Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Végre valami fejlődés ezen a területen is! :D

"csemetéjükből nem vált drogfogyasztóvá"

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#2) IO.sys


IO.sys
őstag

Istenem... aki hülye, annak nyilván nem okoz gondot elképzelni, hogy erre is felmegy a tű. Az ilyen embereknek inkább a heroinistákról kéne megnézetni egy felvilágosítófilmet és aztán megkérni, nézzen rá a gyerekre, látja-e a különbséget. Saját élményem ezzel kapcsolatban, hogy megjelent egy pattanás a könyökhajlatomon és anyám szerint heroin az okozója, 15 éves voltam kb.

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#3) GreatL


GreatL
őstag

Most akkor ez vicc csak, és az új kialakítás egy innováció?

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#4) Kansas válasza Robi BALBOA (#1) üzenetére


Kansas
addikt

Ha már nyelvtannnáciskodunk, csináljuk rendesen, ne fél szívvel.
Két helyes verzió van szerintem:
"csemetéjükből nem vált lett drogfogyasztó"
vagy "csemetéjükből nem vált drogfogyasztóvá"

Just sayin' :D

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#5) traz75 válasza GreatL (#3) üzenetére


traz75
tag

Valószínűleg a vezetőségből valaki egy MX4-et lőtt be tévedésből és ez nagyon felzaklatta. :D

Szart nem veszek, nem adok el. :) ui : minőségi trágya eladó :D

(#6) NKing válasza IO.sys (#2) üzenetére


NKing
tag

Épp az jutott eszembe, hogy a drága szülők, akik írtak a CM supportnak... Lássuk a folyamatot:
1. Megnézi a fecskendőt, látja rajta, hogy Cooler Master - biztos a drog gyártója! :W
2. Felmegy a CM weboldalára a support miatt... hűtők, gépházak - tuti, hogy drogot is gyárt! :W
3. Ír a supportnak, mert gyanús neki, hogy a híd alja helyett a kölök otthon a gép előtt ül és drogozik :W

Ühüm. Agybaj a köbön... :C Ha ugyan igaz a story és nem csak "ügyes" marketing ez is.

[ Szerkesztve ]

(#7) Kansas válasza traz75 (#5) üzenetére


Kansas
addikt

Háááát, aki belő némi MX4-et, azt olyan nagyon már nem zaklat fel utána semmi... ;]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#8) Robi BALBOA válasza Kansas (#4) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Igen, ezt benéztem.
Szájsebéazeten ülök, aztán egy kicsit nem konfortos itt. :DDD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#9) Wombath válasza Kansas (#4) üzenetére


Wombath
HÁZIGAZDA

:R

Balboa: Jobbulást :)!

(#10) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

ok boomers

V6

(#11) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Tyű, innovation for you....

Persze így könnyebb a "cuccot" felhordani, de hát aki rá van kattanva, annak má' mindegy.

De Billy bácsi is megmondta...: [link]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) aginor válasza Kansas (#4) üzenetére


aginor
addikt

Semmi, félreolvastam.. :B

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#13) hemaka


hemaka
nagyúr

Ez a fajta megoldás jobbnak is tűnik, egyszerűbb vele felvakolni a pasztát a procira. Csak ne száradjon bele. :DDD

(#14) pjani


pjani
tag

hohó, Ryzennel hirdetik a hűtőpasztát újabban... lassan, de biztosan változnak a dolgok :D

Do you see what happens, Larry? Do you see what happens, Larry?! - The Big Lebowski

(#15) FlashLed


FlashLed
senior tag

Erre mit leeht mondani :D :Y Innovation :D

[ Szerkesztve ]

The Mechanic

(#16) Garada


Garada
őstag

Ez a cím mindent visz. :DD

(#17) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Jópofa marketing, pár a szülő elvileg látná, ha a gyerek a szobán kívül is furán viselkedik.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#18) Semplar


Semplar
őstag

Dolgozol fiam? Dehogy mama, csak gépet szerelek!;]

[ Szerkesztve ]

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#19) ElEvEn11 válasza M0ng00se (#10) üzenetére


ElEvEn11
senior tag

pwned! :DD

Bár jobban belegondolva ez sokkal inkább az én generációmra lehet igaz most. Azaz az X-ekre. Ettől még szomorúbb. :(

[ Szerkesztve ]

Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

(#20) Patice válasza Robi BALBOA (#8) üzenetére


Patice
nagyúr

Az avatarod pont illik ehhez. :DDD :))

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#21) Achar


Achar
tag

Még ha drogoznának, de már azt se. :)
Engem anyám vizslatott gyanakvó szemekkel mikor a kismotorhoz sétáltam ki fecskendővel a karbit kiüríteni vagy a fékfolyadékot cserélni.
Haladni kell a korral na. :)

(#22) koko52 válasza pjani (#14) üzenetére


koko52
veterán

Miért, van más alternatíva? ;]

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#23) Turbokecske


Turbokecske
újonc

Anyagilag jobban jártam volna, ha valami könnyűdrogra szokok rá anno, a pécézés helyett.

(#24) Lacika112


Lacika112
aktív tag

NEEEEEE!

Ez a cikk pusztító! Az jut eszembe róla mikor a "szomszédokba" a mentős doki a parkba eszméletlen fiatal fölé hajol és azt mondja "fűvel lőtte be magát".
Borzalmas a társadalmi tájékozatlanság.

Gyógyszertárba bementem fecskendőért mondtam adjanak tizet a legnagyobból ami csak van, egy 50-60 közti morcos hölgy húzta a száját és flegmán odaköpte nekem "rohadt narkósok" hazajöttem a frissen született kiskutyák már alig várták hogy megetessem őket....... :))

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#25) koko52 válasza Lacika112 (#24) üzenetére


koko52
veterán

Ilyen arckép után biztos lövöd is magad :DDD (fűvel)

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#26) Televan74


Televan74
nagyúr

Egy igazi kocka hővezetővel pasztával lövi magát! ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#27) haxiboy


haxiboy
veterán

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#28) Solten


Solten
addikt

Ja, mert az igazi profik a hovezeto pasztat kuldik be venasan.

Saor Alba

(#29) Piftuka válasza Lacika112 (#24) üzenetére


Piftuka
veterán

Nekem anno a gyógyszertáros hölgy alkoholt nem adott. Pedig csak a basszusgitárom húrjait megtisztítani vettem volna. :K

(Az a helyzet, ha valaki berúgni akar, arra vannak a gyógyszertári tiszta alkoholnál sokkal olcsóbb alternatívák is... )

"Aquila non captat muscas."

(#30) koko52 válasza Piftuka (#29) üzenetére


koko52
veterán

A gyógyszertári szesz mindig vényköteles volt.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#31) Piftuka válasza haxiboy (#27) üzenetére


Piftuka
veterán

:DDD

Erről eszembe jutott az "Osztály vigyázz!" című vígjáték ominózus jelenete:

"- Szippantsd meg azt a fecsit, hadd lökjek be egy kis hangulatot!
- Hé, ennek tök szűz a bőre!

- Mm...mert...mert a fenekembe szúrom..."

:DD

"Aquila non captat muscas."

(#32) Patice válasza koko52 (#30) üzenetére


Patice
nagyúr

Ez nem igaz.
Régen lehetett 96%-osat is kapni, ma már nincs átlagembernek indikációja.
70%-osat ma is lehet venni, csak egyszerre nem sokat. Indikáció: fertőtlenítés.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#33) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Hát igen... pasztás fecskendő, meg szintetikus benchmark.... Nincs visszaút....

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34) Solten válasza Piftuka (#29) üzenetére


Solten
addikt

Anno nekem adtak veny nelkul (kazettas-magno-fejtisztitas), bar csak kis mennyiseg kellett.

Saor Alba

(#35) tatararpad


tatararpad
őstag

Most akkor majd nem lövi magát vele hanem húz egy csíkot és felszippantja a prociról, ami az öngyújtót és kanalat helyettesíti majd a melegítésben :))

(#36) M@cika válasza Patice (#32) üzenetére


M@cika
őstag

Blackboard törlésére tökéletes, de én a 96%-osat használom, ami pazarlás, mert a fostalicska pár% alkoholtartalmú ablaktisztító folyadék is megteszi.

Nasit a kis fehér medvének!

(#37) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ez valami olyasmi látszattevékenység, amire a fene nagy jódolgukban unatkozó emberek gondolhatnak csak. Mint az "n betűs szó" és hasonlók.

(#38) #06658560 válasza Dr. Akula (#37) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mi a baj a nidóval?

