Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Azon kívül hogy hatalmas, sokminden nem derül ki számomra :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) #46774016


#46774016
törölt tag

Nagyon várós.

(#3) oriic válasza Sirandrish (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezek szerint nem játszottál a játékkal gondolom. :)

Live-Die-Respawn

(#4) Scholes9 válasza #46774016 (#2) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5) Sirandrish válasza oriic (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Háááát nem! :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) gabor7th


gabor7th
addikt

Multival játszik valaki?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#7) Maelephant


Maelephant
aktív tag

Nekem nem tetszett. Neogót-scifi-horrorból fanservice cartoon superhero Mario ugribugri lett.

(#8) jorgoszka válasza Maelephant (#7) üzenetére


jorgoszka
tag

[link] Nem vagy egyedül.

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#9) gabor7th válasza Maelephant (#7) üzenetére


gabor7th
addikt

Kb. megfogalmaztad amit érzek...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#10) TeeBee73 válasza Maelephant (#7) üzenetére


TeeBee73
addikt

Dettó. A 2016-os DOOM fent van az asztalin és a laposon is, többször is végigtoltam. Az új részt szerencsére volt lehetőségem kipróbálni, mielőtt a "rendelés" gombra nyomtam volna. Gyász lett az új rész. Ezen már a DLC-k sem segítenek. :(((

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#11) heavygrip


heavygrip
aktív tag

Nemrég kaptunk két új képet a még fejlesztés alatt álló extrából, ezek egyikén egy ismerős helyszínt láthatunk.
Igen, Urdak lerombolva.... Valahol írták,hogy lehet vissza látogatunk oda :((( lőttek a két rész közötti űr kitöltésének... :(((

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#12) Maelephant válasza Maelephant (#7) üzenetére


Maelephant
aktív tag

Annyira elszomorított, hogy ki/el****tam rá a pénzt (mivel a 2016-hoz hasonlót várva előrendeltem), hogy azóta kb. csak Grim Dawn megy. :D

[ Szerkesztve ]

(#13) exedoc válasza Maelephant (#7) üzenetére


exedoc
senior tag

Detto. A fegyverek / gyorsaság, maga a játék testreszabhatósága tetszik. Az ugribugri, ügyeskedős, sokszor direkt szivatós részek viszont rohadtul nem. És nem arrol beszélek, hogy ne legyen benne double jump vagy dash, de azért ennyire ráerőltetni egy ilyen játékra szerintem sok lett.

(#14) Daelion


Daelion
őstag

Nekem meg kb év játéka eddig és a 2016 DOOM-ot is nagyon szerettem.

Ugrálás kicsit fura volt elsőnek de nagyon hamar bele lehet jönni,egyik platformer rész se tartott tovább 5 percnél,szerintem ennyi simán belefér 2 bunyó közt. :)

Nekem is elő volt rendelve és nem bántam meg,jöhet a DLC meg akár a köv rész is.

(#15) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Orulok, hogy nem vagyok egyedul, a nagy hype es zaj kozott ugy ereztem csak nekem keseru a szajizem utana. A 2016-ot imadtam, ezt egyszeruen ruhellem. Gagyi.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#16) batman91 válasza Cathulhu (#15) üzenetére


batman91
őstag

Pontosan ugyan ez a véleményem nekem is. Elképesztően béna a 2016-os részhez képest. Minden tekintetben visszafejlődött.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.