Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .HUman


.HUman
csendes tag

"Sabu letartóztatása után bűnösnek több ellene felhozott vádpontban is bűnösnek vallotta magát"

Részemről támogatott a börtön, de kevés a letöltendő mennyiség. :DDD

Az egyedüli, ami részemről nem elítélendő az a kormányok elleni támadás. De az nagyon nem. Főleg kis hazánk korrupt politikai játszóterén. Szívesen olvasnék a pártok és offshore cégek kapcsolatairól, EU-s pályázati pénzek elmutyizásáról, stb., mondjuk egy Wikileaks-akta keretein belül. :K

.

(#2) xmaas válasza .HUman (#1) üzenetére


xmaas
őstag

Hat passz szerinted mit erunk a Wiki-leaks szintu akciokal? 2-3 ember lebukik es megy a levesbe es minden ugyan ugy megy szepen tovabb es senkit se erdekel 1 het utan mintha nem is tortent volna semmi.
Ezek a hackerek elmeletileg okos emberek es megis ilyen szarsagokat csinalnak amiknek kb zero eredmenyuk inkabb a troger bankok/korupt emberek utan kenne menniuk szepen kicsinalni oket olyan szinten hogy ne maradjon egy rohadt vasuk annak lenne hatasa ne felj

(#3) rt06 válasza .HUman (#1) üzenetére


rt06
veterán

"de kevés a letöltendő mennyiség"
eros a gyanum, hogy a bunszovetkezetben elkovetett szamitogepes tamadas (vagy hasonlo, a hangsuly a bunszovetkezeten van) vagy nem volt vadpont, vagy nem sikerult bizonyitani - akkor nem ennyit kapott volna, ahhoz kepest ez csak ejnye-bejnye

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#4) Tapsi válasza .HUman (#1) üzenetére


Tapsi
addikt

Az egyedüli, ami részemről nem elítélendő az a kormányok elleni támadás.

És ha a nyilvántartórendszert tennék tönkre, akkor mi lenne? Mert a támadás célja ez is lehet.

(#5) dabadab


dabadab
titán

Mondjuk az erdekes, hogy amikor a Sony hekkelte mások gépeit, akkor senki nem kapott semmiféle büntetést.

DRM is theft

(#6) velizare válasza dabadab (#5) üzenetére


velizare
nagyúr

lehet az én angolommal van a baj, de vannak ott büntetések is felsorolva.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7) dabadab válasza velizare (#6) üzenetére


dabadab
titán

Indult pár vizsgálat, de aztán szépen elfelejtődött az ügy.

DRM is theft

(#8) velizare válasza dabadab (#7) üzenetére


velizare
nagyúr

In addition to violations of the Consumer Protection Against Computer Spyware Act of 2005, which allowed for civil penalties of $100,000 for each violation of the law, the alleged violations added in the updated lawsuit (on December 21, 2005) carried maximum penalties of $20,000 per violation.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#9) dabadab válasza velizare (#8) üzenetére


dabadab
titán

Az polgari per volt, peren kivuli megegyezessel zarult (a Sonynak ugy osszessegeben CD-kent kb. fel dollarba kerult az ugy). Buntetougy fel sem merult.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#10) velizare válasza dabadab (#9) üzenetére


velizare
nagyúr

nem ismerem az angolszász jogot, de miért indított volna a texasi államügyész polgári pert? elmondása szerint texasi polgárok ezreit érintette a dolog.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11) dabadab válasza velizare (#10) üzenetére


dabadab
titán

"miért indított volna a texasi államügyész polgári pert?"

Igazából én se tudom, de valószínűleg azért, mert valamivel bávebb feladatköre van, mint a mi ügyészeinknek (egyéb állami hivatalok nálunk is szoktak polgári pereket indítani pl. fogyasztóvédelmi ügyekben).

DRM is theft

(#12) .HUman válasza rt06 (#3) üzenetére


.HUman
csendes tag

Lehet csak egy szerencsétlen szimpatizánsról van szó, aki elvitte a balhét akarva/akaratlanul?

Tapsi: ez esetben másnap felébredsz és u.az a tapsifüles leszel. Egy ember..vagyis nyúl, ne haragudj, elnézést kérek a nyulak nevében. :D Szóval nem hinném, hogy az "anyakönyvi-kivonatodat" "medvére" változtatnák pusztán kib.szásból.. :)

.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.