Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Piftuka válasza zetor2000 (#49) üzenetére


Piftuka
veterán

Eddig nem hallottam róla. A műanyagot nem "bántja"?

"Aquila non captat muscas."

(#52) Piftuka válasza paprobert (#50) üzenetére


Piftuka
veterán

Hol írtam olyat, hogy nem hiszek neked? :F

Én nem "légbuborékról" beszéltem, hanem a két réteg közötti nem érintkező felületről. Persze, amikor olvastam róla én is furcsának találtam, mert az elmúlt 20 évben mindig a CPU teljes felületét kentem be pasztával.

Most először, csak az új Ryzen procim esetében alkalmaztam a "középre kis paszta" módszerét.

Mindenesetre örülök, ha a gyakorlatban nincsen jelentősége, hogy melyik módszerrel pasztázza a CPU-t az ember! :K

"Aquila non captat muscas."

(#53) FlashLed válasza haxiboy (#27) üzenetére


FlashLed
senior tag

Ez nagyon jó! Látom a kétségbeesett szülők arcát magam előtt :D

The Mechanic

(#54) burriebonz válasza zetor2000 (#47) üzenetére


burriebonz
tag

Igen valójában igazad van, de mink itt parasztföldjén a műanyag faliéket is tiplinek mondjuk, és minden láncfűrész az "Stír", meg hát sorolhatnám...... :DD

(#55) XZoli


XZoli
aktív tag

RGB világítás lesz?

[ Szerkesztve ]

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#56) carl18


carl18
addikt

Nem azért de amerikában könnyedén megeshet az ilyen. Néha-néha van ott érdekes IQ betyár. Youtubon tömkelegével vannak az ilye esetekről videók.

De komolyan azért egy hütőpasztát elég nehéz összetéveszteni egy drogos fecskendővel..... Ráadásul ha tudja hogy a fia hobbija az informatika... A Twitter képen borzalmas az új paszta fecskendó... :DDD

Ha a cooler master belefáradt hogy megmagyaráza mit használ a gyerek. Hányszor fordulhattak hozzájuk + csak amerikából.
Nem azért hogy magyarországot fényezzem, de én hála nem ismerek olyan embert aki a hütő pasztát drognak nézné :D Ehhez agyilag nagyon lent kell lenni.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#57) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

First world problem.

(#58) timsigm


timsigm
csendes tag

A youtubeon sok videó van ahol letesztelik proci és üveglap segítségével, hogy hogyan terül szét a paszta.
Mivel hallottam felvételek, hogy itthon milyen ok miatt hivják fel a 112őt én már itt is kinézem, hogy fecskendőnek nézik.
De azért tényleg nehéz elhinni, hogy valaki megkeresi a cooler master supoortot, hogy ez milyen drog.
Azért lettem volna hallgatozó pók a sarokba, hogy lássam a supportos arcát.
Ha pedig marketing duma, akkor ez nagyon .....

(#59) hasman


hasman
tag

Nem rossz. Nem olyan régen jöttek fel szüleim meglátogatni feleségem és engem. Hobbim a műanyag figurák festése. Egyes esetben ezeket kicsit javítani kell. Erre baromi jó a pillanatragasztóra szórt szódabikarbona (azonnal megszilárdul). A szódát az asztalomon tartom egy kis zacskóban. Viszont a talajt mikor készítem a figura alá általában felvizezett PVA ragasztót használok. Ezt egy fecsivel nyomom ki, amin egy “feljavított” tű is van (a fém része ki van szedve) kisebb mennyiség is kinyomható így. Fater a második napon nem bírta tovább és rákérdezett, hogy mi a sz@r van az asztalomon. Nekem fel sem tűnt, de belegondolva tényleg gyanús :D

(#60) ted_tris


ted_tris
tag

Azert ahhoz jo degeneralt szulo kell , hogy egy hovezeto pasztat heroinnal keverjen ossze.
Nyilvan erre is csak az usakok miatt volt szukseg. :C

#59 na az ilyen kerdesre en ravagtam volna, hogy crack. Hagytam volna rinyalni egy kicsit.
Nyilvan nem hagyod az asztalon ha drogozol.
Es ha odafigyel siman latja is ha igen.
Szerintem nem az jutott eszebe, hogy drog csak kivancsi volt mi a szar az.
Ha meg tenyleg az ugrott be neki, lehet neki kene meglatogatni zacher gabort. ;]

[ Szerkesztve ]

"learatjuk a pálmát.."

(#61) nexplo


nexplo
őstag

Uram atyám. Itt tart a világ :C :Y Nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek...

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#62) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Akkor ezek mit szólnának ha meglátnának engem nyomtató patron töltés közben különböző színű fecskendőkkel és "tűkkel"? :U Murica.... always murica....

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#63) #06658560 válasza XZoli (#55) üzenetére


#06658560
törölt tag

Kiskanál, leszorító, cicis Zippo, vagy fecskendő?

(#64) duke


duke
aktív tag

Ez csak egy hatasvadasz reklam kampany, mert ennyire meg amerikaban sem brutal hulyek az emberek.

(#65) nexplo válasza duke (#64) üzenetére


nexplo
őstag

Ez esetben bejött, mert itt tobzódunk :DDD :D

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#66) waccamár


waccamár
senior tag

Példaértékű marketing!
Hogy máshogy lehetne ekkora figyelmet irányítani egy pasztára?

