Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) EVL2 válasza ricsik (#8) üzenetére


EVL2
aktív tag

Nekem van egy régebbi verziós nem dual kialakítású PHANTEKS Enthoo Evolv ATX Glass házam de azért nem mondanám rá hogy luxus minőség. Talán annyit hogy az átlagnál jobb. A gyári ventiket több mint érdemes benne cserélni. Nekem minőségi kidolgozásra a Fractal házak szimpatikusabbak ott tényleg nincs baki és a gyári ventik is egészen használhatók.
Régebben írtam egy gyors összefoglalót az Enthoo-m minőségéről egy web áruház oldalára. Tudom nem ugyan ez a ház de szerintem minőségre hasonló lehet még mindig az Enthoo széria.

EVL2
2017.02.23. 10:19
VÁSÁRLÓ
#1
Alapvetően rendben van. Elégedett vagyok vele. Van egy két kisebb baki és az ár érték aránya is kicsit gyengébb, de hozza amit az ember elvár. Főleg a design-t kell megfizetni.

+A váz nagyon masszív.

+Remek minőségű fényezés.

+Roppant látványos.

+Nagy mobilitás.

+3.5cm kábel managment. (mindenre elég, kényelmesen szerelhető)

+Gyönyörűen csiszolt üvegoldalapók. (lesötétítve)

+3mm vastagságú alumínium előlap. (Igazi minőség)

+amit lehet fémből készítettek viszonylag kevés műanyag elemet tartalmaz.

+csavar rendező doboz.

- A csavarok festése nem sikerült túl minőségire. Vastag réteget kaptak valami mártásos módszerrel. Az alaplapi csavarok hajlamosak megszorulni e miatt. Igen kellemetlen élményt tud okozni. (de azért nem halálos dolog)

+-Mindenből kapunk egy rakat pót csavart csak az említett alaplapi csavarból nem, abból csak 1 pluszt kapunk. Fel is kellet használnom.

- Az alulra +ba beszerelhető fém HDD tálcát külön meg lehet mellé venni, érdekes hogy ez már nem fért bele az alap árba.

-Nevetségesen drága a gyári LED szalag hozzá. Ezt töredékéből ki lehet építeni ha az ember kicsit jártas az elektronikában.

- Jó minőségű minden, de nem egy fractal design alaposság. Ellenben az alapvető dolgokat maradéktalanul kielégíti.

Aki ilyen házat vesz nem fog csalódni de az ár/érték/minőség terén nem egyedülálló. Számos vetélytársa akad minden téren. Na és itt van a kutya elásva. Talán csak a design ami minden más hasonló áru házat térdre kényszerít. Minőségre egyedül a már említett fractal desing házak jobbak. Szerintem minden mást a háta mögé utasít.

Roppant drágák a kiegészítők és a viszonylag magas alap ára miatt igencsak indokolt lett volna ezeket ingyen adni mellé.

Végszó: Ha tetszik és megteheted, vedd meg! Nem fogsz csalódni! Szépen kivitelezett megvilágítással igazán extrém látványt nyújt. Robusztus megjelenése maradéktalanul érezteti a minőséget.

Azért csak 4 pont mert a csavarok lehetnének szebben fényezettek is. és mert semmiképpen sem lehet ár/éték bajnoknak nevezni a jelenlegi ára mellet. Ma nagyon divatosak az edzett üvegházak és az ár nagy része ezt a divatot tartalmazza.

Remélem érződik hogy egy kicsit szőrösszívű vagyok, de azért elégedett is. Jó kis ház ez! :K :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.