Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kapeti07


kapeti07
senior tag

Hát ez remek. Inkább a második rész előtt kellett volna bevonni a DA rajongókat.

Xbox: kapeti

(#2) Brutális eb válasza kapeti07 (#1) üzenetére


Brutális eb
addikt

+1.
Gondolom majd kb azt veszik figyelembe,hogy rózsaszín vagy türkizkék legyen a következő ruha DLC fő páncélja......

Sajna nem tudom ki a ludas a rettentő gayi DA2 miatt az Ea vagy a Bioware de nagyon szomorú látni ezt az irányváltást a első rész után ami szintén nem volt a legkiválobb RPG de azért legalább RPG volt.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

az én véleményem az, hogy WHY DON'T YOU GO FUCK YOURSELF!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#4) Dreamie válasza Parci (#3) üzenetére


Dreamie
őstag

+1 :C

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#5) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Nagyon lángeszek. :O
Tényleg okosabb lett volna ezt korábban.

(#6) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Gondolom ennél komolyabb beismerést nem kaphatunk anélkül, hogy fejek hullanának.

Remélem a megfelelő következtetést vonják le a fiaskóból.
Gondolom nem véletlen, hogy még semmi DLC a láthatáron. Kíváncsi vagyok lesz-e egyáltalán.

Aki hülye, haljon meg!

(#7) Parci válasza L3zl13 (#6) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

tudod mi a vicc? piszkosul tetszik az eredeti játék, alig vártam a folytatást. aztán kijött, olvasgattam róla, és ahhoz sem volt kedvem, hogy belekezdjek (= megvegyem). megvárom, míg kölcsön tudom kérni valakitől, és végigjátszom úgy, totál eltűnt belőlem minden lelkesedés. a DA eredeti volt egy csomó szempontból, ehhez képest mintha nem is ugyanazok az emberek csinálták volna a folytatást.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#8) protosz1988


protosz1988
csendes tag

Képesek voltak elrontani a Mass Effect 2-t is, azt is inkább akcióorientált TPS-é tették.

"Az infláció az, amikor a jövő havi fizetésedből csak a múlt havi számláidat tudod kifizetni."

(#9) andras87


andras87
tag

A harmadik rész már körökre osztott stratégia lesz egy 50 négyzetméteres területen. :)

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#10) Spectrum


Spectrum
aktív tag

Egy szavukat sem szabad hinni ezeknek. ME3-ra is azt mondták, hogy visszahozzák az rpg-elemeket a humorral együtt, mert a rajongókat meghallgatták, de eddig ennek pont az ellenkezőjét látni.

(#11) L3zl13 válasza Spectrum (#10) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Miért? Mi baj volt a humorral a 2. részben?

Aki hülye, haljon meg!

(#12) Zigur


Zigur
senior tag

A DA2-nek kipróbáltam annak idején a demóját, és egy túlegyszerűsített hack&slash-re emlékeztetett (főleg olyanokkal játszok). Megjegyzem sosem játszottam az első résszel.
Csodálkoztam is hogy ebben mi a fene nagy RPG.

(#13) wolfman


wolfman
veterán

"elmondásuk szerint igyekeztek innovációt vinni a játékmenetbe"

Mindig ez a hülye "innováció"! Az elmúlt 3-4 évben ha valamiben valami újítás volt(1-2 kivétellel), akkor az tutira bukta lett vagy erősen megoszlottak a vélemények! :(

Az összes fejlesztő ráállhatna arra hogy a következő 3-4 évben próbáljanak meg minél kevesebb innovációt belevinni. A tapasztalatok azt mutatják, hogy a felújított remake-k mind nagy szimpátiának örvendenek. Már kezdeném is sorolni a neveket ha nem lenne olyan k..va hosszú a sor! :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#14) Vistaboy válasza Parci (#7) üzenetére


Vistaboy
veterán

Akkor képzelj el engem, az Origins-szel hónapokat játszottam, sőt, még most is elő tudom venni és úgy végigjátszani, hogy valami újat mutasson.

Ezzel szemben a DA2-t egyszer vittem végig, de a közepére elmúlt a kezdeti nagy lelkesedés, és csak a teszt megírása miatt fejeztem be. Azóta már a gépemről is letöröltem, és egyáltalán nem érzek rá késztetést, hogy elővegyem. :N

A DA3 csak akkor fog érdekelni, ha előtte a rajongók megveszik és ők írnak róla 95%-os értékeléseket, nem azok, akik konzolon tesztelik az "akciódús", lebutított játékmenet erényeit.

MOD: Cikkhez:

"Frank Gibeau az Eurogamernek elmondta, hogy meghallgatják a rajongók véleményét, és figyelembe fogják venni a Dragon Age 3 készítésénél, és igyekeznek őket minél inkább bevonni."