Milliónyi paszta van forgalomban, és a 99%-uk tökéletes.

Ha szimplán csak kijött volna a CM egy új pasztával, az csak a millió+1 újabb paszta lett volna. Mit mondjon róla? "Itt az új pasztánk, tök ugyan azt tudja, mint az összes többi".

Ha csak azzal jött volna, hogy megváltoztattuk a csomagolást, hogy könnyebb legyen szétkenni a pasztát, akkor ment volna a hitvita, hogy kell-e ez, a borsó a jó, az X a jó, plasztikkártya is ugyanolyan, stb...

Ezt megkerülve kitalálták ezt az idiótaságot. Imádom!

(#67) demagóg válasza paprobert (#50) üzenetére


demagóg
aktív tag

Én nem hiszem el neked, de Der8auer-nek sem. Alapvetően okos srác, de itt mellényúlt. Ha csak neki hiszel akkor olvasgass a neten vagy végezz kísérleteket mert akkor saját szemmel láthatod az eredményt. Kiderül számodra is, hogy az a legjobb megoldás amire te "urban legend"-el reagáltál.

-De ez hogy lehet? ... Tegnap még működött! ...

(#68) paprobert válasza demagóg (#67) üzenetére


paprobert
senior tag

:U Tessék, két független teszt:

[link] [link]

Ugye nem csak fotelszakértesz egy HC overclocker és hűtőpaszta-disztribútor tapasztalatával szemben?

[ Szerkesztve ]

640 KB mindenre elég. - Steve Jobs

(#69) #06658560


#06658560
törölt tag

Nyugodtan abba lehet fejezni, hűtőpaszta témakörben az egyetlen hiteles és biztos forrás Bacsis!
https://logout.hu/cikk/hutopaszta_vs_lekvar/teljes.html?stext=szeder%2A

(#70) duke válasza #06658560 (#69) üzenetére


duke
aktív tag

Szerintem elege nyilvanvalo, hogy Bacsis-ot az egyik lekvar gyarto szponzoralta, ahogy itt is tortent:
[link]
:DD :DD :DD :DD

Es ezert jott ki ez furcsa eredmeny. :C :C

[ Szerkesztve ]

(#71) #06658560 válasza duke (#70) üzenetére


#06658560
törölt tag

Igen, a nagymama.

(#72) rammstein99


rammstein99
csendes tag

Na jóóó, ez azért tényleg szubjektív... :(((

We're just enthusiastic about what we do. //revolut,paypal,btc,transferwise//

(#73) Bird


Bird
addikt

Mi, már április 1. van? :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#74) Bishop1 válasza koko52 (#30) üzenetére


Bishop1
tag

Úgy két hetente használok el egy üveg 96%os alkoholt, soha nem kértek receptet.
Álltalában veszek hozzá pár tűt és fecskendőt is. Drogosnak sem néztek soha.
Mondjuk nem is mackónadrágban és suhogós felsőben járok a gyógyszertárba.

(#75) Crinos


Crinos
tag

RGB nincs is? Akkor ez gamereknek nem is jááóóóó..... ;] ;]

Crinos az állat..... battletag: Crinos#2304

(#76) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Engem az érdekelne, hogy a foglalat körül a komplett alaplapot miért kellett körbepasztázniuk. Ez egyben a garancia elvesztését jelenti a legtöbb helyen.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#77) haxiboy válasza Ciccuka (#76) üzenetére


haxiboy
veterán

#marketing

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#78) Reggie0 válasza Bishop1 (#74) üzenetére


Reggie0
félisten

Pedig a sima technikai sokkal olcsobb a vegyszerboltban, liter egy ezres.

(#79) Seraph 16


Seraph 16
őstag

A cikk címével van saját tapasztalat. Tintapatronhoz vettem utántöltőt és próbáltam használni. Ott a fecskendő mellé tűt is adtak a munkához. Szerencsére a fürdőszobában csináltam, mivel minden tiszta tinta lett :) , de az eszközöket használat után ott hagytam, hogy a művelet utáni mosásból megszáradjanak. Anyám mesélte, hogy amikor belépett a fürdőszobába, egy pillanatra megállt benne az ütő, de végül összerakta a képet. :D

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#80) Rick4 válasza Tomassy00 (#42) üzenetére


Rick4
félisten

Ha a középre helyezett paszta pöttyöt szét tudja nyomni a hűtő felhelyezés, akkor a kenegetett pasztából nem tudná kinyomni a jóval kisebb ellenállású levegőt?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#81) Tomassy00


Tomassy00
senior tag

Nem. ;]

(#82) tvar


tvar
csendes tag

Lehet alapja. Bár az én szüleim nem keresték fel egyik gyártót sem, hanem nekem kellett magyarázkodnom.
A szobámból összeszedett holmik:
- CPU hűtőpaszta fecskendőben
- MH kanálgép
- Zippo gyújtó + Zippó benzin utántöltő, hozzá való pót kanóccal

Az MH öv, nemzetőr zubbony meg a hegyekben álló számítógép alkatrészek nem vették el az élét a dolognak...

"Biztos drogozol fiam!" kaptam meg a magamét totál komolyan :-D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.