Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Spectrum


Spectrum
aktív tag

Vezérdémon, Orléz, éjfattyak... Aki így játszik vele, az nem szokott néha hangosan felnevetni? :D

(#2) L3zl13 válasza Spectrum (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Az orléztól konkrétan a hideg futkos a hátamon. A másik kettő elmegy kategória.
Pl a Blight=Veszedelem sokkal jobban zavar. Ez olyan semmitmondó.

Aki hülye, haljon meg!

(#3) Hiftu


Hiftu
senior tag

Engem a "Szürke Kamarások" idegesítenek jobban.
Olyan mintha Kék Pohárnokokról vagy Lila Teremőrökről beszélnénk.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#4) HaaS válasza Hiftu (#3) üzenetére


HaaS
addikt

"Fagykúp"-ot nekik!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#5) ollie válasza HaaS (#4) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak nehogy odaragadjon a fenekéhez a lapulevél. :DDD

***

(#6) Televan74


Televan74
nagyúr

Én sem szeretem a magyarítását a játéknak, de mivel nem tudok annyit angolul,ami egy ilyen játékhoz kellene. Be kell érnem a magyar feliratos verzióval. :O

Nagyon várom már a kieget. :DD

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#7) Sicilian válasza HaaS (#4) üzenetére


Sicilian
addikt

:DDD

nothing is true everything is permitted..

(#8) Breki's


Breki's
tag

Én tudok angolul, de speckó nem szeretek angolul játszani olyan játékokkal, ahol sok a szöveg, pl. szerepjátékok. Jobb szeretem hogyha magyar.

Persze valóban néhány banális fordítás is belekerül a stuffokba, gondolom azért, mert sietnek meg nem mindig van idő/pénz minőségi fordítókra.

Nekem mondjuk tetszik a kieg így első ránézésre, bár még csak most volt időm az alapjátékot is elkezdeni rendesen.

Breki's

(#9) Hiftu válasza Breki's (#8) üzenetére


Hiftu
senior tag

Én pont azért szeretek jó sok szöveggel rendelkező angol játékokkal játszani, mert közben (mellékesen) gyakorlom még a nyelvet is.
Főleg, ha ki lehet rakni a párbeszédekhez feliratot, akkor a kiejtésre is jobban oda lehet figyelni.
(Természetesen, ha egy részeg törpe kiejtését kellene hallgatom, azt biztos nem építeném be az angolomba..)

[ Szerkesztve ]

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#10) Malna


Malna
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudjátok, hogy ezt is lehet-e magyarul vinni? Mert nekem nem magyar. Úgy tudom ma van az Európai megjelenés, lehet hogy az így letöltött lesz a magyar?

(#11) Lenry válasza Malna (#10) üzenetére


Lenry
félisten

amit boltban veszel, az magyar lesz.
honnan töltöd le?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) Malna válasza Lenry (#11) üzenetére


Malna
csendes tag

Razor-ét.
Én nagyon szeretem ezt a játékot, és jobban értem ha magyar.

(#13) Malna válasza Malna (#12) üzenetére


Malna
csendes tag

Tudom, hogy nem szép dolog letölteni, de ez fontos.

(#14) Lenry válasza Malna (#12) üzenetére


Lenry
félisten

kellemetlen

az Alapelvek értelmében ezen a fórumon semmilyen formában nem támogatjuk a warezt, úgyhogy csak annyit tudok mondani, hogy ha megveszed, akkor biztosan magyar lesz, ha meg nem, akkor meg oldd meg magadnak

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) Malna válasza Lenry (#14) üzenetére


Malna
csendes tag

Rendben van, meg is veszem inkább! :)

(#16) Fagnar


Fagnar
csendes tag

Ennyit fikázni valaminek a magyarosítását, kezdetben nyafogtak páran , hogy nincs magyarosítás, és angolul nem tudnak vele játszani, amikor meg magyarul játszanak, azt fikázzák, hát öregem játsz angolul, ha ennyire zavar a fordítás!

Ha arra ébredsz, hogy énekelnek a madarak és szép idő van, akkor biztos hétfő van........

(#17) HaaS válasza Fagnar (#16) üzenetére


HaaS
addikt

A "helyhó kicikocsi bumbum"-os aláírásod honnan van? Nem találok semmit:(((.

"a sárkány is csak ember" - oxox

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.