Ja, a második résznél nem számított a rajongók véleménye, mert csak az volt a lényeg, hogy minél több fogyjon, ezért volt középpontban a konzolos játékmenet erőltetése.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#15) wednesday


wednesday
őstag

Úgy tudom már jövő év elején megjelenik a DA3 (EA futószalag). Szóval akármilyen visszajelzéseket is vesznek figyelembe, nem tudom vajon elég idejük van -e rá. :U

(#16) Wolverine válasza wolfman (#13) üzenetére


Wolverine
félisten

Innováció nélkül az azonos műfajba sorolható játékok tökegyformák lennének a nevüket és a játékon belüli textúrákat leszámítva. Az jobb lenne? :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Meg fogják hallgatni a játékosokat, de csak azért mert a DA3 nem jön pc-re, max egy konzolportként, mint a Crysis 2.

[ Szerkesztve ]

(#18) Mártógyurma válasza Wolverine (#16) üzenetére


Mártógyurma
tag

Gondolom ő úgy értette, hogy az így beharangozott játékokból , végül mindig csak elvettek
ahelyett, hogy valami pluszt kaptak volna (s ezáltal mi is).

[ Szerkesztve ]

(#19) Lenry válasza Vistaboy (#14) üzenetére


Lenry
félisten

én egyszerűen IMÁDTAM az Originst. ma is, most is az RPG nálam, pedig az Oblivion is odabaszott és a Witcher is nagyon babérokra törő lett (így, hogy 3-4 évvel a megjelenés után kipróbáltam :DDD )
a DA2 megjelenésére bezsongtam, baromira vártam, előre imádtam, előrendeltem és komolyan fontolgattam, hogy a megjelenés napjára szabadságot veszek ki...
aztán játszottam a demóval, elolvastam pár előzetest és visszamondtam az előrendelésem.
elolvastam a teszted, és végképp megbizonyosodtam, hogy ablakon kidobott pénz lett volna megvennem.

ekkorát még soha nem csalódtam játékban :(

a DA3-mat majd akkor veszem meg, ha igazán pozitív tesztet fogsz írni róla :D
addig meg inkább megveszem a Witcher 2-t, meg várom a Skyrimet.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20) Angel1981


Angel1981
veterán

"Az EA büszke játékára, elmondásuk szerint igyekeztek innovációt vinni a játékmenetbe és a történetbe." - jah, dinnye mellű nőket! :D

(#21) Mártógyurma válasza Angel1981 (#20) üzenetére


Mártógyurma
tag

Bevallani úgyse fogják, hogy elkúrtuk. Nem kicsit.....Nagyon...

(#22) Derrewyn válasza protosz1988 (#8) üzenetére


Derrewyn
senior tag

No-no, azért a Mass Effect egészen más tészta... Valóban jobban akcióra lett kihegyezve a játék, azonban ez egyáltalán nem vált kárára, mert nekem például abszolút nem hiányzik az a borzalmas inventory, vagy az a mako-s bohóckodás, ami az első részben volt.

(#23) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Hát ezt nagyon jól látják.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24) [CsuCsu] válasza Derrewyn (#22) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Az nekem sem, de a küldetések lehetnek összetettebbek, több választási lehetőséggel. Valahol a 2 játék között van az egyensúly, remélem meg is találják a 3-ban. Van egy olyan érzésem, hogy a Bioware legjobbjai a Mass Effect szériára vannak kirendelve.

(#25) HS 2142 válasza [CsuCsu] (#24) üzenetére


HS 2142
őstag

Én meg remélem, valami titkos projektre Baldur's Gate 3 kódnév alatt. :DDD Na jó egy Kotor vagy egy MDK 3-al is beérném.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#26) TESCO-Zsömle válasza Wolverine (#16) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én simán el tudnék viselni 20 tökegyforma játékot, ami ugyanúgy néz ki, ugyanott játszódik, de a TÖRTÉNET más, és ami a legfontosabb, JÓ.

Régen nálam 2-féle játék volt. A Fun és a Komoly. A Fun-t nem kell magyarázni. Haverokkal, vagy egyedül, kikapcsolódás. A Komoly meg az, ami inkább interaktív film. Ami odaláncol a monitor elé, mert AKAROD tudni a folytatás, hogy mi lesz, most mi következik.

Utóbbiból egyre nehezebb jót találni... Rágyúrnak a Multi-val a Fun részre, raknak alá egy jelképes Single, esetleg Co-Op csörtét, és ennyi.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27) Scholes9 válasza Parci (#3) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD :DDD :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#28) IreN!CuS válasza HS 2142 (#25) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Jajj egy Bg3 mennyország lenne de hát fel kell ébredni:D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#29) Hiftu válasza IreN!CuS (#28) üzenetére


Hiftu
senior tag

Nem lesz, mert nincsek meg a megfelelő jogok a Bioware-nél.
Ezért csináltak más rendszert az DA: Origins-hez, mert AD&D license-ük nem volt.

[ Szerkesztve ]

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#30) Wolverine válasza TESCO-Zsömle (#26) üzenetére


Wolverine
félisten

Na ezért játszom én MMO-kkal. Többszáz óra elfoglaltság, elegendő sztori, és nincs vége.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#31) TESCO-Zsömle válasza Wolverine (#30) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem az a gondom, hogy engem csak a sztori érdekel. Nem akarok minden kis apróságért órákat semmittevéssel tölteni...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32) Mártógyurma válasza TESCO-Zsömle (#31) üzenetére


Mártógyurma
tag

Gyerekek :D ! Előbb-utóbb eljutunk oda, hogy mégiscsak a könyv lesz az igazi megoldás.

