Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Nem szeretnék kötözködni, de nem ez a Doogee legújabb készüléke

But who is watching the guardians?

(#2) mrgergoke válasza Mr. Y (#1) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Azt nem is én írtam oda, ezen akadtam most fenn én is :D
Amúgy szerintem aki odaírta, az sem komolyan gondolta, ez csak valami közhely lehet.

https://rendeljkinait.hu/

(#3) csongi


csongi
veterán

Eu áruházbol olcsóbban lehet Xiaomi Redmi 2pro és redmi note 2 készülékeket venni. Amik szerintem jobb vételnek minősülnek.

(#4) darvinya


darvinya
titán

Ez szinte Y100 plusz, csak ujjlenyomat olvasó nélkül, max. 45eFt-os készülék.
Ráadásul gyengébb Sony kamera.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5) Tomikaa.


Tomikaa.
tag

Ha valakinek elég az 5 col (nagyobb pixelsűrűséggel), a 16 GB belső tárhely, az ujjlenyomatolvasó hiánya, és a 2400 mAh-s cserélhető aksi, akkor inkább Doogee X5 Pro 30 ropiért magyar garanciával, ami a fent említetteken kívül megegyezik ezzel. De ha a memóriákat megfelezzük, akkor Doogee X5 LTE is van 21 ropiért.

[ Szerkesztve ]

(#6) persil


persil
nagyúr

Hat ize, 45 ezerert nagyjabol minden keszulek jobb, mint ez, radobva egy ujabb otost pedig mar olyan telokhoz lehet hozzajutni, amikkel meg az osszehasonlitas is total felesleges.

#3 csongi
Azok nem "jobb vetelnek minosulnek" hanem minden letezo teren haromszaz kort vernek erre a ket filleres vacakra :D Nagyjabol ugyanennyi penzert :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#7) dlaj


dlaj
őstag

Itt vannak a megmondóemberek. Már négyen. És egyik okosabb mint a másik.
Arra egyik sem gondol, hogy nincs olyan telefon, aminél ne lenne jobb vétel, ha más-más szempontokat veszünk figyelembe.
Valószínűleg a cikkíró is ismeri ezeket a típusokat, ismeri az árakat, tisztában van azzal miért jobb a 2 GB ram, mint a 3.
Arra senki sem gondol, hogy neki ez TETSZETT? Vagy egyerűen valamiért ezt akarta tesztelni?

Sokat gondolkodtam az elmúlt napokban, hogy írjak-e majd az új telefonomról egy blogbejegyzést, esetleg egy címlapost. Hát most el is döntöttem. :(

(#8) no more


no more
addikt

Botrányosak ezek a kínai csodák, komolyan! :DDD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#9) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Miért nem Eu Expresszel rendelted?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#10) Dr. Romano válasza dlaj (#7) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Épp ezért nem írtam ide semmiféle bemutatót még soha.
Későbbiekben azonban tervezek. Bár nem mások miatt inkább azért hogy a TD-s Extended Affiliate pontokat megkapjam. Kimegy majd tiltott hozzászólásokkal, pontokat zsebelem a kérdésekre meg ott lesz a privi, azt ennyi...

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#11) csongi válasza dlaj (#7) üzenetére


csongi
veterán

Reszben igazad van, de ebben AZ esetben szerintem ne kozoljunk arat és beszerzesi helyet. Akkor egy keszulek bemutato lesz az iras és maris Minden vitan felul all. :).
Igy viszont ar ertek oldala lep eloterbe.

(#12) DJGABI


DJGABI
addikt

Nem tudom a mostani kinti árakat, de azért 42-ért ujjlenyomat olvasós, 2 giga ramos nem olyan rossz szerintem. Bár Dogee-t én nem biztos hogy vennék. Bő fél éve az Mlais MX base-m 37 volt. Kb ugyanez a vas, nagyobb akksi. Gyro enyémben sincs, ez sztem a "nagy" kínai gyártók privilégiuma, gps ellenben frankó, kb az első jól használható MTK-s. Erőben nagyjából ugyanaz mint az előző gen 8magosok. Bőven vállalható, crysis 3-azni úgysem ezen fogsz

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#13) batai15 válasza csongi (#3) üzenetére


batai15
félisten

Hol kapható a redmi note 2 ennyiért?

(#14) dugo_ válasza batai15 (#13) üzenetére


dugo_
veterán

(#15) batai15 válasza dugo_ (#14) üzenetére


batai15
félisten

Ez nem annyi. Arról szolt a dolog hogy ennel a telefonnál lehet olcsóbban megkapni a redmi noteot , nem drágábban.

