Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) fekeandras válasza duo (#5) üzenetére


fekeandras
őstag

Megadóztatják a kajajegyet?Már aki kap egyáltalán.Az én akkori munkahelyemen (komika) 2006.01.01-től megvonták a kajajegyet + bérlettérítést eleve soha nem is kaptam.10km-ről saját költségen járhattam be ami az akkori árakon számova -90000forint/év volt.És még vágjon az ember jópofát hogy minimálbérért elmehet egy temetkezési céghez dolgozni.Ez a baj magyarországgal.A fejekben kéne kicsit rendbetenni a dolgokat mert ez már nem bírják tovább az emberek.Nálam jelenleg a kaja + a rezsi elviszi az összes bevétel 65-70%-át.És akkor még pofátlanul kampányol is a kormány.("Előtakarékosság - miért még kire számíthat?".Hát rátok biztos nem b@xx@+!Seggvakaró büdös megélhetési politikusok!/pártállás nélkül/) Előtakarékosság... miből?!?Adjanak az úniós árakhoz úniós béreket.De ne csak a parlamentben.Nekünk valóban dolgozó, érdemi munkát végző embereknek is!
Fogy a magyar?Kevés gyerek születik?Miért hová csináljon az ember gyereket?A teljes anyagi bizonytalanságba?Albérletbe?Vagy szülők nyakára?Vagy hova?
Tiszta hülyék az emberek hogy ezt még eltűrik.Sajnos igen, a magyar egy birka nép.Bármit le lehet nyomni a torkán,bármit és nem tesz ellene semmit maximum otthon magában hőbörög.
Borzasztó ami itt megy ebben az országban .Aki teheti húzzon el külföldre mert itt nem hagyják az embert érvényesülni, de lassan már élni se...
Személy szerint én megfogadom szeretett miniszterelnökünk tanácsát: " ... El lehet innen menni,lehet menni... ".Nekem se kell kétszer mondani!Én hamarosan megyek ki, egyenlőre csak dolgozni.Ha esetleg úgy alakulnak a a dolgok, hogy megtalálom a számításaimat lehetséges az is, hogy többé haza sem jövök csak nyaralni (mint ahogyan azt a sógornőm teszi).
Mert kint nem azért kell dolgozni, hogy a levont adóból lusta "munkaképtelen" folyamatosan növekvő hordát tartsanak el.Azért megyek ki dolgozni, hogy a családomnak jobb legyen.És ha ezt csak kint tudom megvalósítani akkor maradok is végleg.Mert a családom mindennél fontosabb.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.