Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Specter


Specter
tag

Tök jó,hogy minden csak drágulni tud. De olyanról alig van hír,hogy vmi olcsóbb lenne...

(#2) Mr.Csizmás válasza Specter (#1) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a radeonok egyre olcsóbbak ;]

amúgy meg nem drágulhat, hanem drágulni fog, mivel M$ termék

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) heihachi válasza Specter (#1) üzenetére


heihachi
addikt

Ugyan, van egy ember, akinek ez a véleménye, és? Semmit nem jelent, akár milyen neves elemző is. Vagy így lesz vagy nem, kb. ennyi a történet. Ha nem így lesz, senki nem fog emlékezni rá, ha meg így lesz, akkor bejött neki, és majd veri rá magát.

Az árak meg általában lefelé ragadósak :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#4) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Még így is pofátlanságnak tartom, hogy fizetni kell az online multiért, de ezek után... Egyébként ez is csak pletyka, ne kezeljük tényként.

(#5) mephi666


mephi666
nagyúr

ez pletyka... az én meglátásom szerint ezzel ijesztgetik a népet, hogy még most vegyék meg 50$-ért... (holott soha nem lesz 100$) rohannak, mint a hülyék, aztán idővel leviszik 40$-ra, hogy még az is megvegye, aki addig nem akarta... :)

#6: inkább fizessen elő az ember a private gold-ra és az multiban még izgalmasabb néhány csajjal... :DD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) Markoka1993


Markoka1993
tag

Idáig is elég szánalmas volt, hogy fizetni kelljen a multiért.... de most már szerintem még gázabb a helyzet, és egyre kevesebben fogják megvenni a gold előfizetést :))

live gt: Markoka1993

(#7) _ak_ válasza mephi666 (#5) üzenetére


_ak_
addikt

Ott a pont! :C

Let's begin, de gozaimasu!

(#8) Tomekk.


Tomekk.
aktív tag

Soha nem fogok fizetni a live-ért.

(#9) keIdor válasza Tomekk. (#8) üzenetére


keIdor
titán

Dehogy nem fogsz.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#10) Mr.Csizmás válasza mephi666 (#5) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

csak az asszony meg ne tudja :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11) rudymester


rudymester
senior tag

A WoW-ért is fizetni kell nem keveset, azért miért nem sírnak az emberek minden WoW hírben??? A Classic Xboxnál is fizetős volt a live és tudtommal drágább is volt. Most kevesebb mint egy ezres a havi előfizetési díja. Ha ez valakinek akkora érvágás, ne akarjon online játszani.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#12) Mr.Csizmás válasza rudymester (#11) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

A WOW egy külön kategória, ott egy egész szolgáltatáskörért fizetsz, nem csak maga azért, hogy "multiba jáchassunk".

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13) Markoka1993 válasza rudymester (#11) üzenetére


Markoka1993
tag

Igen a WoW egy külön kategória... De azért sok az a havi 1000 Ft... Ps 3-nál nem kell fizetni a multiért... Ha már online szeretnék játszani, és csak konzol jöhetne szóba, akkor ps3 mellett voksolnék...

live gt: Markoka1993

(#14) Peat;) válasza Mr.Csizmás (#12) üzenetére


Peat;)
veterán

Az xbox live és még a ps store is "pöttyet" komolyabb szolgáltatási kör mint a WoW. :) Most évi 8 ezer forintért azt kapod hogy bármely játékkel felmész akkor gyors szerver lesz röccenés nélkül. Gyors és megbízható. Nem egy játéknál hanem több száznál. E mellett remek első körös szűrő az idegbeteg állatok ellen... :D Valakinek megéri egy játék árát se az éves gold, valakinek nem. Ezen kár vitázni, hatalmas erőforrás kell hogy röccenés mentes legyen a háttere a minőségi multinak. Előbb utóbb mindenhol fizetni kell. (kb ezt is mondta csórikám nem azt hogy holnap árat emelnek, valószínű az új konzolnál lesz magasabb havi díj plusz szolgáltatásokkal) Eddig ami xbox360 az csak olcsóbb lett az idő előrehaladtával. Itt nem is erről a konzolról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#15) rudymester válasza Markoka1993 (#13) üzenetére


rudymester
senior tag

A PS3 ingyenessége jó dolog, a közössége milyen azt nem tudom, de ha multi (és mondjuk fps), akkor már meggondolandó az 360 is.

