Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kovsol


kovsol
titán

Bíztam benne, hogy azért ennél több infót adnak majd.

May the Force be with you!

(#2) rdt89


rdt89
addikt

Engem az alapjáték is elzavart a képernyő elől, úgy a 70%-áig vittem a játékot és annyira ráuntam, hogy nincs az a DLC ami visszacsalogatna, inkább elővettem az odyssey-t még egyszer.

(#3) deltaa97 válasza rdt89 (#2) üzenetére


deltaa97
tag

Szintúgy. Kb 40 órám van benne, de február közepe óta nem haladtam benne 45 percnél többet. Pedig mind az Origins, mind az Odyssey lekötött. Viszont ez a Valhalla olyan szinten repetitív, hogy ember legyen a talpán aki végig bírja szenvedni. Illetve egykezes kard (tudom-tudom vikingnek az nem fegyver) azért lehetett volna benne, legalább ellenségtől felvehető. Mind fegyverekben, mind páncélban elég gyér a kínálat. Én eddig az egész időt a fater (Varin) fejszéjével toltam és azt fejlesztgettem folyamatosan. :(
Hogy pozítívumot is írjak: a település fejlesztés egy egész jó újítás.
Őszintén kíváncsi leszek a következő részre, bízom benne, hogy végre egy 'rendes' római epizód lesz. :K
Ázsiai rész az engem abszolút hidegen hagy, illetve a Ghost of Tsushima sem volt még túl régen.

Xiaomi 12X 8/128 GB Grey | Életem legrosszabb döntése, hogy gépészmérnöki pályára tévedtem...

(#4) k-adi válasza deltaa97 (#3) üzenetére


k-adi
nagyúr

"bízom benne, hogy végre egy 'rendes' római epizód lesz."

kizárt hogy római lesz

(#5) Gyuri27 válasza k-adi (#4) üzenetére


Gyuri27
félisten

Pedig egy róma végnapjai + bizánc nagyot menne.
Már csak azért is mert ugye Aya rómában nyitott irodát.
Egyébként időben sok a luk.
Odyssey: Kr.e. kb 430.
Origins: Kr.e. kb 30.
Már itt ugye kimarad 400 év.
Vallhalla: 800 vége majdnem 900.
Szóval Bayek alapit egy szervezetet etc etc és azok semmit nem csinálnak 900 évig.
Ugye Róma az első században hatalmasat nővekedett.
Olyan császátok jönnek mint Kaligula, Néró. Mind mind jó alapanyag. A kor maga is.
Jó hosszú ideig.
Aztán hirtelen a semmiből dél amerikában elkezdenek virágozni a semmiből a feljlett civilizációk majd ahogy jöttek el is tünnek a semmibe.
Ezután ugye jön a római szakadás, bizánc, róma vége. Ez a zürzavaros időszak tuti lesz valamikor.

Amd - Radeon - Ryzen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.