Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) fkenny válasza Peter789 (#249) üzenetére


fkenny
senior tag

Főleg akkor éri meg ha az embernek komoly üzleti gépe van. Én sem panaszkodhatom, minőségi notim van meg erős cpu. A következő linken látható hogy el lehet játszani azért ezzel :) [link] [link]

Hamarosan én is jobb kártyát kapok/veszek:)

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#252) Jocozolg válasza fkenny (#251) üzenetére


Jocozolg
tag

Ez a Vidock kapható kis hazánkban is, vagy csak külhoni országokban?

(#253) fkenny válasza Jocozolg (#252) üzenetére


fkenny
senior tag

Itt nem kapható, mert olyan árba mérik, hogy infarktust kapnál:)

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#254) gevike


gevike
csendes tag

milyen jatekok futnak es milyen felbontasban?
Barmilyen laptopon elvegezheto a beavatkozas?

- Ti mind egyéniségek vagytok! - Én nem.

(#255) toca3 válasza Nikla (#245) üzenetére


toca3
csendes tag

amint megérkezik tesztelek meglátjuk .
De azért köszi! :R

(#256) fkenny válasza toca3 (#255) üzenetére


fkenny
senior tag

Melyik verziót rendelted meg? ( Mekkora terhet veszel le a vállamról, a tesztekkel:) )

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#257) toca3 válasza fkenny (#256) üzenetére


toca3
csendes tag

Szia!
PE4H
ver2.4
Bár beszéltem velük és ők az 1x sebességet ajánlották nem tudom mért bár gondolom mivel ami nekem van Toshiba Pci 1x-es,de viszont gond nem lesz belőle így is működni fog mert szerintük csak azzal a sebességgel tud futni amit a notebook tud!(REMÉLEM):S
Bele akadtam jó pár problémába még pedig van pár db noti itthon mind szét bontottam a wifi kártyáig de sajnálattal láttam hogy annyi zárt az egész hogy képtelenség lenne kivezetni egy kábelt onnan és a kábel még el is fér rendesen de a kábel kivezetést nagyon fúrni faragni kel!
Az egész pak került nekem 174USD be paypol fizetés volt persze gyorsabb postával!
Aki tud valami megoldást a kivezetésre segítsen kérem!
Előre elnézést ha helyesírási problémák vagy érthetetlen amit írok próbálkozom de öregszem már nagyon nézzétek el nekem segítek ahogy tudok!
Köszönöm a megértést! :R
Vak aki rendelt már ?

(#258) Peter789 válasza toca3 (#257) üzenetére


Peter789
senior tag

sajnos elég kritikus a kábel minősége, nem húzhatod be akármilyen zsinórral amit otthon találsz - de talán lehet találni valami vékonyabb mini HDMI hosszabbítót amit el lehet vezetni valamelyik szélére és ott ki...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#259) toca3 válasza Peter789 (#258) üzenetére


toca3
csendes tag

Elgondolkoztam ezen nem is rósz az ötlet.
Köszi. :C

(#260) raper


raper
senior tag

Érdekes és elmés megoldás, de a mobilitást nem szívesen áldozom fel a grafikus teljesítmény oltárán. :)

(#261) toca3 válasza raper (#260) üzenetére


toca3
csendes tag

Igen elég érdekes a gyártó szemszögéből is a helyzet!

(#262) raper válasza toca3 (#261) üzenetére


raper
senior tag

Azért vannak olyan gépek, amelyekben már megfelelő grafikai teljesítményt nyújtó grafikus chip-ek lelhetőek fel. Ezért plusz pénzt kell adni ez igaz, de az asztali gépekben is meg kell fizetni a plusz erőket.

(#263) Peter789 válasza raper (#260) üzenetére


Peter789
senior tag

ezt nyilván nem a mindennapokban hurcolja magával az ember, de ha nem akar otthon plussz egy asztali gépet tartani játékra, akkor a notit szépen fel lehet vele tápolni, és lanpartin is jól jöhet

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#264) raper válasza Peter789 (#263) üzenetére


raper
senior tag

Az igaz, de akkor inkább olyan gépek veszek. :)

(#265) McSpy válasza raper (#264) üzenetére


McSpy
őstag

ha van rá fél millád akkor igen :DD

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#266) raper válasza McSpy (#265) üzenetére


raper
senior tag

Azért egy picit olcsóbban is ki lehet fogni ilyen gépet, ha már visszaváltottad otthon az ürés üvegeket. :)

(#267) fkenny válasza Peter789 (#263) üzenetére


fkenny
senior tag

Minden nap hurcolom magammal, de mikor itthon használom, rádugom mint a töltőt és kész :) úton elég az Intel itthon itt az ATI. LANra meg úgyis nagy cumóval megyek, ez már nem oszt nem szoroz :)

