Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Itt van egy játék, amit ha részleteiben nézel, akkor max közepes, de inkább csúnya sok esetben, viszont... atyaisten, milyen gyönyörű. :R
Lassan kezd átbillenni a mérleg a PS4 felé számomra és végre kezdi elérni a játékok száma azt a szintet, hogy elgondolkodjak a vásárláson. Főleg ha a Halo tényleg kijön PC-re...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2) BoneDragon válasza Bad Pritt (#1) üzenetére


BoneDragon
veterán

Én is így vagyok ezzel, végén meglepem magam karira egy új ps-el. :C

(#3) ribizly


ribizly
veterán

Valaki magyarázza már el nekem miért várjátok ezt 10 éve?
A shadow of the colossus speciel kimaradt, és ha jól tudom, akkor ugyanaz a banda csinálja ezt is, de ettől még ez nem feltétlenül lesz egy jó játék.
Amikor 10 éva az első trailer-ek (ingame jelenetek) felkerültek anno, akkor még tényleg magával ragadott a képi világa, de már akkor sem értettem, hogy ebben mi lesz a zseniális. És ma sem értem. Ráadásul még mindig nem látni rendes gameplay-t, hogy pontosan mit is kell majd csinálni ebben a játékban.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#4) Bad Pritt válasza ribizly (#3) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem a Shadow of the Colossus miatt kell ezt várni, hanem az Ico miatt. Ha azzal játszottál, akkor tudod miért, ha nem, akkor beszélni felesleges róla. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#5) ribizly válasza Bad Pritt (#4) üzenetére


ribizly
veterán

THX az infot! Az is kimaradt. :U
Ellenben akkor tényleg ejtenem kell ezt a dolgot, mert egy gyors gameplay videó alapján kiderült, hogy ez tutira nem az én stílustom. No sebaj. Van egy rakat más, amivel el lehet tölteni azt a cseppnyi időt, amit gaming-re tudok szánni.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#6) Bad Pritt válasza ribizly (#5) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nagyon egyedi kis játékok ezek, az Icóval is 2 évet vártam, mire lett hozzá hangulatom, akkor viszont másfél nap volt az egész. A Last Guardiantől is azt várnám, hogy az ezredfordulós kalandjátékok játékmenetét adja vissza egy nagyon jó kis érzelmes sztorival. Ehhez értenek a fejlesztők, nem hiszem, hogy csalódni fogunk idén.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#7) #08052480 válasza ribizly (#3) üzenetére


#08052480
törölt tag

Valaki magyarázza már el nekem miért várjátok ezt 10 éve?

Mert TEAM ICO!!!! :R :R
Toluk garantaltan olyat kapsz, amit sehol mashol - ha tiz evet kell ra varni, akkor annyit. Ami az eredetiseget illeti, a mai gyaszos folytatas - es reboot-centrikus felfogas mellett, az AAA szektorban nalam ok jelentik a fenyt az ejszakaban.

Game of the show!

[ Szerkesztve ]

(#8) MasterMark


MasterMark
titán

Madárkutya!

Switch Tax

(#9) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Nem bírom dekódolni ezt a videót. Az elején elég szépen kezdődik...aztán meglátjuk ezt a gyereket. Nem 10 évvel, hanem 15 évvel ezelőtti grafikai színvonalon. WTF? A másik meglepetés, hogy ezt volt merszük így leadni.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#10) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Értem, hogy el kéne ájulni, de miről szól ez a "Last Guardian"?

plus ça change, plus c'est la même chose

(#11) MasterMark válasza noPublicFG (#10) üzenetére


MasterMark
titán

Hogy borzalmas kínok között fog meghalni a kutymadár, és mindenki sír.

Switch Tax

(#12) oriic válasza MasterMark (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD

Live-Die-Respawn

(#13) ldave


ldave
félisten

Szerintem kamu.

A Slime draws near! Command?

(#14) #20655360 válasza MasterMark (#8) üzenetére


#20655360
törölt tag

Hiéna-sas hibrid!

Am ez is tuti japán, utána se kell nézni.

(#15) Sirandrish válasza MasterMark (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ilyet ne is mondj mert a SotC-be mikor Agro lehuzant a mélybe majdnem elsírtam magam :O

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) Mister_X válasza Sirandrish (#15) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Spoiler alert? :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#17) ldave válasza Mister_X (#16) üzenetére


ldave
félisten

Egy 10 éves játéknál? :F

A Slime draws near! Command?

(#18) Mister_X válasza ldave (#17) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ja.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#19) ldave válasza Mister_X (#18) üzenetére


ldave
félisten

Azt tudtad, hogy a 30 éves Mario végén megmenekül a hercegnő és a gonosz főteki beleesik a lávába?

A Slime draws near! Command?

(#20) oriic válasza ldave (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi. :( Épp most játszok vele... ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#21) Def26 válasza ldave (#19) üzenetére


Def26
félisten

Lol. :D Ez mehetne aranyköpésbe.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22) Sirandrish válasza Mister_X (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

Aki akarta már végigjátszotta...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23) Mister_X válasza Sirandrish (#22) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mégsem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24) Šolaire


Šolaire
veterán

Kell egy ps4😃 nekem nagyon bejön . Van egy hangulata ami magával ragad.

“Praise The Sun” \[T]/

(#25) Sirandrish válasza Mister_X (#23) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha 10 év alatt nem vitted végig akkor nem is akartad igazán...és valszeg már ezután sem fogod. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26) Mister_X válasza Sirandrish (#25) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha nem állt módomban, akkor biztos nem is akarom. Oké.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#27) ldave válasza Mister_X (#26) üzenetére


ldave
félisten

Akkor szerinted hány év kell, hogy spoiler-elmondás-félelem nélkül beszélhessünk egy játékról?

A Slime draws near! Command?

(#28) MasterMark


MasterMark
titán

Köszi a spoilert, még én sem játszottam vele, pedig akarok majd. :) De no para, mire odajutok úgyis elfelejtem. :DDD

Egyébként a spoiler örök.

Switch Tax

(#29) Mister_X válasza ldave (#27) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Két emberöltő. De lehet több is, ha ennyire nehéz a mondatba berakni egy "spoiler alert!"-et, ha nincs a formázás engedélyezve.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30) VooĐoo válasza Sirandrish (#25) üzenetére


VooĐoo
tag

Én is pár hónapja toltam végig a HD verziót, mert anno a játék felénél bekrepált a PS2, szóval szerintem kerüljük a spoilereket. :)

PSN: Neon--Skyline

(#31) Sirandrish válasza Mister_X (#26) üzenetére


Sirandrish
legenda

Amióta ismerlek már volt PS3ad, XO-d és most PS4ed is van. Emellett mittomén milyen laptop, de nem állt/áll módodban venni 8K-ért egy PS2-t. Hát akkor sajnálom...remélem mire odakerülsz addigra elfelejted.

Mindenesetre a te olvasatod szerint nem lehet egy játékról sem írni spoiler alert nélkül, mert lehet majd most akarom végigvinni. Ezzel viszont én egyáltalán nem értek egyet. Szerintem tíz év igen is elég kell hogy legyen.

Amúgy meg lehet hogy csak vicceltem. :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.