Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Hát ez mind szép és jó de ennek mi értelme? Csak a DLC-ken akar meggazdagodni az EA?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) Zolás válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


Zolás
addikt

Arra gondol hogy a dlc miatt muszály lesz megvenned a játékot mert konzolra nem fogod tudni felrakni a dlc-t. Továbbá több dlc lesz(sok kisebb) hogy ne tudd mindig letölteni az aktuálisat dlc-vel együtt és ugy felrakni hanem minden héten mondjuk dob hozzá valamit amiért érdemes megvenni.
Legalábbis szerintem nagy vonalakban erről van szó.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#3) PowerBuldog válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Így meg úgy áll a dolog,hogy nagy többségben csak a tisztességes vásárlókat szívatja a másolás védelem, mert a kalózok mindent feltörnek. Megvásárolható DLC-ket gyorsan dobálják ki, akkor nem biztos, hogy tartani tudják a lépést.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#4) fecg21 válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


fecg21
aktív tag

Szerintem lényegében arról van szó hogy az újabban megjelenő dobozos játékok teljesen ki lesznek belezve, a lemezen csak a legszükségesebb adatok lesznek. A pályákat, karaktereket, fegyvereket stb. pedig DLC csomagokban lehet majd megvásárolni.
Szép új világ.....veszel egy "játék szoftver-nak" nevezett üres dvd-t, kapsz hozzá egy kódot, aztán meg fizess azért a tényleges játékért, tartalmakért, amit ők majd DLC formában eladnak neked.

(#5) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez egy értelmes lépés. Soha nem fogom elfelejteni a C&C szívást a másolásvédelemmel...

(#6) 64b0r


64b0r
aktív tag

Ha jól értem annyi a "gyökeres változás a hozzáállásban", hogy ezentúl attól szednek be még több pénzt, aki eddig is rendesen fizetett a játékért. Mert hogy akik eddig nem fizettek, azok ezután sem fognak beállni a sorba, az hótziher. :(
Szép kis alak ez az EA: "Ha a tisztességtelenekből nem tudunk pénzt kicsiholni, majd tejelnek a tisztességesek." :W

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#7) Ren Hoek válasza 64b0r (#6) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Lehet láma kérdés, de mai napig nem értem... Konzolra miért nincsenek kalózmásolatok? Illetve miért "nincs" alapvetően kalózkodás? Lemez ugyanolyan pc Blu-Ray. Tehát nem írható? Mert már jó ideje vannak konzolok, és furcsállom hogy a krekkerek még nem oldották meg...

(#8) bpx


bpx
őstag

az egyetlen "védelem" ami szerintem ér valamit, az a kötelező egyedi serial a multiplayerhez
a másolásvédelem eddig se jelentett problémát, a "virágboltok polcain" előbb feltűnik a játék + törés, mint a hivatalos helyeken

(#9) Armahun


Armahun
addikt

Mi az a DLC ?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#10) MaTTeS válasza Armahun (#9) üzenetére


MaTTeS
senior tag

Downloadable content (magyarosan: plusz tartalmakat pl: küldetéseket ad a játékhoz)
Egyébként, ha tudsz angolul: [link] vagy németül: [link] akkor a wiki segít :)

(#11) havast válasza Armahun (#9) üzenetére


havast
aktív tag

Letoltheto tartalom,pl kiegeszites valamihez,amiert neha stexet is kernek....

(#12) D1Rect válasza Ren Hoek (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Van kalózkodás konzolon.(de jóval kisebb mint PC-n)
Egyedül PS3-on nincs. :)

(#13) BalaNce87 válasza D1Rect (#12) üzenetére


BalaNce87
addikt

Gondolom azért mert kevesebb embernek van konzolja, mint gépe.

(#14) D1Rect válasza BalaNce87 (#13) üzenetére


D1Rect
félisten

Itthon max. :)

(#15) Ren Hoek válasza D1Rect (#12) üzenetére


Ren Hoek
veterán

De miért? Valami hiper szuper másolásvédelem van rajta? Fel nem tudom fogni, hogy pl PS3-ra miért nem lehet warezolni. Vagy lámák a tulajok nem értenek hozzá, és inkább megveszik ~13K-ért a lemezeket?

(#16) D1Rect válasza Ren Hoek (#15) üzenetére


D1Rect
félisten

Az, a béna bagázs.
Vagy alapból amikor megveszi számol azzal, hogy nem lopni fogja rá a játékot.