(#16) dugo_ válasza batai15 (#15) üzenetére


dugo_
veterán

140USD, 280Ft/USD, 27% ÁFA, 2000Ft kezelési költség.
Ez a telefon mostani árfolyamon 51k felett ér ide. Az több, mint a 49990Ft.

[ Szerkesztve ]

(#17) csongi válasza batai15 (#13) üzenetére


csongi
veterán

Xiaomiforshale.com
48k plusz a kezelesi koltseg.
A redmi2 pro meg 45k a pro mar megerkezett a note2 folyamatban.
De ettol fuggetlenul azt kivanom az y200 sokaig mukodjon hibatlanul es sok oromet okozzon, jo kis iras, szukseg van ra, hiany potlo. Koszonom.

(#18) $p@rr0w válasza dlaj (#7) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Nem megmondó emberek hanem fórumozók akik elmondják a saját véleményüket és segítenek szerintük jobb készüléket választani. És ezúton szeretném megköszönni mindenkinek aki a tesztek és hírek alá beír egy-egy szerinte jobb ajánlatot, mert miattatok tudok könnyen és gyorsan képbe kerülni az aktuális piaci kínálatról hosszas keresgélés nélkül. Köszönöm!

Dr. Romano: Szomorú... :(

Tomikaa. hozzászólása építő jellegű és nem offenzív, ti pedig letámadjátok értelmetlenül.
Így kezdi: "Ha valakinek elég" ezek után tényleg szomorú amiket írtok...

csongi írja: "Amik szerintem jobb vételnek minősülnek."

darvinya is érvel.

persil az egyetlen akinek talán lehet belekötni a mondandójába, de ő gondolom azért nem fejti ki mert megtették előtte és arra reagál...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#19) dlaj válasza $p@rr0w (#18) üzenetére


dlaj
őstag

elmondják a saját véleményüket és segítenek szerintük jobb készüléket választani.

Arra ott van a milyen telefont vegyek topik. De ez a Doogee Y200 topikja.

(#20) darvinya válasza $p@rr0w (#18) üzenetére


darvinya
titán

Nézted aláírásom?

Ott van, hogy Doogee Valencia 2 Pro(Y100), ami szinten egy és ugyanaz.
Különbség 5" vs 5.5", viszont az Y100-ba Sony IMX213 kamera modul van.
Ami jobb, mert nem interpolált.

Y200 nem más, mint Y100 plusz ujjlenyomat olvasóval, de rosszabb kamerával (Sony IMX 138, vagy mi).

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#21) Dr. Romano válasza $p@rr0w (#18) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Miért vagy szomorú? Épp azt írtam hogy majd én is írok, így mégtöbb bemutató lesz az oldalon ez szerintem csak jó.

Ami igazán szomorú az hogy néha milyen kioktató, gyökér stílusban írják meg egyesek hogy szerintük ők mit vettek volna.
Mindenkinek vannak vásárlási stratégiái. Van aki sorban áll az ifónért mert a szomszéd is ezt teszi, van aki teljesen körbejárja a témát, több fórumot, youtube videót és végignyálaz vélemények után, van aki meg beírja egy topicba, gyakori kérdésekbe stb... hogy melyik legyen, Random Gabi ír neki egy ajánlatot és megveszi azt, van aki meg csak megnézi hogy mennyibe kerül és el van döntve.

Egyik sem jobb a másiknál, mindegyiknek van buktatója hisz a végeredmény az hogy a vevő elégedett legyen a vásárolt cuccával. Ha utána mégsem elégedett akkor lehet hogy mégiscsak rossz módszert választott.... majd tanul belőle

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#22) vlevi válasza batai15 (#13) üzenetére


vlevi
nagyúr

Rohadjon meg a befőttje annak a nagyokosnak a Xiaominál, aki kispórolta a B20-as LTE frekit az összes telefonjukból. Minden mobilarénás írásban szóba kerülnek a X telók, de a B20 hiánya miatt számomra majdnem a használhatatlan tégla szintjére süllyed.

(#23) Shadows


Shadows
senior tag

Nekem y100 van, a softwere egy rakat kaka és természetesen nincs online support:D amúgy jó, jön megy intézkedik. Én megbántam, jófogáson 22-ért rám se írtak... pedig azért az ilyen olcsó samsungokat leveri

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#24) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Egyébként jó a márka, 3 szinte azonos típus tulaja vagyok;
Leo, Y100X NOVA és TITAN 2, eddig semmi baj, fizikailag, jól össze vannak rakva. Ettől függetlenül az összesen volt már ROMcsere, és csak a NOVA-n nem előre elhatározásból (csak az alap nem volt OTA-s, bár sok különbséget így sem látok, mindössze a statusbar dizájnja változott, és azóta sem jöttek frissítések)

But who is watching the guardians?

