Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Logen88


Logen88
aktív tag

Nem számítottam rá, hogy ennyire jó lesz, nekem iszonyatosan tetszik. Alig várom a megjelenést. A látvány meg... :Y majdnem lefordultam a székről.

[ Szerkesztve ]

The Last of Us is a masterpiece.

(#2) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Jó lesz, az előző rész is jó volt!

Amúgy a videó azért 720p mert natív Xbox One felbontásban vették fel? ;]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#3) Shing


Shing
őstag

Amikor az elején mondja Lara (1:05), hogy "I can feel it" besz@rtam... Az az arcmimika meg minden, nagyon durva... A játék újat nem mutat mondjuk, a felénél meguntam a videót és kiszkippeltem a végére, szerencsére mást is mutattak. Reméljük változatosabb lesz a játék mint az előző. :)

(#4) Feverke


Feverke
tag

Hat, nekem annyira nem tetszik, de azert majd kiprobalom, vegulis elvoltam az elozovel is. Bar, meg mindig a regebbi reszeket favorizalom :) (legy atkozott summer sale, jol megvettem az eidos bundlet a sok TR miatt(is)..:P)

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#5) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

5:45!!!!! :Y :Y
Nagyon tetszik eddig! :) :)

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#6) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Várós. :C

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#7) CJ4567


CJ4567
veterán

Nagyon durva :Y Főleg a folyamatosság, a grafika... :Y

Viszont pár animáció egy az egyben ugyan az mint Tomb Raider (2013) -ban.

No Sana No Life

(#8) oriic válasza CJ4567 (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja, az év egyik legjobban várt játéka. :)

Live-Die-Respawn

(#9) b.


b.
félisten

gyönyörű a mozgása, igazi nőies, meg a haja is. Virtuális szerelem :DDD
Úgy nézem a hardcore TR fanatikusoknak csalódniuk kell, az utolsó rész publikus vonalát viszik tovább. Nekem az is tetszett mondjuk. Amúgy íjászkodott? Remélem lesz benne..

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#10) kissd01 válasza b. (#9) üzenetére


kissd01
tag

Több mint valószínű,ott van a hátán. :K

[ Szerkesztve ]

(#11) b. válasza kissd01 (#10) üzenetére


b.
félisten

Így jár az aki a seggét nézi :D

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#12) kissd01 válasza b. (#11) üzenetére


kissd01
tag

Nem hibáztatlak érte... :D

(#13) doooo


doooo
veterán

Hmm.. gondolom ez most nem fog olyan kedves lenni gépigény terén, mint az első rész.. :O Tényleg gyönyörű.

(#14) Logen88 válasza kissd01 (#12) üzenetére


Logen88
aktív tag

Én sem, csini lett Lara. :D

The Last of Us is a masterpiece.

(#15) vitaro válasza Shing (#3) üzenetére


vitaro
senior tag

Hasonlóan voltam vele, belepörgettem mert semmi újat nem mutatott, eddig ugyanaz az over the top katasztrófa-szimulátor mint az előző. Örülnék ha ebben már lenne igazi tombraiderkedés is.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#16) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Nincs jobb minőségben fent a videó? Ez iszonyatosan blokkosodik. :(

(#17) fasterware válasza doooo (#13) üzenetére


fasterware
aktív tag

Nekem úgy rémlik, hogy ez csak xbox one exkluzív cím lesz, szóval gépigénnyel nem lesz probléma, nem kell fejlesztésre költeni :) .

(#18) Logen88 válasza fasterware (#17) üzenetére


Logen88
aktív tag

Xbox exkluzív, szóval 360-ra is jön. És csak időszakos exkluzivitás, jövőre remélhetőleg jön PC-re és talán PS4-re is, jó lenne ha tisztázná végre a Crystal Dynamics.

(#16) WonderCSabo: Ez talán jobb. Rise of the Tomb Raider - E3 Gameplay Reveal

[ Szerkesztve ]

The Last of Us is a masterpiece.