(#17) ollie válasza fecg21 (#4) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy, mint a Dragon Age?

***

(#18) Alwares


Alwares
aktív tag

öööö én úgy tudom a DLC-éket is le lehet warezolni, nem is olyan nehezen. Egyszóval igen, ezzel megint az eredetit vásárló játékosok szívnak...

(#19) GegeWarrior válasza Ren Hoek (#15) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Elvileg azért is lehet kisebb a kalózkodás, mert chipeltetni kell a konzolt, és csak akkor lehet tört lemezzel nyomulni, de akkor ügye elvész a garancia.Ez volt régen, ma ezeket a csilivilli sitbos360 és plécici 3-nál fogalmam sincs mi van. Gondolom egy olyan drága masinát, nem szívesen szedetnek szét emberek, főleg mert nem lesz gari:) sz.v.sz.

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#20) FRENK1988 válasza D1Rect (#12) üzenetére


FRENK1988
veterán

Ismerőseim körében 10-ből 8-nak okosítva van az X360-a. (és az a 2 azért nem csinálta meg mert nincs pénze.) ezután senki ne mondja, hogy nincs akkora kalózkodás konzolon mint PC-n

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#21) D1Rect válasza FRENK1988 (#20) üzenetére


D1Rect
félisten

Pedig nincs. :)

(#22) Cathfaern válasza FRENK1988 (#20) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Igazából nagyjából mindegy, hogy milyen arányú a kalózkodás, egy dolog tény: kb. 5-10x-es szorzó van az eladott játékok között, és nem a PC javára.

(#23) CsendesMark


CsendesMark
aktív tag

nem kell ide semmiféle másolásvádelem, ha jó a játék....
.... akkor úgyis megveszem (és így még olcsóbban is adhatják :C )

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#24) proci985 válasza D1Rect (#5) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nem csak Te szívtál. EA ellen bojkott alakult ki tőlünk nyugatabbra (amazon Spore topic ajánlott, meg a Bioshock meg a C&C3), ami lehet, hogy elkezdett meglátszani az eladásokon is.

ez így szerintem sokkal jobb megoldás (Sacred2ben is ezt csinálták, csak ott a DLCk a patchekkel együtt jöttek). más kérdés, hogy az EA közismert arról, hogy kiadják a programot aztán magasról tesznek rá (nincs patch még ha kéne is).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#25) D1Rect válasza proci985 (#24) üzenetére


D1Rect
félisten

Kb 1,5 hét levelezés után arra jutottunk, hogy nincs támogatás Vistához. Mondom: "kösz..."

(#26) ollie válasza D1Rect (#25) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Melyik játékhoz?

***

(#27) D1Rect válasza ollie (#26) üzenetére


D1Rect
félisten

C&C Generals. Azóta nem is próbáltam játszani vele. :)
daa-raa-nak egyébként történetesen ment...

(#29) Sirandrish válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

neeem..csak ha bejön a játék és szeretnéd a későbbi DLC-ket is magadévá tenni akkor biza muszáj lesz megvenned a játékot..

Ez szvsz akkora baromság mint a ház...nem egy játék free-be letölthető DLC-i keringenek számtalan torrentoldalon...ezen ők semmit sem fognak megfogni nemhogy a kalózkodást..

Illetve tényleg azzal b*sznak ki akik amugy is megvennék a játékot..
Ennek max akkor van értelme ha a későbbi DLC-ket ingyen adják (annak aki megvette a játékot).

De végülis tökmindegy..adhatnak akár kódot az origi játék mellé hogy majd azzal szedje le az ember a free DLC-ket de a kalózkodásnak akkor sem szab gátat..simán feltörik azokat is szóval az EA csak ad a szarnak egy pofont...meg azoknak akik költenek a játékaikra..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30) Morden24 válasza Sirandrish (#29) üzenetére


Morden24
nagyúr

Előbb-utóbb szépen eléri a világ, hogy PC-n marad pár MMO, minden más konzolon lesz. Mindennek lesz egy rakás szar szingli része, a multi rész meg nem megy majd warezzal, aki mégis megpróbálja, remote connection-ön keresztül bedurrantják a c4-et a csippelt konzoljában.