(#25) darvinya válasza Shadows (#23) üzenetére


darvinya
titán

Ha nem Pro verzió, akkor azon ez a vége.
De bizonyos verziót csak Infinix Flashtool-lal lehet felrakni.
Tehát itt nem jelez semmit a telo.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#26) BrianDK


BrianDK
tag

Köszi a tesztet. Jó volt olvasni. :C

iPhone 7, Redmi Note 9

(#27) schawo


schawo
titán

DG550-em volt ebből a márkából, nagyon szerettem. Jól optimalizált telefonokat tudnak csinálni.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#28) Graphics válasza batai15 (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha van egy céged máris csak 41 ezer... Annyiért meg több mint ajándék :)

@schawo: Stock droid, sok optimalizálás nincs. Ráteszik és kész is.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ha nem lenne az appváltós hiba, meg nem lenne ilyen gyatra a kamera és a gps, azt mondanám, hogy megéri. De kb. ugyanennyiért ott a Redmi 3, ami agyonüti szinten minden téren.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#30) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Ez egy elég gyenge Idol 3 koppintás :D

Huawei Mate 9

(#31) Peter13


Peter13
senior tag

1) Köszi a bemutatót, szerintem érdekes és informatítv volt.
2) Külön köszi a keresetlenül őszinte stílust (kell az ilyen is, és itt pont jó helyen van), ami viszont sosem csapott át alpáriba vagy megmondósba.

A telefonhoz:
A GPS-ért kár, nem tudom miért "hagyomány" hogy bár a chipset tudja, szinte minden telefonból kispórolják a rendes antennát. Nem értek hozzá, de egyszerűen nem tudom elképzelni hogy ez egy akkora tétel lenne...
A kameráért megint kár, de nem lehet azt az interpolációt lelőni? Nem reprezentatív tapasztalataim szerint segíteni tudott a képen ha nem maszatolta össze még a felskálázó algoritmus is (lehet hogy akkor csak 8MP lesz pl., de talán azt is ki lehet bírni :D )
Tetszik viszont hogy jó a hangja (nekem annyira vices hogy ez egyre több telefontetszből kimarad...mármint hogy milyen vele telefonálni, konkrétan), jó a rendszer sebesség és jó a kijelző. A konkurrenciáról nem tudok nyilatkozni, ezek szerint vannak jobb vételek (bizonyos szempontok szerint), de most kihagytam egy kicsit (kb fél év), és elámultam hogy milyen gépeket "dobálnak utánad" ~100 font ellenében...kicsit el vagyunk kapatva, úgy érzem :)

Én már csak arra vágyom hogy mossák ki valamelyiket és legyen egy max 4,5"-es kijelzővel szerelt példány is...de az már egy másik történet :)

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#32) Dr. Romano válasza Peter13 (#31) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ott a Doogee X3. Megvan a 4,5" igaz az X5-ös hardverével.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#33) ceia


ceia
őstag

Annyira nem néz ki rosszul, de azt utálom, ha a kamerát nem középre teszik, hanem a sarokra. Ja, és ha már kamera: Ez valami brutális, le vagyok döbbenve. Van egy 2MP-es Sonym, az szebb képeket csinált. (Sajnos már csak a makró jó rajta) Nekem is a sarkosabb ház teszik, de ez még elmegy - láttam már csúnyábbakat akár Samsungban is. Sajnos 80 alatt nem lehet olyan androidos telót kapni, amiben jó a kamera. Ennek ellenére én ezért nem adnék 10 rugót sem, mert a kamera mindenképpen kell, csakhogy ez használhatatlan. A többi engem nem nagyon érdekel, működjön. Nem használok mást, csak telefont, zenelejátszót, és kamerát. Szerintem a neve azért messze van a megszokott nevektől, kicsit béna. Ennél már a Redmi is jobb név, vagy a Huawei. Még az Alcatel is, bár az inkább hangzik szolgáltatónak, mint teló márkának :) Ez meg, ha nem tudnám, hogy egy telefon, azt hinném, valami kínai önvédelmi sport, vagy táblás játék :P

        it's more fun to compute

(#35) Graphics válasza Dr. Romano (#32) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