(#33) Arena87 válasza Mártógyurma (#21) üzenetére


Arena87
aktív tag

Én úgy gondolom, hogy ezzel több rajongót nyertek, mint vesztettek. Úgyhogy a harmadik is ilyen lesz vagy még rosszabb. ;]

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#34) Wolverine válasza TESCO-Zsömle (#31) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem is kell, ha jó játékot választasz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#35) vitaro válasza Spectrum (#10) üzenetére


vitaro
senior tag

De meghallgatták őket. Bekerült a játékba a fartúró opció... Mit kívánhatnánk még? ;]

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#36) nemethati


nemethati
senior tag

A kérdés az, melyik rétegtől várják a milliókat? Konzolra ne is várjon senki vérbeli RPG-t, PC-n meg sok a warez. Én nem sok jóra számítok :U

(#37) [CsuCsu] válasza nemethati (#36) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Nekem a Witcher 2 pedig bejött. Konzolra is jön. Nem egy Baldur's Gate, de évek óta eddig a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#38) ollie


ollie
MODERÁTOR

Milyen rajongók véleményét? A DAO vagy a DA2 rajongókét?

***

(#39) DrTroglodyte


DrTroglodyte
tag

Az egész játékról bűzlött, hogy olyan gyorsan csapták össze, ahogy csak lehet. Ez szerintem egyértelműen kiadói nyomásnak tudható be.
Nagyot csalódtam benne, de azért a DA3-at is megveszem. Mert hülye vagyok, igen. :) Az EA meg röhög a markába.

(#40) Mártógyurma válasza DrTroglodyte (#39) üzenetére


Mártógyurma
tag

"Mert hülye vagyok,"
Akkor ez most azt jelenti, hogy hülyének lenni jó érzés?
Vagy csak a gyüjtőszenvedélyed nem tudod leküzdeni..

Én már a Bio2-t sem vettem meg mert lehúzásnak éreztem. Nem véletlen, hogy minden kiadó sorozatokban gondolkodik. A reboot-ok (DMC, TombRaider-ami esetleg még jó is lehet) is ezt támasztják alá. A gyüjtőszenvedélyre építenek. Te meg megveszed 1X végigjátszod, kiteszed a polcra, aztán törölgetheted róla a port életed végéig... Pazarlás..

[ Szerkesztve ]

(#41) Rexdemon válasza Parci (#7) üzenetére


Rexdemon
aktív tag

Szívemből szóltál. Én megvettem, de sokat elmond róla, hogy 1 alkalommal szenvedtem végig. (A DA:O-t nemtom hányszor,kb. 5) Felőlem jöhet DLC a DA2-höz, rohadtul nem fogok venni egy eurocentért sem.

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#42) ollie válasza Mártógyurma (#40) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Bio2 nekem jobban tetszett, mint az első rész.

***

(#43) HaaS válasza ollie (#38) üzenetére


HaaS
addikt

És a szerepjátékok rajongóival mi lesz;]?

Szerintem piszlicsáré volt a DAO1 is.

Te mivel játszol manapság?

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#44) Mártógyurma válasza ollie (#42) üzenetére


Mártógyurma
tag

Mi tetszett benne jobban?

(#45) VIC20 válasza vitaro (#35) üzenetére


VIC20
őstag

Egen, ez az, amit totál gusztustalannak találtam benne.

(#46) ollie válasza Mártógyurma (#44) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szinte minden. A harcrendszer jobb volt (egyik gomb plazmid, másik gomb fegyver), nagyobb, tágasabb volt szinte minden, szebb volt a grafika... Egyedül az a rész nem tetszett, mikor meg kellett védeni a little sistereket ADAM gyűjtés közben. Ezt mind úgy mondom, hogy először a Bio2-t játszottam végig, majd közvetlenül utána ez első részt. Azért fordítva, mert az első rész egyáltalán nem fogott meg, csak miután végigtoltam a másodikat.

(#43) HaaS: főleg FPS és TPS-ekkel. Ez van, átálltam a sötét oldalra. :DDD

[ Szerkesztve ]

***

(#47) HaaS válasza ollie (#46) üzenetére


HaaS
addikt

Lüjjed őket, én ultimázok:D

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#48) Mártógyurma válasza ollie (#46) üzenetére


Mártógyurma
tag

Mondjuk a kisebbséghez tartozol a véleményeddel; hogy jobb a 2. mint az 1. (a tesztek alapján.) Vaciláltam anno a megvételén. De nagyon rókabőr szaga volt számomra, s ahol a finnyás orrom ezt érzi, ott már kizárt számomra a vásárlás...
Egyébként nem lett rosz játék.

(#49) CriticalHit


CriticalHit
őstag

késő bánat...

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.