Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #78687232


#78687232
törölt tag

Ingyenes bo3 plus tagoknak? Az igen, nagyon jó hír!

(#2) ribizly


ribizly
veterán

Ez most PS4 only akció? Mert akkor még inkább elásta magát nálam a sorozat, ugyanis megvan PC- Season Pass-al együtt a 3 és ezeken a pályákon szívesen tolnám pár órát...

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#3) KaitouP


KaitouP
veterán

Az ingyen BO3 PS+ tagoknak szép gesztus (bár nekem megvan, az összes kiegészítőjével), de erről a visszafelé bővítésről szokjanak már le könyörgöm. BO3 óta már kijött két CoD játék, a BO4 is hónapokon belül itt van, minek bővítik a BO3 -mat, mikor a többség úgyis a BO4 -et fogja nyomni? Inkább adjanak a soron következő aktuális játékhoz tartalmat.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4) #78687232 válasza KaitouP (#3) üzenetére


#78687232
törölt tag

Saját maguk ellen dolgoznak, mégis azt mondom jöjjön régi részhez is tartalom, főleg a megmaradt játékosoknak. A WWII-vel még tervezek pár évig játszani, ezért az ilyeneknek örülök.

(#5) tuki2200 válasza KaitouP (#3) üzenetére


tuki2200
senior tag

Mert a WW2 nagyon elüt gameplaybe a BO3-tol meg a 4-től is, gondolom igy akarjak visszavezetni a jatekosokat a masik jatekstilusra

[ Szerkesztve ]

(#6) KaitouP válasza #78687232 (#4) üzenetére


KaitouP
veterán

+ (#5) tuki2200

Jó, csak ha azt vesszük, egy átlagembernek mennyi szabadideje van játékra, akkor két CoD, ha kicsit is komolyan akarja játszani őket az ember, nem fér bele, az ember választ, és épp az aktuális résszel játszik inkább (persze ha bejön neki).

Adják inkább a tartalmat az újhoz (BO 4 -hez ez a négy klasszikus pálya nyugodtan jöhet), ne a régit bővítsék.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7) b. válasza KaitouP (#3) üzenetére


b.
félisten

Valószínűleg azért mert azt ők készítették és ehhez tudnak érdemileg hozzádolgozni.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#8) #78687232 válasza KaitouP (#6) üzenetére


#78687232
törölt tag

Ez így van, igazából nekem elég lenne három évente egy rész. Jól kimaxolnám a tudásom és mennék a következőre. Egyébként én mindig visszakacsintottam pc-n a régebbi részek felé is, sokszor még megdupláztam a játékidőmet. Konzolon meg olyan sokan játszanak, hogy simán tudok darálni az IW-n is, annak ellenére mennyire gyengus eladásokban.

(#9) KaitouP válasza b. (#7) üzenetére


KaitouP
veterán

Persze, de utólag úgy gondolom, felesleges ehhez már hozzányúlni. Vagy, legyen az, mint ahogy SwitcX kolléga is említette, jöjjön 2-3 évente rész, bővítgessék épp az aktuálisat fizetős és nem fizetős tartalommal, aztán kész.

(#8) SwitcX

IW az csak CoD mércével gyenus, bőven sok elkelt azért abból is. IW -t imádtam, de szabaidődm nincs már rá. Az aktuális CoD, egy két single cím váltogatva, PC -n keményen League of Legends, és ennyi ami belefér a szabadidőmbe jelenleg.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#10) b. válasza KaitouP (#9) üzenetére


b.
félisten

Amíg egy kiadó a fejlesztős stúdiónak munkát ad és amíg ilyen sikeres a sorozat és évről évre elmegy belőle ennyi millió darab nem értem miért kellene ezt.
Ráadásul 3 különböző COD az utolsó 3 ugye BO3, IW és WW2. Javaslom Vedd meg akkor csak 3 évente :)
Szóval nem értem miért gond az, vagy miért felesleges illetve miért is zavar az bárkit is, ha jön annak a pár százezer aktív játékosnak még egy kis kiegészítő. Ha valami pluszt adnak egy játékhoz, az nem lehet soha probléma szerintem.
No offense, nem támadásként írom, csak nem értem mi is ebben a gond :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#11) KaitouP válasza b. (#10) üzenetére


