Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gabr


Gabr
tag

Remélem, nagyon bízom benne, hogy lesz ilyen kiadás Mass Effect 2 játékból is a harmadik megjelenése előtt!

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#2) Grifid válasza Gabr (#1) üzenetére


Grifid
aktív tag

Nem kell nagyon várni...nem lesz magyarországi forgalmazása, tehát akinek ez kell külföldről kell megrendelni.

(#3) Gabr válasza Grifid (#2) üzenetére


Gabr
tag

Na ezt az infót az ujjadból szoptad?

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#4) ollie válasza Gabr (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mivel nincs lefordítva az összes DLC magyarra, nem nehéz kilogikázni, így ez a verzió semelyik játékból (DAO, ME2) nem jelenik meg magyarul. Egyébként emlékeim szerint már volt erről szó korábban valamelyik hírben.

***

(#5) Grifid válasza Gabr (#3) üzenetére


Grifid
aktív tag

Akkor várd és reménykedj. A te dolgod. Hahaha

Az EA store-ban 30euro előrendelésben.

(#6) smkb válasza ollie (#4) üzenetére


smkb
őstag

Mondjuk ha a ME1 és 2 hivatalos magyar fordítását nézzük akkor nem is kár érte, hogy csak angol nyelven lehet külföldről beszerezni. Itt mindegyikből csak magyar nyelvű kapható (nincs is lehetőség angolul installálni), angol sajnos nem. Kipróbáltam egy tört angol nyelvű változatot is a magyar mellett... hát ég és föld. A magyar fordítás botrányos. Gyakran kapkodom a fejem, hogy ez micsoda? Ezt vajon milyen szóból fordíthatták? Üvölt róla, hogy úgy fordították, hogy semmit nem láttak a játékból, a párbeszédekből, a szituációkból. Néha egyszerűen nem is értem mire mit válasszak válaszként, mert elüt az egész helyzettől.

Pedig a játék nagyon jó!

(#7) Grifid válasza smkb (#6) üzenetére


Grifid
aktív tag

"Itt mindegyikből csak magyar nyelvű kapható (nincs is lehetőség angolul installálni),"

Van, mindegyiket lehet csak angolul telepíteni. User error.
Egyáltalán nem botrányos a fordítás és jobb ha tisztában vagy vele, hogy akik fordítanak azok nem kapnak játékot vagy szöveg környezeti leírást csak a fordítandó szöveget.
Nem tettszik a fordítás? Könnyedén hozzáférhetőek a szükséges szoftverek, rajta csináld meg jobban.

(#8) VictorHUN válasza smkb (#6) üzenetére


VictorHUN
aktív tag

Néha én is találkozok olyan fordításokkal hogy csak nézek ki a fejemből. Olyankor egyszerre olvasom a szöveget és hallgatom az angol beszédet.

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#9) Tibicsucsu


Tibicsucsu
aktív tag

Nem nagyon értem, hogy hogyan jött ki nekik ez a 114 $.
Ha most megnézem a DLC oldalt:
Witch Hunt 560 BWP
The Golems of Amgarrak 400 BWP
Leliana's Song 560 BWP
The Darkspawn Chronicles 400 BWP
Return to Ostagar 400 BWP
The Stone Prisoner 1200 BWP
Warden's Keep 560 BWP
És a hivatalos oldal szerint benne van a
Feastday Gifts 160 BWP
Feastday Pranks 160 BWP

Ez így összesen 4400 BW pont ami 55$ (80 BW pont = 1$)

És akkor az alapjáték + Awakening lenne 59$ ? Kevésnek tűnik, főleg hogy az Awakening megvehető 3200 MS pontért a DLC oldalon, ami megint csak 40$.

Egyébként az 50 $-os ár honnan jött?

(#10) GTompi válasza Grifid (#7) üzenetére


GTompi
csendes tag

User error? Engem nagyon érdekelne, hogy lehet telepíteni, az eredeti gyári dvd-t angol nyelven. Az ME2-nél hosszú ideig próbáltam, nem találtam rá semmilyen lehetőséget. Aztán a netről persze le lehetett tölteni egy angol nyelvi csomagot, de az hosszú fórumolvasgatásokba került.
Szürke Kamarás? Nekem ez teljesen illúzióromboló volt, ha már mindenképp le kell fordítani, akkor is sokkal inkább őrző. Ennyi erővel "gondok" is lehetett volna.

(#11) Grifid válasza GTompi (#10) üzenetére


Grifid
aktív tag

Kellemetlen ha valaki nem képes manuálisan elindítani egy setup.exe-t az autorun helyett...

(#12) Capricornus válasza Grifid (#11) üzenetére


Capricornus
aktív tag

Az meg még kellemetlenebb ha a Mass Effect 2 setup.exe-jét elindítva a választható nyelvek között csak a magyar, a cseh és a lengyel van.

A Magyarországon kapható DA tényleg telepíthető angolul, de a ME2 nem.

Viszont ha regisztrálja az ember a játékát akkor az EA Download Managerrel le lehet szedni az angol verziót.

Per aspera ad astra!

(#13) Vistaboy válasza Tibicsucsu (#9) üzenetére


Vistaboy
veterán

Az ujjamból szoptam... :DDD

Csak rá kellett volna kattintani a linkelt oldal előrendelés gombjára.

PC-n 50 Dollár lesz az Ultimate Edition, míg konzolokon 60 Dollárba for kerülni.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#14) Tibicsucsu válasza Vistaboy (#13) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Nem kötekedni akartam, csak egy kérdés volt. :R
Nekem egyébként nem töltődik be a gamestop oldala, de már sikerült nagy nehezen megtalálni az EA oldalán. Azért az faszán hangzik, hogy az összes DLC árán megkapsz mindent. Most már csak felezzék a DLC-k árát, hogy azok is olcsóban hozzájussanak, akik anno többet fizettek az alapjátékért és kiegért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.