Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Zsoccc


Zsoccc
senior tag

érdekes egy show volt, talán sok volt a duma és kevés a meglepi?
azért a PSP-s kínálat nem volt rossz, meg az LBP2 is eléggé bejövős

[ Szerkesztve ]

(#152) k. válasza heihachi (#148) üzenetére


k.
őstag

Hát nemhiszem, tény hogy nem volt egy hihetetlen izgalmas cucc de legalább bakik nem voltak-kinect nem azt csinálja mint kéne:D-, plusz legalább lesz sok játék. A psp2-t meg max valami japán rendezvényen bemutatják összel.

(#153) XuChi


XuChi
addikt

Hát psp2 sehol. Azt hittem durrantanak vele. De nem. Portal 2 is jövőre jön. Tudtam előre. Addig is tovább wow-ozik a Gabe gyerek. Infamus 2 várós, twisted metal ócska nagyon, Kill Zone 3 atom jó.

Hát ennyit erről.

(#154) Prof01 válasza k. (#152) üzenetére


Prof01
veterán

Talán a TGS-en...

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#156) BloodyEddie válasza Prof01 (#154) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Vagy jövőre...

(#157) k. válasza Cobra652 (#155) üzenetére


k.
őstag

Igen valószínű, a frisitett ps3 is ott mutatkozott be multévben. Remélem nagyon:)
A gt5 dátum szerintem nem változik. Állitolag most is azért tolták, mert annyi jó játék jelent meg, hogy a Sony aztmondta ácsi, majd késöbb.

[ Szerkesztve ]

(#158) XuChi válasza Cobra652 (#155) üzenetére


XuChi
addikt

Gamecon mikor lesz?

(#159) oO7 válasza Cobra652 (#155) üzenetére


oO7
őstag

mer a kinect mivel sült fel ? (lemaradtam valamiről ? :F )

(#160) Zsoccc válasza Cobra652 (#155) üzenetére


Zsoccc
senior tag

ízlések és pofonok
3DS kapcsán azért nem hiszem, hogy megállja a helyét az "okádék" grafika, MGS elég jól néz ki, pl.

(#162) oO7 válasza Cobra652 (#161) üzenetére


oO7
őstag

nem találtam semmit a neten... mindegy ezen nem fogok vitázni veled... az egyetlen amiben egyetértük hogy a kinect kicsit laggosnak tűnt (bár a táncolós cuccnál már nem pedig ott voltak gyors-hirtelen mozdulatok)...
(SZERK: ja és a move-ban is volt azért lagg)
viszont az a vergődés amit műveltek a sony -s rész elején a move-al és csak éppen megmozdította a kezét, a karakter meg már körbekardozott meg vágott mindent, aztse tutta hol van...

nekem személyszerint (és eskü nincs elfogultság, PS3-am van) a kinect jobban teccik mint a move...

aztán majd jönnek idővel a techdemo -k mindegyikhez amik egyértelműen mutatják-bizonyítják a pontosságot és a késést és a lehetőségeket és akkor majd lehet csámcsogni rajta hogy melyik fail melyik nem... nekem most a bemutató alapján a move = wii

[ Szerkesztve ]

(#163) Prof01 válasza Cobra652 (#161) üzenetére


Prof01
veterán

Jó sok hülyeséget beszélsz ember...
Egy másik gamer oldalon kaptál is már választ, ezért én le se írom még egyszer:
"Ha tájékozott lennél, tudnád, hogy az a Cirque du Soleil által rendezett látványműsor volt, ott nem élesben használták a Kinect-et. Imitált műsor volt, a másnapi konferencián ment élesben. De nem vagy tájékozott."

Ha nem vagy tisztában a dolgokkal, akkor ne rondítsd itt a topicot légyszíves a hülye megjegyzéseiddel!...elég volt a tegnapi x360 konferencia alatti fikázásaidból is!
Példának: Úgy szóltad le az x360-at is a csatlakozóiról, hogy nem is voltál tisztában a felszereltségével, csak flémelsz össze-vissza. :(((

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#164) Enton


Enton
addikt

Lincselés lesz ha a Portal 2-őt nem hozzák ki csak PS3-ra.
Remélem ezzel tisztában vannak.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#165) oO7 válasza Enton (#164) üzenetére


oO7
őstag

volt egy mondat amiben úgy fogalmazott valamit hogy "on every console"... szal nem lesz PS3 exkluzív

(#167) BiP


BiP
nagyúr

Valve-tól jöhet még bármi, ugye 18-a a bizonyos dátum, és azt mondták, hogy az MS és Sony konf előtt nem szabad mondani semmit. Most kiderült, hogy a Ps3-as Portal2 miatt (ami részemről még elég sovány - nem úgy Gabe Newell :) ), de még reménykedem, hogy lesz valami.
Move: játékos szempontból egy az egyben Wii (most más kérdés, hogy technikailag máshogy oldja meg). Kevesebbet nyújt, mint a Natal/Kinect, de legalább olcsóbb is, harmadannyiba kerül (50$). Tényleg csak egy komolyabb kontroller ára, míg a Kinect azért húzósabb.

(#168) heihachi válasza BiP (#167) üzenetére


heihachi
addikt

A move controller egy 50-es, de amelyik játékban kell a navigation controller, az még 30 dolcsi. És ehhez még kell egy Eye szóval olyan 100 körül lesz egy komplett szett.
A bemutatón 100 dolcsit írtak ki az Eye + move controller + sports champions játékra, de ebben meg nincs navigation controller.
Amúgy még így sem rossz ár, de ha már ketten hárman akarunk játszani, mert ugye ezeknek leginkább az a lényege, hogy party, akkor 200 dolcsi... hát az nem kevés, és nem is hiszem hogy ennél drágább lesz a Kinect.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#169) kte0


kte0
tag

PSP2 mikor lesz? :F :R

Üdv:kte0

(#170) BiP válasza heihachi (#168) üzenetére


BiP
nagyúr

Hú, azokat mind külön kell megvenni?! na erre nem figyeltem. Akkor nem szóltam. Így viszont akkor semmivel sem olcsóbb, mint a Kinect. Lehúzás.