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#268) fkenny válasza raper (#266) üzenetére


fkenny
senior tag

Ki lehet fogni csak az a fényes kényes gépek olyanok, azokból meg köszönöm nem kérek. Akkor inkább tényleg asztali.Üzletiből erős vga-val rendelkező gép meg tényleg fél milla ha nem több:) Ez meg csak negyed milla:) 250ezret ennyi kompromisszum megér. Nekem így tökéletes, főleg ha majd totál készen lesz :)

[ Szerkesztve ]

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#269) Nyom191


Nyom191
csendes tag

Olyan átalakítót nem tudtok ami MXM-ből csinál PCI-E x16-t? Az egy picit jobb hatásfokon dolgozna szerintem.

(#270) Chaser válasza Nyom191 (#269) üzenetére


Chaser
titán

Lehet. Csak mxm elég kevés gépben van már.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#271) McSpy válasza Chaser (#270) üzenetére


McSpy
őstag

mxm3/a,vagy mxm3/b-vel rendelkező laptopokba elég komoly vga-kat lehet beletenni,pld amd5870,amd6970,nvidia gtx580,gtx280-285,amd 6990,gtx560,gtx460,stb

[ Szerkesztve ]

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#272) Nyom191 válasza McSpy (#271) üzenetére


Nyom191
csendes tag

csak az mxm-s vgaknak megvan az áruk is sajnos, innen jött az ötlet hogy egy mxmes gépbe olcsóbb lenne egy külső vga-val megoldani a teljesítményt

(#273) McSpy válasza Nyom191 (#272) üzenetére


McSpy
őstag

hát igen 200$-tol indul

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#274) Chaser válasza McSpy (#271) üzenetére


Chaser
titán

És hány mxm-es gépről tudsz ami emberi árban és forgalmazzák nálunk? Én nem sokat.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#275) McSpy válasza Chaser (#274) üzenetére


McSpy
őstag

persze alapbol az ilyen tokozással rendelkező gépek akkor is drágák ha nem erös vga-k vannak benne +még az erös vga hozzá,ami elérheti az 5-600$ is,igy együtt már nem éri meg tuningolni

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#276) raper válasza fkenny (#268) üzenetére


raper
senior tag

Igazad is lehet, de nekem sikerült találnom egy olyat - igaz 280-ért -, amely tudja azt, amit tudni kell.

Igaz nem volt zsír új, hanem renew.

:)

(#277) fkenny válasza raper (#276) üzenetére


fkenny
senior tag

Akkor az új korában volt fél milka ha nem több:)

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#278) raper válasza fkenny (#277) üzenetére


raper
senior tag

Több....

(#279) Nyom191 válasza raper (#278) üzenetére


Nyom191
csendes tag

mxm es foglalattal ellátott i5-s procival szerelt hp gépek vannak 180 körül használtan

(#280) raper válasza Nyom191 (#279) üzenetére


raper
senior tag

Ez i7-es volt 8 giga rammal es 1920*1050-es kijelzővel, blue-ray olvasóval 1 éve. Most már ez is olcsóbb lenne ez igaz.

(#281) McSpy válasza Nyom191 (#279) üzenetére


McSpy
őstag

csak nem mind1 hogy milyen mxm

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#282) Peter789 válasza McSpy (#281) üzenetére


Peter789
senior tag

a PCIe MXM és MXM között szerintem a lényegi különbség hogy mekkora áram leadására tervezték a foglalatot, valamint hogy milyen hűtést terveztek köré - a 16 sáv ugyanúgy ott van. egy ilyen adapter pedig külső tápos, onnantól cirka mindegy hogy mit tudna a foglalat ellátni... csak hát az már végképp rettenet kényelmetlen lenne - akár csak 4-8 sáv kivezetéséhez is már vagy 4-5-6 HDMI kábelt vagy valami más ujj vastagságú hajlíthatatlan kábelt kéne használni... még ha szabványos lenne az MXM elhelyezkedése, akkkor mondjuk egy dokkolót el tudnék képzelni amire felülről rá kell tenni a notit, dehát ahány gép, annyi féle tervezés...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#283) McSpy válasza Peter789 (#282) üzenetére


McSpy
őstag

és akkor még +hogy mxm1,mxm2,mxm3/a,mxm3/b

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#284) Nyom191 válasza McSpy (#283) üzenetére


Nyom191
csendes tag

nem tudom hogy mxm hányas volt a gépben, HD5650m volt benne

(#285) McSpy válasza Nyom191 (#284) üzenetére


McSpy
őstag

mxm 3/a

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#286) Barbarics


Barbarics
tag

itt egy érdekes videó: [link]

Amúgy nagyon jó cikk! Szépen össze foglaltad :)) :C :K ráadásul így össze lehet ütni egész olcsón egy gamer notit,igaz a + táp miatt utazás közben a játék felejtős te otthon akkor is jó megoldás...