Távol áljon tőlem, hogy bárkit is meg akarjak győzni, én úgy vásároltam 360-at, hogy tudtam mi vár rám. Nagyon nem bántam meg.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#16) Mr.Csizmás válasza Peat;) (#14) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

már vártam a konzolfanokat, imádok velük vitatkozni

PC-s vagyok, de a WoW nemszeressük. Igaz, lehet moddolni, kiegészítőket, stb. simán...de ez nem is számít amellett, hogy a konzolon van lehetőség a bedrótozott 5 db szerver közül választani. :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#17) heihachi válasza Mr.Csizmás (#16) üzenetére


heihachi
addikt

Most ez egy olyan dolog, hogy a Counter Strike Sourcebanban van mondjuk hatszáz millió szerver, de mind üres, csak 100 szerveren vannak emberek, abból 50 maszek, laggos szétmoddolt szerver (nyilván túlzóak a számok, tudom). Bad Company 2-ben fogalmam nincs hány szerver volt az Xbox 360-as téma alá tolva, lehet, hogy 5, és még csak választani sem lehetett, de akárhányszor felmentem multizni, mindig sokan voltunk, és sose volt lag, mindig ugyanolyanok voltak a körülmények.

Illetve még egy dolog, mai miatt én kifejezetten örülök, hogy kell fizetni az Xbox 360 multiért, hogy hihetetlenül jól szűri az az évi 8000 Ft az idiótákat, a kis pöcsöket és a nagyon-nagyon casualokat.

Na persze van ellenpélda is, olyan laggos szar multit, mint ami az UFC09 alatt van, még életemben nem láttam.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#18) Peat;) válasza Mr.Csizmás (#16) üzenetére


Peat;)
veterán

Én nem hallottam hogy WoW-ot moddolni szokták, D2 idejében ez sok esetben bannal honorálták a Blizzardos arcok. De akkor változnak az idők, így viszont van aki moddolttal van aki gyárival nyomja? :F Mindegy.

A konzolnak vannak korlátai és vannak előnyei. Egy szóval nem írtam hogy jobb mint a pc minden tekintetben. Azt sem hogy de baromira megéri. Azt írtam hogy mindenki eldöntheti, szabad a választás. Majd ha fél órád lesz játékra nagy ritkán lehet átértékeled a dolgokat. De szabadidő alapján is más és más csoportok vannak. Ezek alapján én bizonyára fanboy vagyok, hogy elmondtam vannak akiknek ez vannak akiknek az jön be és nekem ez. Ezért én már az vagyok. Ahogy érzed. Főleg hogy a notimon is elmenne igen sok online játék. Ahogy elmegy pl a crysis motoros entropia universe is. Mégis alig játszom notin, pedig hdmin kitudom tolni azt is a tv-re. Kinek az kinek amaz. Ezek szerint neked a kötekedés marad mint fő multi játék, végül is többen kellenek hozzá és megvan a hangulata. Kár hogy üres a szervered a csalogató beszólás ellenére is :)

(#19) Mr.Csizmás válasza Peat;) (#18) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ne vedd komolyan :DDD

WoW moddolható, egy valamire való szerveren mod nélkül meg se lehet mozdulni.

a konzolosokat azért irigylem, mert 1. nem kell telepíteni, 2. tutira nem fog szaggatni, low grafik, stb.

:R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20) Markoka1993 válasza rudymester (#15) üzenetére


Markoka1993
tag

Nekem is volt 360-om, de nem fogott meg igazán :) Kinek a pap, kinek a paplan.

live gt: Markoka1993

(#21) Def26 válasza Mr.Csizmás (#19) üzenetére


Def26
félisten

2. tutira nem fog szaggatni, low grafik, stb.

Azért szaggatni szokott, pl az NFS: Undercover.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22) Dj Polc


Dj Polc
tag

Ha külföldön drágul minket az még nem biztos h itthon is drágul(de szerintem ez az egész kamu...)
Jelenleg 8000 ft 12 hónap,nem sok.

(#23) Def26 válasza Dj Polc (#22) üzenetére


Def26
félisten

Te tisztában vagy azzal, hogy Magyarországon nincsen hivatalosan Live? Ebből következik, hogy csak külföldről "behozott" pontokat, illetve előfizetéseket lehet vásárolni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24) Dj Polc válasza Def26 (#23) üzenetére


Dj Polc
tag

Én nem a hivatalosról beszélek hanem a magyar eladókról :K

(#25) Tutykos


Tutykos
csendes tag

Hova drágul már ? Ikább szüntessék meg!!

Mindig gondolkodj mit csinálsz!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.