(#172) ClioRS válasza heihachi (#168) üzenetére


ClioRS
őstag

A Kinectre 150 dollárt mondanak, így jóval jobb ajánlat. Amúgy már az vicces, hogy két fagyistölcsért szorongatsz, ami világít, aztán még nem is kezdődött a játék :DDD

(#173) Def26 válasza BiP (#170) üzenetére


Def26
félisten

Pontosan. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#174) heihachi válasza dezz (#171) üzenetére


heihachi
addikt

Kicsit ki tudnád fejteni?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#175) Def26 válasza heihachi (#174) üzenetére


Def26
félisten

Most ne tudd meg mire vállalkoztál. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#176) heihachi válasza Def26 (#175) üzenetére


heihachi
addikt

Miért, hát kíváncsi vagyok a véleményére. Mondjuk nem rólam, mert azt pont leszarom (meg ha kell, megint kérem a moderálását), de a Sony meg a Microsoft cuccal kapcsolatban érdekel a véleménye. Bár eléggé köztudottan Sony párti a srác, de sebaj, hátha elhangzik valami okosság is.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#177) blazsey2 válasza heihachi (#176) üzenetére


blazsey2
senior tag

Mintha te meg nem lennél túlzottan Box párti :D

PSN ID:blazseydr

(#178) heihachi válasza blazsey2 (#177) üzenetére


heihachi
addikt

Annyira box párti vagyok, hogy épp adom el a boxom, várom, hogy a haver pénze összejöjjön rá, hogy én meg PS3-at tudjak venni, most hogy megvan a GT5 dátum (nagyjából).

Én mindkettőt csak egy használati eszköznek tartom. Olyan, mint a porszívó vagy a teáskanál vagy a kávéfőző. Azokhoz sem kötődik érzelmileg az ember, de attól még el tudja dönteni, hogy szerinte melyik gép főz jobb kávét. Persze gondolom, hogy ha egy kávéfőző fórumon leírja az ember, hogy szerinte a Philips főzött jobb kévét, akkor ott is kijelentik az embert Philips fanboynak.

Én tudom amit tudok a két gépről és ezt első kézből tudom, mert volt PS3-am (ha csak rövid ideig is), váltottam Xbox 360-ra, és most lassan vissza PS3-ra. Ha ez az xbox pártiság, hát vállalom.

Vannak itt igazán vérmes PS3 meg Sony fanboyok, akik soha semmiben nem ismernek megalkuvást, a konkurens soha semmiben nem lehet szerintük jobb, mindig mindenbe bele tudnak köti amit a konkurencia csinál - és ennek mindig hangot is adnak. Igen, leálltam velük néha vitatkozni, de ettől Xbox 360 fanboy lettem? Csak azért, mert van saját véleményem? Én nem azt csinálom, amit itt igen sokan, hogy lehülyézem azt, akinek nem egyezik a véleménye az enyémmel. Na ők a fanboyok. Én meg csak egy egyszerű forumozó vagyok, akinek néha van saját véleménye, amit néha le is ír, és nyilván mindig akad olyan, akinek ez nem tetszik, akármi is az a vélemény.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#179) LinogeOW


LinogeOW
aktív tag

Legjobb ez volt. Nincs mese. A Sony megint ütött. :C

(#180) blazsey2 válasza heihachi (#178) üzenetére


blazsey2
senior tag

Na ne szívd mellre :) fanok mindig lesznek akik védik a "drágaságukat",
amúgy meg én is csak egy használati eszköznek tartom ami szabadidőmben szórakoztat.Ha volna annyi szabadidőm én is vennék Box-ot csak lehet a család már kitagadna.Peace.

PSN ID:blazseydr

(#181) dezz válasza heihachi (#174) üzenetére


dezz
nagyúr

Ki tudom én... Úgy esett, hogy először olvastam el a topikot, mint hogy végignéztem volna a videókat (utólag néztem meg, 1-2 részt keresni is kellett). Így még nagyobbat ütött a kontraszt a valós történések és egyesek (nevezetesen pl. te) "véleménye" között...

(Nem szoktam ilyen konferenciákat nézni, évekkel ezelőtt láttam előzőleg, nem nagyon tudtam, mire számítsak, így már-már elhittem az olvasottakat.)

Elhamarkodva írtam, hogy hülye vagy, elnézést érte! Nem, te mintha minket néznél teljesen hülyének... Játszod itt az elfogulatlant, de ez elég nyilvánvalóan csak álca.

A #178-asban írtakat akkor fogom elhinni, ha majd belinkelsz egy képet saját magaddal egy PS3 társaságában, a nappalidban, különféle játékok közben.

(#182) heihachi válasza dezz (#181) üzenetére


heihachi
addikt

Elég átszaladni a szomszéd szavazós topikba, hogy lásd, nem vagyok egyedül a véleményemmel. Most vagy az emberek több mint 40%-a hülye és/vagy elfogult, vagy tényleg létezik, hogy sokan így gondolják.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#183) dezz válasza heihachi (#182) üzenetére


dezz
nagyúr

1. Itt nem arról van szó, hogy melyik volt a jobb, hanem a részletekről... Az itteni kommentjeidről.

2. Ha beleolvasol, azt is láthatod, hogy a legtöbb MS szavazót a Kinect nevű mézesmadzag fogott meg...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.