(#287) Jocozolg


Jocozolg
tag

Február 20-tól a kínai mérnökök kreálmánya elérhető itt!

(#288) Peter789 válasza Jocozolg (#287) üzenetére


Peter789
senior tag

úgynézem ez valamiféle olcsósított verzió, de ha jól látom a pixelek között, akkor ki van vágva az x1 slot egyik vége, így x16 kártyát is bele lehet dugni. ha mégis rosszul látom, akkor vagy meg kell faragni a műanyagot, vagy kell még hozzá egy ilyesmi adapter is:
http://www.ebay.com/itm/PCI-E-Extension-Cable-1X-16X-Riser-Extender-Card-/160616073698?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item256576c9e2
( létezik rövidebb, nem vezetékes csak x1-x16 átalakító is, csak most lusta voltam annyit keresgélni :) )

persze kérdés hogy mennyi lesz így az ára, érdemes e adapterekkel szórakozni vagy akkor már inkább az x16 foglalatos...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#289) vati182


vati182
aktív tag

Sziasztok!

Grat!
Végigolvastam, az összes hozzászólást, munka közben 2 nap alatt.
Eszméletlen tetszik, a dolog, mondjuk nekem, alapból lenovo y560 notim van, csak, az a probléma, hogy a Battlefield 3 akkor is alacsony grafon megy 25-40 fps és olyan furcsán meglassult, az egész.ezen kívűl League of Legendsel játszom, még, de ott a vertical sync et kikapcsolom, akkor 60-100fps van, az nem jelent problémát.:D

Cpu i7 720qm
DDR3 8Gb
sajnos, 5400 500gb HDD ( bár nem hiszem, hogy a játék betöltésén kívűl olyan nagy szerepe lenne az egésznek, szal ez nem annyira bír nagy jelentőséggel.)
VGA ATI 5730m

Gondolkodom, ilyen megoldáson, de miközben az összes hozzászólást végigolvastam, ezalatt 20x feltették a kérdést, miszerint belső kijelzőn megy e (és persze 30x meg volt válaszolva,a legjobb tudás szerint), meg hogy az elméleti sebessége mennyi az express card-nak, annak ellenére, nem értem, (pedig videót is láttam a kivezetett zotac NV kártyával ott szép FPS szám volt) az elméleti sebességhatár vitatkozás miatt, hogy külső kijelzőn használva, (mert nekem, otthon csak úgy jó a dolog, azért van külön a laptophoz otthonra, 22" kijelzőm) akkor nagyobb kártyával megvalósítható, e normálisan a dolog, mármint a bent lévő ati 5730 mellé érdemes e vennem, egy külős erős VGA-t még úgy ís nagyon nagy lesz a változás? Vagy ez nekem nem érdemes...?

Asztali gépet nem szeretnék, amikor haza érek, kipakolom úgyis a laptopot, most, hogy 1 kábelll kevesebbet, vagy többet dugok, be az már olyan mindegy:)

Bocs, de a majd 300 hozzászólás után, már
upsz hosszú lett:s

[ Szerkesztve ]

(#290) toca3 válasza Peter789 (#258) üzenetére


toca3
csendes tag

ÜDV
Nagy nehezen megjött a cucc!
Napokig szenvedtem vele 3 gépen is!
Sorolnám elsőre a problémákat!
Nehéz kivezeti,kevés hely,vibráló képernyő "Toshiba HP" hol látja a kártyát hol nem,Windows x64 nem megy nem tudom mért nem,a kapót driver egy paraszt vakítás mintha nem is lenne,játékokban időnként hiba üzenet jelenik meg,és néha a kártya menet közben megáll ezt sose tudom megérteni mért csinálja,!!
A kábelek minősége elég .........
Amivel teszteltem és volt is értelme az egy Toshiba C660 2cf 3 hónapos intel 2100mhz 2 magos 8gb ram 500 hdd intel hd 2000!
VGA:5750,4850, és hd6950
teszt eredménye meg egy döbbenet:
Battlefield 3 az intel hd 2000 15-20 fps
ugyan ez 5750 és a 4850 30-ttalán 35fps!
ez nagyon kevés eredmény más játékokban az eredmény annyira lényegtelen hogy be sem írtam !
Mindent a termékhez adot köny szerint végeztem HIBA NEM LEHET!
Nem tudom a videók szerint mit babrálnak meg de ez a készülék arra valo hogy valami 1000mhz egy magos kis laptop hoz hozzá kössünk egy kis videó karit másra semmire nem való!
Ez a dolog még nem ki forrot és elég butácska megoldás is sajnos annyira vissza fogja a kártyát hogy néha néha el sem hittem hogy ilyen van !