És de, tényleg ez lesz. :U

Nem baj, szerintem lassan megyek, és veszek egy Xboxot :DDD

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#31) Cathfaern válasza Sirandrish (#29) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

PC-n nem megoldás, de konzolon az. Másrészt nem tudom miért feltételezi mindenki alapból azt, hogy a DLC-k fizetősek lesznek (tudom, hogy sajnos nem így működik a dolog, de számolhatnának úgy is, hogy a másolásvédelem árát a DLC-kre költik). Nem kötelező, hogy azok legyenek. Harmadrészt ha jön ingyenes DLC 2 hetente mondjuk, akkor nem biztos, hogy a warezt generálók le tudják ezt követni folyamatosan, főleg ha nem csak egy játékról lesz szó, hanem ez általánosan elterjedt modell lesz, és mondjuk 10-15 játék DLC-t kéne feltörni. Persze így is lehet mondani, hogy akkor max nem látod az újdonságokat 2 hetente csak 2 havonta, de azért így már jelentős különbség lesz a warez és a nem warez között.

[ Szerkesztve ]

(#32) wednesday válasza FRENK1988 (#20) üzenetére


wednesday
őstag

Én is ilyen arányokat látok az ismeretségbe, meg fórumokat böngészve Box-szal kapcsolatban. Van aki lazán leírta, hogy ez a legolcsóbb és legjobb módja a játéknak.
Nyugatabbra azért más a helyzet.
Egy felmérés szerint a legnagyobb warezolók (arányosan, és nem csak játéknál) délen vannak, spanyolok, olaszok stb.

(#33) Morden24 válasza Cathfaern (#31) üzenetére


Morden24
nagyúr

számolhatnának úgy is, hogy a másolásvédelem árát a DLC-kre költik

Akkor azok, akik most warezolnak, tovább csinálnák, akik meg nem tették, egy részük vígan lopkodna, hiszen még egyszerűbbé vált.
Magyarán több munkájuk lenne belőle és kevesebb pénzuk. Ilyen jó üzletet kevesen akarnak kötni :)

a warezt generálók le tudják ezt követni folyamatosan

Múltkor jól letorkolt pár warezmókus, amikor ugyanezt felvetettem a patch-ekkel, mondván, hogy kint van az azonnal, ha nem, akkor minimális csúszással.

jelentős különbség lesz a warez és a nem warez között.

Most is van: egy gerinc :D

Sectumsempra - For Enemies

(#34) ollie válasza Morden24 (#33) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

"jelentős különbség lesz a warez és a nem warez között."

Most is van: egy gerinc :D

Ez mekkora! :C

***

(#35) HaaS válasza Morden24 (#33) üzenetére


HaaS
addikt

:C

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#36) D1Rect válasza ollie (#34) üzenetére


D1Rect
félisten

Lol. :DDD

(#37) Morden24 válasza ollie (#34) üzenetére


Morden24
nagyúr

+ HaaS + D1Rect

Köszönöm, köszönöm.
Ennek örömére rendeltem magamnak egy Xbox360 Elite-et :D

Sectumsempra - For Enemies

(#38) proci985 válasza D1Rect (#27) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

az fura, én játszottam Vista alatt Generlassal, Zero Hourral sőt még modokkal is. azt hiszem valamit szöszölni kellett a kompatibilitással, de végül biztosan összejött.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#39) GegeWarrior válasza ollie (#34) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Úgy tűnik itt pár embert szenté fognak avatni:) Bocsánat előbb boldoggá, aztán majd meglátjuk:) majd mormolok én is pár imát ez ügyben;) :P

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#40) Prof01


Prof01
veterán

Hát az x360 feltörésének mostani állása miatt, ez sem igaz... Minden futtatható lesz hamarosan...

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#41) Wolverine válasza Ren Hoek (#15) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem a lemez megírása a gond - hanem annak az elérése, hogy az írott lemezt elfogadja a vas ;) Ez általában hardveres beavatkozást igényel, amivel viszont ugrik a garancia. Megkockáztatod?

A témához: igazából a Blizzard sikere hozta el azt szvsz, hogy a jelek szerint a kiadók az MMO-sításban látják a PC-s játékok jövedelmezővé tételének módját. Valahol van is benne igazság, mert a hivatalos szerverparkot nem lehet warezolni: annak a fenntartási költségei elég drágák, a pótlék warezszerverek meg éppen csak a lényeget nem tudják megvalósítani.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.