KaitouP
veterán

Évente megveszem, tudsz rólam már annyit talán hogy nagyon nagy CoD fan vagyok, az évenkénti megjelenés nekem csak annyiból baj, hogy jó lenne ha 1-1 részre több idő jutna. Persze akinek más dolga nincs csak játszani, az hamar eljut max prestige tököm tudja meddig, nekem mint átlagembernek, pláne jelen életszakaszomban alig van időm (legnagyobb hobbijaim egyike a gaming, amíg élek játszani fogok, de nyilván a prioritás az a családom, szeretteim, szerelmem, később gyerekeim, stb.), így 1 év meg hamar elszáll, aztán csak azt veszem észre, egyre kevesebb időt tudok ölni a játékba. Ha 2 év lenne egy rész életciklusa, számomra barátibb lenne. (Persze ez is csak egy vélemény.)

Nem probléma nekem aztán egyébként a visszafelé bővítés, csak azt mondom, ha már szórják az ingyen content -et, akkor azt tegyék inkább az aktuális, vagy a következő részbe.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#12) b. válasza KaitouP (#11) üzenetére


b.
félisten

Hát ww2-t látod mennyire tolják ilyen extrákkal, szinte heti szinten jön hozzá valami, szóval erre nem lehet panasz. Meg hát az ugye más stúdió, nem von el erőforrást igazából az aktuális játékoktól ez. De mindegy is, csak nem látom át a problémát. :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#13) KaitouP válasza b. (#12) üzenetére


KaitouP
veterán

WWII és olyan iramban jön a content meg ezek a limitált event -ek, hogy ki sincs időm szedni belőlük a dolgokat. Jó hogy ennyi minden van, de lehetne szabadidőbarátabb. :U

Sebaj amúgy, ez legyen a legnagyobb problémám. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14) Persie12


Persie12
aktív tag

Hol keressem a játékot?

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#15) KaitouP válasza Persie12 (#14) üzenetére


KaitouP
veterán

PS Store -ban.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#16) zadir1


zadir1
tag

Kampány mód nekem nincs benne...

(#17) #78687232 válasza KaitouP (#13) üzenetére


#78687232
törölt tag

Szerencsére utólag is kihúzhatod. Mivel mindannyian bőven túlléptük a sok szabadidős gyerekkort, sokkal kevesebb idő jut erre a hobbira. Nekem is van hogy csak hétvégén tudok leülni a box elé és olyankor próbálok az eventbe bekapcsolódni.

Végre egy olyan cod hír, ami alatt normális beszélgetés megy. Hihetetlen :)

(#18) Persie12 válasza KaitouP (#15) üzenetére


Persie12
aktív tag

Köszönöm

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#19) KaitouP válasza zadir1 (#16) üzenetére


KaitouP
veterán

A Campaign mód mindenkinek benne van, néz csak jobban körül a játékban. ;)

(#17) SwitcX

Na jó, csak az meg már "nem olyan". Mindegy, kicsit én reagálom túl magamban ezt a dolgot. :) WWII -t még eljátszogatom így úgy, ezidáig ez az egyetlen CoD amivel a megszokottnál kevesebbet játszottam, viszont a BO4 -et nagyon szeretném minden eddiginél komolyabban nyomni. :)

Végre egy olyan cod hír, ami alatt normális beszélgetés megy. Hihetetlen :)

Persze hogy, kolléga, mert intelligens emberek tudnak normálisan is kommunikálni, még ha nem is egyezik a véleményük. :R ;)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#20) #78687232 válasza KaitouP (#19) üzenetére


#78687232
törölt tag

Nálam meg pont a WWII lesz az eddig legtöbbet játszott rész, egyszerűen nem tudom megunni. A BO4-től eléggé tartok, de úgyis megveszem, mert home társam folyamatosan áradozik róla. Szerencsére jóval földközelibb, mint a harmadik rész.

(#21) A.tessz válasza #78687232 (#20) üzenetére


A.tessz
senior tag

Én ugyanigy vagyok ezzel. Végre egy rész ami jó lett, az új részt nem is értem , de megjelenés előtt nem akarom teszt nélkül lehúzni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.