(#291) McSpy válasza toca3 (#290) üzenetére


McSpy
őstag

tehát a 6950 vga-val kevesebb fps-t produkált mint a másik 2 gyengébb vga-val?

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#292) Peter789 válasza toca3 (#290) üzenetére


Peter789
senior tag

és a BF3-ban játszottál a grafikai beállításokkal is? mert ezek a mai játékok automatikusan igazodnak a vidkártya és a gép összteljesítményéhez (bár az x1 PCIe-vel valszeg nem igazán tudnak kalkulálni). a HD2000-en valószínűleg abszolút minimum grafikán futott 15-20fps körül, a nagyobb kártyákkal pedig fellélegzett, felhúzta rendesen a minőséget és még úgy is meglett a 30-35fps - általában úgy hangolják be ezeket az autodetekt módokoat hogy 30fps alá ne nagyon menjen soha, ha teljesíti a rendszer a minimumot - hasonlítani azonos grafikai beállításokkal volna érdemes... plussz a vsync-et is ki kell kapcsolni, mert a valós eredményekbe erősen belerondít az is...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#293) toca3 válasza Peter789 (#292) üzenetére


toca3
csendes tag

ÜDV
Ezekre figyeltem a legjobban ezeket magamtól is tudtam és alapra vettem mindet minimum grafikai beálitás volt,ezért is törtem meg kicsit ettől az egpu dologtól!
A 6950 ki hagytam bocsi ez pedig egyáltalán nem tudót össze férni az egpu-val!
Tápegység 800wat os és nem codegeny!
Ezek az értékek poénosak mert a integrált hd 2000 10fps el tudót kevesebbet!

(#294) fkenny válasza toca3 (#290) üzenetére


fkenny
senior tag

Hali!
ha megnézed a fórumon még OS betöltése előtt kell egy diyvidok nevű progival az erőforrásokat át csoportosítani és lőn csoda:) Am pontosan melyik verziót vetted meg? Ugye nem a PE4H-t?
Üdv. Ádám

szerk:
A tesztekből elnézve tényleg valami SW gond van. Hamarosan linkelem a programot amivel szépen be tudod állítani hogyan is működjön a kártya. Ne keseredj el. Én 2hónapig szívtam vele mire tökéletes lett:)

[ Szerkesztve ]

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#295) fkenny válasza fkenny (#294) üzenetére


fkenny
senior tag

[link] tessék :)

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#296) toca3 válasza fkenny (#295) üzenetére


toca3
csendes tag

ÜDV
Köszi a segítséget!
Énis kaptam egy ilyet lemezen de mikor telpiteni akarom utána miközben be akarom állítgatni ki fagy a program :s
A rendszert ma raktam fel újra internet nélkül csak csupaszon felraktam a progit és meg fagy :Samit te linkeltél az egy régebi nekem v1.1 alpha van de felteszem amit linkeltél!
A tiedről egy képet tudnál küldeni mégis hogy is van össze hasonlítanám ez enyémmel
Elöre is köszönöm neked.
Neked a tesztek hogy mennek?

(#297) fkenny válasza toca3 (#296) üzenetére


fkenny
senior tag

Hat mar par teszt kesz, am en csak az igp aktivalasa miatt hasznalom. Kuld el mailba amit kaptal cd-t mert en cd-t nem kaptam. Konnyebben tudok segiteni ha nekem is megvan a progi. esetleg Skypeolhatnank a gyorsabb infocsere erdekeben. (bocs most telorol voltam) Udv.Adam

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#298) toca3 válasza fkenny (#297) üzenetére


toca3
csendes tag

ÜDV:
Rendben most volt időm meg nézni ami neked van azért fizetnem kéne 25usd :S
Ám felveszem a kapcsolatot a gyártóval most írok nekik mindjárt! csinálok skype címet.

(#299) gaby666


gaby666
tag

Tudnátok ajánlani notit ami kezeli a külsö vga-t?

Olyan bizonytalan vagyok néha! Vagy mégsem? 06702835396

(#300) toca3 válasza gaby666 (#299) üzenetére


toca3
csendes tag

Toshiba Fuji HP!
Ezekkel próbáltam működik!
Mindegyikkel működni kel neki csat legyen pci 1 slotod!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.