Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

+1 a nyuszira. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2) match123


match123
tag

(#3) Emericus Max


Emericus Max
tag

Lassan olyan lesz ez, mint a borotvák. How many *ucking blades do we need?
Ide vonatkoztatva: How many *ucking cameras do we need?
Mikor lesz már 8 kamera hátul, négy elől, de én az oldalára is tennék még :)
Fölösleges ez a farokméregetés és a több = jobb szemlélet.

(#4) Braddock


Braddock
őstag

Minden tiszteletem az ilyen gyártóké, akik mernek és tesznek is azért hogy új dolgokat próbáljanak ki. Komolyan le a kalappal.

(#5) erahurka válasza Emericus Max (#3) üzenetére


erahurka
félisten

Ha van értelme felőlem lehet 16 kamera is. Nem értem hogy lehet ezen háborogni.

(#6) helixP válasza Emericus Max (#3) üzenetére


helixP
nagyúr

Ha lefednék vele egy egész sávot halszemtől teléig, akkor legyen még ennél több is. Márpedig per pillanat erre megy a technológia.

(#7) EnterR válasza Emericus Max (#3) üzenetére


EnterR
veterán

Akkor érünk révbe, ha a kameraszám eléri a RAM kapacitás számát.

PSN ID: marquuard

(#8) pusszycat válasza EnterR (#7) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A RAM száma meg a háttértárét. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

nekem tetszik. ha lenne benne vezetékmentes töltés simán venném.
egyébiránt nem dupla pop-up kamera, hanem pop-up dupla kamera :D

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#10) Luck Dragon válasza match123 (#2) üzenetére

De szeretem ezt a filmet. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11) Hieronymus válasza EnterR (#7) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"Akkor érünk révbe, ha a kameraszám eléri a RAM kapacitás számát."

Ekkor még hiányzik egy elfogadható infravörös kamera. Ha az is meg lesz, végleg célba értünk. :DD

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#12) nexplo


nexplo
őstag

Volt már pixel háboró, most épp a kamera darabszám háború folyik. Remélem hogy ez jó nekünk vásárlóknak, mert amúgy kezdik kicsit túltolni. Lassan mindenhol kamera lesz a telefonban. Lenne ezer seb amin lehetne finomítani a kamera helyett. Hogy csak egyet mondjak: pl üzemidő. Jópofa és innovatív de én személy szerint felesleges extrának érzem...

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#13) helixP válasza nexplo (#12) üzenetére


helixP
nagyúr

Ja csak az üzemidő növelését nem fogod azzal elérni, ha letiltod a kameráért felelős csapatot a fejlesztésekről.

(#14) nexplo válasza helixP (#13) üzenetére


nexplo
őstag

Ez igaz, de az sem jó irány hogy lassan 20 kamera van egy telefonban de jó ha egy napot tisztességgel kibír nyúzás esetén. Pláne ha mind a 20 kamera 100 megapixeles.... tudom ez kell a népnek de akkor is... De megnézném szívesen hogy pl a töltő kábel hossza több e mint 50 centi hogy végre be lehessen dugni a konnektorba a telefont anélkül hogy a földre kéne tenni. És ezek csak apróságok amik eszembe jutottak :)

[ Szerkesztve ]

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#15) JoeCockBill válasza nexplo (#14) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

ugyammá, ha hirtelen jönne egy új akku technológia, akkor sem bírnák tovább a telefonok, csak még vékonyabbak lennének. most is bele lehetne pakolni egy 5-6ezres akkut, mégsem teszik

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#16) nexplo válasza JoeCockBill (#15) üzenetére


nexplo
őstag

Talán valaki csinálna ilyet. Szerintem díjaznák a vevők :K

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#17) helixP válasza nexplo (#14) üzenetére


helixP
nagyúr

Szerintem ha a 20 kamera hozzáad a fotózáshoz (mint ahogy ha normálisan állnak hozzá, akkor igen), akkor felőlem legyen 30 is a telefonon.
Üzemidővel egyetértek, valszeg dobom az S9-emet egy Xiaomira, csakis az üzemidő miatt, de ez nem így megy, hogy az egyikkel, ha nem foglalkoznak, a másik téma automatikusan fejlődik.

Kábel: észre sem vettem, hogy rövidek a kábelek manapság :)

(#18) nexplo válasza helixP (#17) üzenetére


nexplo
őstag

Nem hiszem el hogy csak a sok kamerával lehet szépen fotózni. Szerintem nem ezen múlik. mondom ezt mint laikus. A milliós gépeken is 1 kamera van... Persze nem is úgy értem hogy csak egy dologra lehet fókuszálni de igenis van amiben úgy érzem nincs akkora innovációs fejlődés. Vannak trendek és azok mennek. Kijelző felbontás, kamera mennyiség és még pár dolog. Bárcsak azt olvasnám hogy 1 hétig bírja aksival. Gondolom érted mire gondolok :)
De ez csak az én véleményem, mint laikusé :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#19) JoeCockBill válasza nexplo (#18) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

aki milliós géppel szaladgál nézz bele a táskájába. azok biza objektívek.
na ezt imitálja a több kamera egy telefonon. általában

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#20) helixP válasza nexplo (#18) üzenetére


helixP
nagyúr

Bocs, kimondtad. Laikus vagy. :) Tényleg egy kamera van a profi gépeken, egyszerre. Aztán cserélik. Nem kellene sok kamera, a telefonra, ha lehetne cserélni :)
Igazából azon fejlesztenek, amin tudnak. Most akksiban épp nincs anyagtechnikai áttörés (20 éve)

[ Szerkesztve ]

(#21) nexplo válasza JoeCockBill (#19) üzenetére


nexplo
őstag

Ez jogos. Mint ahogy az imitálás szó is. Mert legyünk őszinték azt amit egy profi objektív tud azt ezek a pici játékszerek csak imitálják :)

(#20) helixP
Így van, az vagyok. Valaki próbált ilyet kitalálni telefonra de elvérzett. Már nem tudom melyik gyártó akart ilyet hogy cserélni lehetett volna a kamerát a telefonban, de volt ilyen. Erről beszélek 20év..... talán egyedül a Li-polymer akksi volt egyáltalán "áttörés". Nem hiszem hogy ne tudnák ha azt akarnák ezekre a fejlesztésekre költeni a forrásokat ;) De bízva bízok ahogy szokták volt mondani :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#22) JoeCockBill válasza nexplo (#21) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

a különbség a szenzor méret, nem az objektív. simán lehet egy mobilon mittomén ekv. 35mm f1.8 lencse, a szenzor miatt marad játékszer.
egyébiránt a jelenleg használt akkumulátor technológia kb ki van maxolva. jó lenne kifejleszteni valami újat, mert hát van vele gond. azon túl is hogy "nem bírja sokáig". pl hogy rohadt veszélyes. de ilyen volumenű fejlesztést én nem a mobilipartól várnék. talán az elektromos autó ipar eredményezhet valamit a jövőben. szvsz

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#23) nexplo válasza JoeCockBill (#22) üzenetére


nexplo
őstag

Ebben reménykedem én is. Hisz jönnek a rollerek meg robogók is elektromos verzióban és hát ugye az autók. Csak lesz valami nagy durrantás hogy a technológia leszivárogjon a mobil kisebb méretű eszközökbe is :K

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.