2MP kamera, egy élmény lehet :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) DonElvis


DonElvis
tag

"Akksiidő tekintetében nem vagyunk rosszul ellátva ...... Ennek megfelelően 2 nap lazán kihozható a készülékből, viszont nagyon durva nyúzás mellett este már tápolni kell"

Biztosan én vagyok kövület, de amelyik készülék csak két napot bír ki egy töltéssel, az nálam nem telefon.
Valahogy még mindíg nem értem, hogy egy telefonnak miért kell erősebbnek lennie hardveresen, mint egy kb. 6 évvel ezelőtti PC. Azért, hogy többet tudjon fogyasztani? Valaki nyissa fel a szememet legyenszíves,
és árulja el, hogy miért jó egy olyan telefon, amelyet már mérete miatt kényelmetlen tartani, és csak két napig bírja az akkuja. Vagy hogy miért sokkal jobb egy 5"os kijelző a 4"-nál a telefonok esetében. Vagy hogy miért van bennük négy magos proci. Most nem kifejezetten a cikkben szereplő telefonról beszélek, hanem álltalában az új készülékekről. Minden tesztben ugyanaz van: 5" kijelző, 2 napos használat maximum, de legalább van benne egy 4+ magos proci. Éljen.

Ami nem számít, az nem érdekel

(#37) H.Istvan25 válasza DonElvis (#36) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Mert sokan (én is) ezt szeretik. A telefonom például sokszor a számítógép helyett használom. Ha neked erre nincs szükséged, ne vegyél okostelefont. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9

(#38) DonElvis válasza H.Istvan25 (#37) üzenetére


DonElvis
tag

Nekem a két napos üzemidőre nincs szükségem. Okostelefonom van természetesen, mint kb. mindenkinek. Csak az enyém 5 napot bír minimum, nem kettőt.

Ami nem számít, az nem érdekel

(#39) Graphics válasza DonElvis (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jajj,,,

És azt hiszed, hogy megegyezik a felhasználói szokásod a tesztelőével? :U

Eléggé felhasználófüggő kinek mennyit bír a telefonja... a 2 nap itt aktív nyomkodással. a Tied meg gondolom nem...

Nekem 4000-es a aksis telefonom van 1,5 napot megy, úgy hogy ezen csinálok mindent... Páromnak meg egy kis 2000-es aksi telefonja van 1 hétig bírja... Akkor most párom telefonja csúcs? és mindkettő okostelefon.

NEm... máshogy használjuk... Ennyi... Ezt nem mérlegeled? Büff

Abból amit leírtál következtetni is lehet, hogy rühelled az 5" telefonokat, tehát valami régebbi okostelefonod van, aminek funkciót nem is igazán használod ki... Meglepőnek találod ,hogy nálad 5 napot megy. Más meg használja a telefonját neki 1,5 napot.

Az meg ,hogy kinek mi a kényelmes méret, ne akard megmondani... Ez EGYÉNI vélemény, döntés , ízlés. Ilyen meg lehet mindenkinek..

Technika iránt sem rajongasz, és legszívesebben tán egy régi Nokiát használnál, mert telefonálsz csak, max pár SMS. Esetleg munkából kifolyólag email, de ez már lehet ritkább eset.

Fogadd el, hogy technikai fejlődés van. Nem érted? Tanulj, olvass, google, mielőtt pálcát törsz valami felett :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) Tidus válasza csongi (#3) üzenetére


Tidus
addikt

Ha valaki tudatos vásárló, nem éppen az ár alapján választ.
Nem mindenkinél jön be a Xiaomi, akár mennyibe kerül. Általánosság képpen.
Van olyan almás tel, amiért két csúcs Samsungot lehet venni, még sem a két telt. veszik meg. Példa képpen.
Amúgy kinek a pap, kinek a papné...

(#41) csongi válasza Tidus (#40) üzenetére


csongi
veterán

A sziámiak csak egy példa volt. Akad ott még rendesen más is ami ár érték arányban jobb. ettől ez a telefon, nem lesz rossz. Van ott Elephone vagy Meizu is. De igen, kinek a pap kinek a papné :)

(#42) DonElvis válasza Graphics (#39) üzenetére


DonElvis
tag

Az ilyen hozzászólásokat soha sem értettem.
Személyeskedsz, ítéletet mondasz.

Az a legnagyobb poén, hogy az általad rólam kialakított kép egyik ponton sem állítja meg helyét.

