Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) milanscs


milanscs
aktív tag

Ez jó. Tetszik! Ki is próbáltam... :))

Il Milan In Vetta All'Olimpo!!! Campioni D'Europa!!!

(#2) bteebi


bteebi
veterán

Nagyon jól hangzik, remélhetőleg gyorsan és nagymértékben fog bővülni a lista. Remek ötlet ez a kezdeményezés :R.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#3) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ez sem kis vállalkozás, de mindenképpen üdvözlendő. Remélem, amit csak lehet, begyűjtenek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4) tsikorgo


tsikorgo
csendes tag

A többi szoftveres archívum is izgalmas/fontos. Pl. https://archive.org/details/historicalsoftware. Az egész meg: https://archive.org/details/software.

[ Módosította: dajkopali ]

(#5) perge666


perge666
veterán

Meglessük.:)

(#6) dajkopali válasza tsikorgo (#4) üzenetére


dajkopali
addikt

a többiek kényelme érdekében linkesítettem :)

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#7) Mokó


Mokó
aktív tag

Zsíír és működik is!Na mentem River Raid-ezni! (működik!!) :R

(#8) tdk.112 válasza dajkopali (#6) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Aki nem használ linkifikáló kiegészítőt a böngészőjében, az meg is érdemli a kényelmetlenséget. :K

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#9) aizen92 válasza tdk.112 (#8) üzenetére


aizen92
addikt

okostelefonon/tableten elég kényelmetlen kijelölgetni. nem csak asztali böngésző van a világon. ;)

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#10) zseko válasza aizen92 (#9) üzenetére


zseko
veterán

Attól függ, mennyire 'okos' az az okostelefon ;] :) Persze valójában nem azon múlik hanem a billentyűzeten, a swype a legjobb ebben, pillanatok alatt bármekkora szövegrészt ki lehet jelölni/vágni/másolni/beszúrni vele:

HR24.hu

(#11) L Balázs


L Balázs
tag

Számomra eddig a retró játékokat az Angry Video Game Nerd jelentette, de azt hiszem ez a kezdeményezés egy jel arra, hogy ideje elkezdenem játszani is a régi játékokat. Remélem nemsokára bővül a támogatott konzolok listája, de már ez sem semmi :C

(#12) Chp


Chp
őstag

Kiváló ötlet!

(#13) ceia


ceia
őstag

Jó hogy ilyen is van, bár én inkább emulátorozok. Tapaszatalataim szerint az ilyen online megoldásokkal mindig vannak hibák. De azoknak kiváló, akik nem akarnak emut használni, meg utánanézni a működésének, romoknak.

Chepany: És az gáz, ha engem még a Doom is? :DDD Szoktam játszani a Zandronum porttal, nekem az jön be a leginkább. A TNT és a Plutonium részek olyan nehezek, hogy nem is hiszem el, hogy ezt komolyan gondolták.. Én már régebben játszotam Quake-kel (már XP-n is) . Megvan a Darkquartz, Tenebrae, Infamous, és Joequake port, de már nem emlékszem, melyik tetszett legjobban..

        it's more fun to compute

(#14) Chp válasza ceia (#13) üzenetére


Chp
őstag

A Plutoniát és TNT-t még nem játszottam végig, de ami késik nem múlik. A nehézségükről én is tudok. :DDD Quake és modern portjai...ha tudnád mennyit kísérleteztem velük. Főleg a DarkPlaces engine-nel. :K

[ Szerkesztve ]

(#15) tsikorgo válasza dajkopali (#6) üzenetére


tsikorgo
csendes tag

:R

(#16) banhammer


banhammer
veterán

Jo. hogy megorzik ezeket a jatekokat az utokornak.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#17) Steve1207


Steve1207
veterán

Ez nagyszerű! :)

(Pont most gondolkodtam egy egyszerű emulátor ITX-en retró téren, mivel kb bármilyen olcsó lap megtenné, plusz egy xbox kontroller, de így nem kell agyalnom a továbbiakon.)

[ Szerkesztve ]

.

(#18) kutga


kutga
nagyúr

Nagyon jó, csak győzzem idővel átböngészni. :P

Let the Zone take me if I am.

(#19) vittorio7


vittorio7
őstag

Erre kíváncsi vagyok. Jó dolog ez.

[ Szerkesztve ]

(#20) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Micsoda retro érzés fogott el :)

Egész megfiatalodtam lehet hogy még házi kakaót is iszok hamar :D

Remélem jó hosszú lista lesz. Király volt anno ezekkel játszani.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#21) kromatika


kromatika
veterán

Jó hír.

(#22) Alfonz64


Alfonz64
csendes tag

http://www.the-commodore-zone.com/articlelive/articles/35/1/JaC64---The-Java-C64-Emulator/Page1.html

(#23) Alfonz64


Alfonz64
csendes tag

http://www.virtualsupernes.com/

(#24) kutga


kutga
nagyúr

"És ami az Internet Archive kezdeményezésében még fontos: míg korábban az emulációk egyes eseteiben nem volt jogtiszta a használat (még ha a gyártók csak a legritkább esetben léptek is fel ellene), itt már teljes mértékben az."

Kár viszont hogy a legtöbb játékból csak shareware verzió van fent.

Let the Zone take me if I am.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.