Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MikiLóS


MikiLóS
tag

pffff....FOS!

Játszatok inkább a DEAD RISING 4 -el, tölts le mellé egy TRAINER -t is, mindent felülmúl a játékélménye.

[ Szerkesztve ]

(#2) Wesder válasza MikiLóS (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Köze nincs a kettőnek egymàshoz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) Mirman válasza MikiLóS (#1) üzenetére


Mirman
őstag

Ezért kár volt a "csendes tag" állapoton változtatni. :D

(#4) MikiLóS válasza Wesder (#2) üzenetére


MikiLóS
tag

Mind a kettő videojáték, s a célja elérésében hasonlítottam össze őket.
DEAD RISING4 évek múlva is ETALON lesz, ez? megjelenést követő másnap már unalom, franc sem fog vele játszani. max egy szűk réteg azaz a rossz ízlésű emberek mint anno a Crysis-sorozattal is. :) Meg is érdemelték a nagy Crysis-sorozat fanok a remake -t.



(#5) Wesder válasza MikiLóS (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Azt ugye tudod hogy az első rész mai napig etalon, pedig 14-ben jött ki?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) MikiLóS válasza Wesder (#5) üzenetére


MikiLóS
tag

Igen a Crysis-sorozat fanok között.
Egy jó ízlésű embert nem ismerek aki nem hogy szeretné de 3 percnél tovább tudna vele játszani. FOS az egész játék! Nincs mit szépíteni annyira kevés, hogy nincs miről beszélni.
Alapjaiban vérzik el a játék. Semmi kreativitás, akinek a Dead Island nem volt elég az az első osztályú bugos FOS az megérdemli D.L 2 " de még a D.I.2 is.

(#7) Silenzio válasza MikiLóS (#6) üzenetére


Silenzio
addikt

Nekem tetszik mindkettő. Azt viszont nem értem, miért kell egy hátulgombolós, ráadásul hormonzavaros hisztis pics@ vehemenciájával szidni egy játékot, ha nem tetszik. Gondolom, nagyobb csalódás is ért már az életben, mint hogy kiderült egy játékról, hogy nem oké az ízlésednek. Ha nem, majd fog. wesder-rel meg csak egyetérteni tudok. A kettő annyira nem egy lap, mintha a Shaun of the Deadet akarnád a Pontypoolhoz hasonlítani. Attól nem fog egymásra hasonlítani két produktum, hogy mindkettőben bűzbélák vannak.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#8) - = Zk = - válasza MikiLóS (#1) üzenetére


- = Zk = -
félisten

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) k-adi


k-adi
nagyúr

jók ezek a dev videók valamire gondolom, de a megjelenés jobb lenne már...

(#10) Jose73 válasza MikiLóS (#1) üzenetére


Jose73
tag

Emlékszem a TRAINER-es időkre, aztán később felnőttem, és megértettem, hogy egy játék a legnagyobb élményt csalás nélkül jelenti.

Speciel a Dead Rising sorozatot sosem kedveltem igazán, mindegyik részbe belekezdtem, de néhány óra után meguntam. Komolytalan zombi-hentnek tartom őket - de egyik sem FOS természetesen, csak nem jön be a világuk hangulata, és így nincs értelme több időt benne töltenem.
Dead Island anno szerelem volt első látásra, kitoltam PC-n, PS3-on, aztán Definitve Edititon -t megint PC-n, PS4-en. Épp tavaly nyomtam végig a kampányokat újra - hát olykor visszahúz a szívem. :) Szóval nagy kedvenc, Ha PS5-re tolnának még egy Super Definitve Edition-t, azt is megvenném. :D
Aztán a Techland folytatás helyett megcsinálta a Dying Lightot - szerelem második vérig. :D
Kijátszottam azt is PC-n PS4-es, most nemrég PS5-ön is végigtoltam a The Following kiegészítővel együtt. Legközelebb akkor kezdek bele, ha PS5-re kihoznak valami grafikai feljavítást. :)

Persze szeretek más játékokat is, leginkább sci-fi témában (Mass Effect Dead Space; TLoU, etc) és szerintem a Crysis sem volt rossz, a maga idejében egy jó hangulatú lövölde volt .(szerencsére semmit nem tudtam előzetesen a játékról, ezért az idegen faj megjelenése nekem egy hatalmas csavar volt, kb lúdbőröztem, annyira izgultam :) )

Írod, hogy "DEAD RISING4 évek múlva is ETALON lesz, ez? megjelenést követő másnap már unalom, franc sem fog vele játszani. max egy szűk réteg."
de valójában pont fordítva van: a Dead Rising 4-ből nagyon keveset adtak el (nincs róla pontos adat - CAPCOM is szégyelli - de 1.5-2 millió mehetett el belőle), szóval elég nagy bukás lett, azóta be is zárt a fejlesztő stúdió, és a tervezett 5. részt is lelőtték.
Ezzel szemben Dying Light 13 milliós eladással büszkélkedhet, és kb félmillió játékos nyüstöli minden áldott nap még ma is a játékot - ezért is tartja még mindig életben a stúdió - és ezért készítik a második részt.

(#11) Jose73 válasza MikiLóS (#4) üzenetére


Jose73
tag

"DEAD RISING4 évek múlva is ETALON lesz, ez? megjelenést követő másnap már unalom, franc sem fog vele játszani. max egy szűk réteg"

Ez egészen pontosan pont fordítva van:
- Dead Rising 4 elég nagy bukás volt, az eladási adatokat még CAPCOM is szégyelli (1.5-2 M körül lehet) a fejlesztő stúdió azóta bezárt, sóval hintették be a helyét. :DD , és a tervezett 5. részt is lelőtték.
- ezzel szemben Dying Light 13 milliós eladással köszöni szépen, jól van,
sőt naponta félmillióan játszanak még manapság is vele.

(#12) Jose73


Jose73
tag

Az első írásomat elvileg nem vette be a rendszer, de akkor mégis. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.