(#39) Robi BALBOA válasza Wombath (#9) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Köszönöm! :R

(#20) Patice: Mondtam is nekik, hogy ha valami műhiba történik, akkor már legalább Stallone-s legyen a végkifejlet! :DDD

(#27) haxiboy: Úr isten, ne tedd! Hát mi lesz így, azzal a szegény 1080ti-vel!? :D

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#40) Kansas válasza haxiboy (#27) üzenetére


Kansas
addikt

Tökéletes kép, passzol a rangodhoz :D

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#41) moleculez


moleculez
veterán

A lemosó oldat még gyanús nekem, biztos Rush, vagy Gina. :F

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#42) Tomassy00


Tomassy00
senior tag

Sokáig én is szétmaszatoltam a cuccot a procin, mint a "profik", de rájöttem hogy az egy kis pötty középre verziónál nincs jobb. Ha kenegetve van, sokkal nagyobb az esélye a buborékoknak... :K Maradtak volna inkább a rég bevált formánál...

(#43) burriebonz


burriebonz
tag

Várom a napot amikor a xiloplast és egyéb tömítő, ragasztó ésatöbbi anyag gyártók is előjönnek egy ilyen magyarázattal hogy miért is kell a termékükhöz egyedi kinyomópisztolyt venni! :)) ( De lehet jobb lett volna ha inkább kussban maradok... :B )

(#44) burriebonz válasza M@cika (#36) üzenetére


burriebonz
tag

Áhh, 300huf/52db alkoholos szemüveg törlő, 3-4 darab nálam még a legvastagabb száraz redvát is lehozta! :D

(#45) paprobert válasza Tomassy00 (#42) üzenetére


paprobert
senior tag

A "buborék" egy urban legend. Akkora a felületi nyomás egy hűtőnél (több kg/cm2), hogy esélye sincsen a levegőnek ott maradnia.

Ne terjesszük ezt a fals információt.

[ Szerkesztve ]

640 KB mindenre elég. - Steve Jobs

(#46) Piftuka válasza koko52 (#30) üzenetére


Piftuka
veterán

Nem mindig volt az. Ezek szerint, amikor én akartam venni (ez már sok éves történet), akkor már az volt.

Persze értem én őket is, hogy óvatosak az alkohol értékesítésével... de kicsit tényleg faramuci a helyzet, hogy tisztítási célra is ilyen nehéz megvenni.

BTW... sebbenzint lehet kapni vény nélkül is? A gépházról szigszalag ragasztó maradványt lemosni kellene.

"Aquila non captat muscas."

(#47) zetor2000 válasza burriebonz (#43) üzenetére


zetor2000
senior tag

Az csak szilo... mint szilikon. A xylo előtag fát jelent, mint a xylofonnál, ahol mindenféle kis fa baszt kell ütögetni. Meg a Xyladecor, ami favédő festék.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#48) Piftuka válasza paprobert (#45) üzenetére


Piftuka
veterán

A témában azt szokták írni, hogy ha az ember bármilyen alaposan is a CPU felületén vékonyan elkeni a pasztát, akkor maradhat olyan felület, ahol nincsen tökéletes érintkezés. Nem "légbuborék", csak egyszerűen nem érintkezik pasztával a két felület azokon a pontokon.

Egyébként a Youtube-on jó videók vannak a témában. Az alapján valóban a tiszta CPU felület közepére egy rizsszemnyi paszta az ideális.

Meglepő módon szinte az egész felületen szétterül, majdnem minden széléig. (A szétkenős módszerrel, vagy az X alakban felvitt paszta módszerével is kábé ugyanaz a hatás, míg a szétkenős + középre egy kicsi paszta módszer már láthatóan sok pasztát eredményez.)

"Aquila non captat muscas."

(#49) zetor2000 válasza Piftuka (#46) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ahhoz a sima benya is jó. De inkább a perfekt Schwego Rapid Cleaner. Az ERRE való. Macerás beszerezni, de ha van, akkor rászokik az ember. Egyszerűen fenomenális tisztítószer. Faternál láttam a nyomdában, montír filmekről ezzel szedték le a cellux nyomokat. Persze ez a szakma is megszűnt...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#50) paprobert válasza Piftuka (#48) üzenetére


paprobert
senior tag

Ha nekem nem hiszed el hogy urban legend, akkor hidd el der8auernek. [link]

640 KB mindenre elég. - Steve Jobs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.