(#19) doooo válasza fasterware (#17) üzenetére


doooo
veterán

És tényleg.. teljesen kiment a fejemből.. :( Viszont akkor ez egy jó nagy mínusz a készítőknek, amiért ilyen abszurd módon folytatnak egy szériát, aminek a részei általában nem csak egy platformon jelentek meg.. :(( Bár lehetséges, hogy később kiadják PC-re is..

(#20) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Nem akarok bant kapni, ezért nem írom le, mit gondoltam a videót figyelve a ***censored*** XBOX-ról és a kib@szott konzol-exkluzivitásról... :(((

Ehelyett inkább csak annyit, hogy az eddigiek alapján lesz olyan jó, mint a 2013-as Tomb Raider volt, remélhetőleg tényleg betartják azon ígéretüket, hogy sokkal-sokkal-sokkal-sokkal több kifosztani való sírkamra, rejtély, helyszín és hasonlók lesznek benne, mint az eredetiben. És a legfontosabb: NE LEGYEN BENNE QTE!!! Sem Rambót megszégyenítő géppisztoly-párbajok. Térjenek vissza a gyökerekhez, ahogy ígérték. Mert a csilli-villi grafika nem lesz elég.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#21) nofi


nofi
őstag

Az gáz, ha eddig jobban bejön mint az Uncharted 4? :DDD

Xbox GT: nozsolt

(#22) SaGaIn válasza Vistaboy (#20) üzenetére


SaGaIn
senior tag

Mi az a QTE?

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#23) nonsen5e válasza SaGaIn (#22) üzenetére


nonsen5e
addikt

Quick-Time Event

- Amikor megjelenik egy ikon a képernyőt akkor azt nyomd meg elég gyorsan vagy *szhatod.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#24) SaGaIn válasza nonsen5e (#23) üzenetére


SaGaIn
senior tag

köszi, azok tényleg bosszantóak. Kontrollerrel még hagyján na de billentyűvel meg egérrel...

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#25) Shing válasza SaGaIn (#24) üzenetére


Shing
őstag

Huh? Egy gombot kell nyomogatni ugyan úgy. Egérrel nem nagyon kell csinálni semmit.
Logen88:
Ha rákeresel már tisztázták. Microsoft próbált kicsit ködösíteni, de idővel mindenre megfog jelenni.

(#26) nonsen5e válasza Shing (#25) üzenetére


nonsen5e
addikt

Szerintem is egyszerűbb kontrollerrel. Jobban kézre áll QTE-hez valahogy. Mondjuk utálom így is, úgy is.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#27) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Még nem győzött meg, túlságosan is az előző részre épül. Több rejtvény, kevesebb QTE, kevesebb átvezető kell nekem. A grafika továbbra is szép.
Amúgy Lara miért a 150 kilós Jonah-val ment hegyet mászni? Sose láttam még ilyen zsíros hegymászót :D

(#28) b. válasza fasterware (#17) üzenetére


b.
félisten

Csak időszakos. jön Pc re is. :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#29) Lenry


Lenry
félisten

egy vásárlójuk már van

bár azt nagyon remélem, hogy nem lesznek olyan kvaidegesítő QTE-k, mint az előzőben

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#30) energy4ever


energy4ever
addikt

Na ez az a jatek ami miatt One-t fogok venni. Ez lesz eletem elso jatek amit elorendelek.

A jatek motorjarol mikor lehet tudni majd valamit? Remelem marad benne a TressFX.

(#31) Sicilian


Sicilian
addikt

Most nézem, hogy jön X360-ra is !

nothing is true everything is permitted..

(#32) HD5570


HD5570
aktív tag

Nem értem miért kellett lecserélni az előző részben lévő arcát,mikor pont arról írtak hogy a hegei is megmaradtak.Ehhez képest teljesen más az arca.Még csak nem is hasonlít.Az előző részben volt pedig a legszebb.

„Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát.” „Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki.”

(#33) b. válasza HD5570 (#32) üzenetére


b.
félisten

Nem cserélték le, csak fejlődött a grafika. nekem bejön így is :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#34) HD5570 válasza b. (#33) üzenetére


HD5570
aktív tag

Persze,szerintem is szép,de az előző azért nálam mindent vitt :K

„Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát.” „Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki.”

(#35) oriic


oriic
HÁZIGAZDA
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.