Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Nem rossz, de sztem ez 3GS :(

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#2) k.soma


k.soma
senior tag

Szép, szép :) Egész jó a grafikája is. Csak valahogy számomra olyan idegen ez, hogy az ujjaim kitakarják a fél képernyőt..:D

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#3) tacsk0


tacsk0
aktív tag

Hello

Erdekes, bar jatszottam touch on hasonlo jatekokkal eleg nehez megszokni... De a grafika nagyon szep...

Udv tacsek

(#4) h_mate


h_mate
tag

videón nem rossz :C de majd meglátjuk.
Ennek már PC-s minőségű szinkronja van (azaz van) és jók a hangok.A látótávolság viszont elég csekély.

Suhognak a Fuck.

(#5) rycsyke


rycsyke
csendes tag

tuti, h 3gs, mert annak keményebb a hardvere,mint az előzőknek :K
...nekem is kell egy :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O

"aki nem tud úszni, ne másszon fára me' elüti a villamos" PSnick:ritariboHU

(#6) Shodan


Shodan
addikt

Ja ezt már láttam, akkor sem tudtam végignézni. Idegesít ahogy a gyerek bal ujját rángatja mint egy parkinsonkóros. biztos hogy sima 3g is jól fog futni.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#7) PH-User


PH-User
addikt

Nekem tetszik. :)

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#8) Mariann294


Mariann294
őstag

Rossz nézni... :DDD Ahogy kalimpál a bal ujjaival félig belenyúlva a képernyőbe áh... :DDD De ha az én kezemben lenne a game biztos ellennék vele. :D Jópofa.

(#9) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

naigen. odab@szós....
én csak ezért az egyért bánom, hogy 5800-ám van.:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10) D1Rect


D1Rect
félisten

:Y
Nem is olyan régen ennek a játéknak komoly gépigénye volt.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#11) luw2win válasza Shodan (#6) üzenetére


luw2win
őstag

Dettó, már a videón idegesít, nemhogy az életbe.
Meg minek játszak telefonon? :F
Engem egyáltalán nem tud szórakoztatni - arra ottvan a PC vagy akármi más

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#12) JoolsNOS válasza luw2win (#11) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Én szeretek telón játszani. És elámulok hogy miket tud már egy ilyesmi kis szerkezet.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#13) juliabrilke


juliabrilke
addikt

A csóka olyan, mint egy idegbeteg. Egyenes részeken miért kell rángatóznia. :U

Grafikailag viszont elég jó. :C

(#14) Cramo


Cramo
tag

jól néz ki, de az irányítás nem éppen top, a döntögetősök jobbak sztem ( nekem 5800-án van döntögetős versenyes cucc) viszont az ipod touch legújabb széria nem ugyanolyan hardverrel jön, mint a 3gs?

Asus P5Q Deluxe, mtech 450w, 2Gb Crucial Ballistix Tracer LED 1066Mhz, E7200@3,6, HD 2900 Pro, X-Fi Extreme Gamer

(#15) pee13


pee13
senior tag

AAAJ! Driver, Te csodás! Emlékszem az átjátszott napokra, felváltva játszottunk amíg össze nem tört a kocsi! Francba! Fel kell raknom nosztalgiázni! :)

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#16) h_mate válasza Cramo (#14) üzenetére


h_mate
tag

De. kivéve a 8gigásat.

Suhognak a Fuck.

(#17) hemaka


hemaka
nagyúr

Majd kipróbálom :D
de előbb még a real racinget kéne kipörgetni :)

(#18) Pantal


Pantal
senior tag

Emlékszem, amikor ezt még PS-en játszottam, órákat el lehetett vele lenni, bár soha sem a küldetéseket csináltam, csak a városban mászkáltam:D Tetszetős :K

(#19) Gomez86 válasza Cramo (#14) üzenetére


Gomez86
őstag

Nekem meg pont az tetszik benne hogy nem döntögetős :) Lehet az ágyban hanyattfekve játszani, meg a HÉV-en anélkül hogy hülyének néznének :DDD

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#20) iZed


iZed
aktív tag

szerintem menni fog 3G-n. igazan osszerakhatnanak mar vmi komoly gamet ami a vegletekig kihasznalja a 3gs-t.

(#21) iZed válasza Gomez86 (#19) üzenetére


iZed
aktív tag

ja egyetertek! dontogetosoknel mindig furan neznek. hat meg az Augmented Realitys FPS-ek.. kameramodban szaladgalok a parkban meg forgok osszevissza h hol az ellen. ja meg elugralok a lovedekek elol:D

(#22) Cathfaern válasza iZed (#20) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem fognak, miért csökkentsék le a potenciális vásárló bázisukoat legalább 50%-al, de inkább még többel? Lehet majd valaki kiad egy "techdemo" szerű cuccot, de komoly, hosszabb ideig fejlesztett játék max akkor fog kijönni 3gs only-ként, ha a régebbi iPhone és Touchok elterjedtsége 10% alatt lesz.

(#23) iZed válasza Cathfaern (#22) üzenetére


iZed
aktív tag

mert pl lehetne azzal promozni h az elso igazi 3gs game. ha kiadjak minden ajfonra akkor mondjuk fele megveszi, fele nem, 50% vasarolt. ah viszont kiadjak 3gs onlyra, es jol promozzak akkor mondjuk megveszei a 3gs-esek nagyresze. akkor az osszes iphonos kozul 40% megveszi, az alig kevesebb mintha mindket ajfon viszi.

mondjuk az teny h csunyan felre van kalkulalva az egesz mert kozelsincs feleannyi 3gs mint a regiek:) azert abrandnak jo volt.

de pl el lehetne adni csak a grafikaval. mint egy csomo mai pc game, ami egy rakas sz@r, de jo a grafikaja. a regi ajfonra iet nemigen lehet de az ujra lehetne okoskodni. en pl pont egy ienree vagyom, egy rakas sz@r game 10euroer allat grafikaval:)

(#24) feka007 válasza D1Rect (#10) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát olyan 10 éve. :D Azért tényleg sokat fejlődtek a mobilos gamek mostanában.

(#25) goodlife


goodlife
csendes tag

kiprobáltam
teljesen jó

http://ingyenfilmletoltes.info/ filmek amiket .... http://filmek.megneztem.info/

(#26) kutkut


kutkut
addikt

Hello
Nekem megvolt régen gépre a Driver, és ez az iPhone-os eléggé hasonlít rá, mármint a történet szempontjából, mert emlékszem olyanra, hogy "The bank job", viszont nem tudom, hogy az iPhone-on meddig folytatódik a történet... Ha esetleg valakinek megvan, (és már végigvitte), vagy csak van róla valami fogalma, lécci írja meg, hogy kb hány pálya/küldetés van benne, mert gépen rohadt sok volt, és ha itt is, akkor azé minden elismerésem, aki átültette a játékot iPhone-ra. Előre is kösz, Dani

Meizu MX3 32GB

(#27) GALARDO


GALARDO
addikt

Ez nagyon jó játéknak tűnik. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#28) kutkut


kutkut
addikt

fhfghfhgfh

Meizu MX3 32GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.