Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#536) mark777


mark777
csendes tag

Sziasztok

Segítséget szeretnék kérni, nagy hülyeséget csináltam, eladtam az ebay-en valamit átszámítva ~29e Ft-ért de csak ~7500Ft szállítási díjat adtam meg, ami Europába elég lenne de másik kontinensről vették meg, viszont a Posta oda ~18E Ft.
Vagyis 11e Ft-ot buknék az egészen, aztán lejön az ebay ~14%haszna és alig marad valami.
Valószínűleg elfelejtettem bejelölni hogy csak Europa vagy ilyesmi vagy a többszöri változtatáskor kivettem a pipát.
Ilyenkor mi az jó megoldás? Köteles vagyok azt a postaköltséget elfohadni amit megadtam? A Vatera szerint ilyenkor polgárjogi szerződés kön létre amit teljesíteni kell.
A vevő megvétel előtt már küldött alacsonyabb árajánlatot, így valószínúleg semmi kedve kifizetni a plusz
11e postaköltséget a 7500 Ft felett.
Vagy ad egy negatívat vagy az Ebay szankcionál emiatt, mert nekik is bevételkiesés?
Az a inkorrect ha azt írom a vevőnek hogy elromlott az eszköz? Műszaki eszközről van szó, ráadásul régi, simán elromolhat. Vagy azt mondom hogy elltünt vagy ellopták. Amúgy több minden tünk el tőlem
már, kisebb értékben . sd kártya - mert voltak ismerősök, akik bejártak a lakásba és a kezükhüz ragadt. , Ráadásul túlkevés napot kb 11 napot adtam meg szállításra, már biztos nem ér oda akkor sem ha ma feladnám.

Kösz a választ!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.