Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Azért lehet majd egy próbát megér a híresztelések ellenére..

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#2) wolruf


wolruf
őstag

Én X360-on kipróbáltam a demót, nagyon tetszett, visszahozta a régi, Driver 1-es hangulatot. Kár, hogy a demo ennyire limitált volt.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3) Góliát


Góliát
senior tag

Bejövős a game! :C

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#4) - = Zk = - válasza HartgeH3-2.8 (#1) üzenetére


- = Zk = -
félisten

így van!...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

A sok negatív kritika ellenére szerintem is megérdemel egy próbát.
Legalábbis az autók fizikájára nagyon kíváncsi vagyok.

06-3o/9759I39

(#6) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Nekem a vezetés régről PS3 Midnight Club L.A ből köszön kicsit vissza ha jól láttam ami alapjában nem lenne rossz, de picit nézve a videókat ez az egyik autóból a másikba átugrás egy kicsit "érdekes"..

Azért annyira nem temetem hátha ...

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#7) wolruf válasza HartgeH3-2.8 (#6) üzenetére


wolruf
őstag

Ez az átugrálás érdekes, nem olyan rettenetes, mint ahogy kinéz. Egész tűrhető volt. Az pedig, hogy közben a melletted ülő folyamatosan magyaráz, hatalmas poén. De inkább érezni kell. Próbáljátok ki a demót :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8) Jimy83 válasza wolruf (#7) üzenetére


Jimy83
aktív tag

PC verzióba a max felbontás 1900x1080 ?
Illetve sehol se találom a gamepad setup-nál a jobbra és balra kanyarodás beállítását.
Valaki ?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.