- Nyomkorászom én is eleget az egyik telefonomat (ez a rohangálós) mitöbb, telefonálásra használom igen sokat. Igy bir ki minimum öt napot. Nyomkorászás nélkűl 13 nap és 35 perc után pirosodott az akkuszintjelző. Ezért fanyalgok mindíg amikor 2 napos üzemidőkról olvasok.

- A másik telefonom egy Huawei Honor (ez van utazáshoz és navihoz). Ennyit a 5" gyűlöléséről és a régebbi okostelefon típusról. Az a telefon, amelyik csak 1,5 napot bír ki bármilyen használat során, az továbbra sem használható eszköz kategória szerintem. Valóban nem kényelmes nekem, de embert nem láttam még akinek normálisan kézre állt volna az 5" vagy nagyobb telefon, hozzáteszem telefonáláskor (mert ugye még mindíg telefonról beszélünk).

- Hogy a technika iránt nem rajonganék, az a legnagyobb poén mindközűl. Erről nem is írnék bővebben, mert lehet olyan dolgokat alkottam (és nem megvettem) amelyekről sokan csak álmodnak. Ha ugyanolyan személyeskedő lennék mint te akkor hozzátenném, hogy a műszerparkom fele többe került mint a te taníttatásod. De persze ilyet nem írok mert csúnya dolog.

- Régi Nokia... azt hiszem ha befejezem a mostani projektemet, átépítek egy 7110-est okostelefonnak. Miylen zsír lenne már érintőképernyővel, meg minden jóval. Köszi az ötletet.

- Igen, tudom, hogy fejlődik a technika. Ez a szakmám ;-)

Végszóként megjegyezném, hogy senki fölött nem törtem pálcát, csak továbbra sem értem, hogyan lehet kibékölni, mitöbb dícsérni egy két napos akkuidőt. Te törtél fölöttem pálcát, mert megtévesztett a kövület szó. Alánézted, böffegészségünkre.

Ami nem számít, az nem érdekel

(#43) Graphics válasza DonElvis (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Rendben :)
Örülök hogy pozitívan tévedtem.

Remélem azért azt tudod akkor miért bír egy telefon másnál 2napot, van akinél meg 1hetet :)

További szép napot

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) Dr. Romano válasza Graphics (#43) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Azt okos asztali PC-ben a gombelem 3-5 évig bírja. Asszem én nyertem. Zárható...

;]

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#45) $p@rr0w válasza DonElvis (#42) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Lefekvés előtt töltőre teszem másnaponta, nem értem miért olyan nagy dolog ez hogy használhatatlannak minősítsük...
Számítógépként tekintek rá, és használom, mert csak megszokásból hívjuk telefonnak, ezek már nem telefonok én könyvet olvasok rajta e-mailezek, böngészek, ébreszt stb. az aztali gépemhez nincs is akksi, csak hálózatról megy, mégis használom.
Azért kell az 5 col mert a 4-en folyton félrenyomtam, az ujjam kb. 2,5 cm széles, és baromira untam hogy minden szót csak 3-4 próbálkozás után sikerült leíni.
Hadd kérdezzek én is:
Mivel foglalkozol?
És milyen az első pontban említett telefon?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#46) DonElvis válasza $p@rr0w (#45) üzenetére


DonElvis
tag

Előfordulhat olyan szitu, amikor nincs lehetőség másnaponta töltőre tenni a készüléket. Pl. ha olyan helyen tartózkodsz, ahol nem természetes az elektromos hálózat kiépítettsége. Vagy olyan országban vagy, ahol a töltő nem kompatibilis az ottani hálózattal (vagy a feszültség, vagy a dugvilla kialakítása miatt).

A 4"-os telcsin tényleg nagy a félregépelés veszélye, némi megszokást igényel. Valóban kényelmesebb gépelni 5"-on.

A többit privátban leírom.

Ami nem számít, az nem érdekel

(#47) Halkow.


Halkow.
senior tag

A lopott formsterv és név nem áll jól doogenak (Alcatel idol 3 és a Oneplus two).

45K hát 51k körül Redmi 3-at kap az ember, ami megöli az egész cégét a doogenak... Szóval továbbra se szimpatikus ez kínai B, C brand.

[ Szerkesztve ]

(#48) ceia válasza Graphics (#35) üzenetére


ceia
őstag

Nem élmény, de ez a 2007-es gombos telefon a 2MP kamerájával (szerintem) kellemesebb képeket lőtt, mint ez az új androidos, az 5MP-es kamerával. (Lehet hogy nem fel, hanem le kéne interpolálnia, akkor jobb lenne a képe :Pképek

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.