Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Nyáron kell majd bezsákolni egy Complete Edition-t jóárasítva. ;]

Sic Parvis Magna

(#2) Deck


Deck
titán

Csalódott vagyok. :U

PS5

(#3) hunluki válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


hunluki
senior tag

Én is filózok rajta, bár megvallva az őszintét nem tudom hogy bele akarok-e ölni ennyi órát. Áltsulis koromban brutál nagy DB fan voltam, viszont a gameplay így elsőre nem biztos hogy betalál... alapvetően a JRPG-k nem annyira az én világom. Fene tudja, majd valami jóárasítás után egy complete lehet becsusszan :D

(#4) 30z.Samu válasza hunluki (#3) üzenetére


30z.Samu
félisten

Èn PS-en végigjátszottam az alap story-t, de a DLC-ket nem vettem meg. Úgy voltam vele, hogy megvárom az összeset és majd beruházok egy SP-re. Azóta platformot váltottam. :D Kicsit én is féltem a játékmenettől, de nagyon tetszett.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#5) myckey


myckey
veterán

Ez jó, mert megvan a nem is tudom melyik kiadás, de kapom az összes DLC-t, ahogy jönnek.

A játék tetszett, de mostanság nem vettem elő, még az előző kiegészítésekből is maradat.
Mindenesetre nagyon jó a hangulata, és jók voltak a harcok is.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6) mike1334


mike1334
veterán

Jó, akkor végre lehet koncentrálni az alap sztoriból készült játékra. Tudom, mindenki a Z-re izgult rá, de nekem az első sorozat sokkal jobban tetszett :B (Pilaf, Nagytorna, Vörös szalagrend, Blue/red tábornok, stb...).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#7) myckey válasza mike1334 (#6) üzenetére


myckey
veterán

Én az összesre ráizgultam ;)

Az lenne a best, ha egy all in dolog bukna ki, de nem látok rá sok esélyt.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#8) 30z.Samu válasza mike1334 (#6) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem lenne rossz egy olyan játék sem, sőt.

Sic Parvis Magna

(#9) rdt89 válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


rdt89
addikt

Volt már egy marha jó akció rá, én akkor húztam be és nem bántam meg. Október 13-án 12 ezer volt az Ultimate és 300+ órát adott eddig. Nagyon jó játék szerintem és ennyire egy DB játék se hozta ennyire a DB életérzést. :)

#3 hunliki:
Ha szeretted a DB-t nem fogsz csalódni benne, annyira hangulatos és jó, hogy sokszor játék közben azt hittem, egy újabb részt nézek :)

(#10) Kingcold


Kingcold
aktív tag

PS4 re, valamelyik szuper őszi akcióban 14 ropiért vettem a deluxe editiont. Simán megéri, mint külön hajkurászni a DLC ket. Bár személy szerint én örültem volna egy negyedik (és ötödik) Black/ Broly Saga bővítménynnek is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#11) Deck válasza Kingcold (#10) üzenetére


Deck
titán

Én is azt vártam. Ez van :( Eddigi dlc-k nem voltak nagy számok és nagyon rövidek voltak. Az alapjátékot viszont borzasztóan élveztem, hatalmas élmény volt :K

[ Szerkesztve ]

PS5

(#12) hajbel válasza mike1334 (#6) üzenetére


hajbel
addikt

Szerintem is, de ott a harcot jóval nehezebb lesz kivitelezni.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#13) kill_switch válasza hunluki (#3) üzenetére


kill_switch
senior tag

Ne filózz, videók alapján nekem sem tetszett annyira a játékmenet, de kézbe véve teljesen más. Most már azt mondom, nem tudom lehetett-e volna ennél jobbat csinálni bele. :K Max bonyolultabbat lehetett volna, de az nem biztos, hogy jobb lett volna.

(#14) hunluki válasza kill_switch (#13) üzenetére


hunluki
senior tag

Egyelőre hajlok az alapverzió használtan lemezesen beszerzése irányba, aztán max ha elkap majd akciókkal ráugrok a DLC-kre jóárasítva. Ha meg nemgyerebe akkor megy tovább a lemez, legrosszabb esetben bukok 1-2k hufot az meg próba szerencse alapon belefér :D

(#15) logitech25


logitech25
tag

Kedves Tagok.

Sajnos elveszett a játék mentésem, ne kérdezzétek hogyan, de nincs meg.
Ps+ előfizetésem nincs, így nem mentett oda, transfer save data onnan se tölti be.
Storyt végig vittem a Dlc-ket csináltam.

Nincs kedvem újra kezdeni, ezért kérnék egy kis helpet.
Ps5 konzolon játszom.

Mentésre lenne szükségem a legjobb az lenne ha félúton vagy a storyban, hogy tudjam még fejleszteni a karaktereket.
USB-ről fel tudnál küldeni a mentést konzolra.
Ehez egy portálról le kéne töltenem.
Ki tud ebben segíteni?

"Ha természetes módon élsz, sosem leszel szegény, de ha a képzelgések szerint, sosem leszel gazdag."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.