Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amanoba


amanoba
őstag

ezt a mylife-os dolgot tudtuk hogy lesz, már korábban be kellett volna indulni szvsz.
vmi újra, nagyszabásúra számított a nép, erre ezt kaptuk.

bár még nincs vége a sajtótájékoztatónak..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Én arra lennék nagyon kíváncsi, hogy mi a helyzet a többi gyártó készülékeivel, Motorola, HTC, Nokia vagy a korábban már szereplő Alcatel, a széleskörű kínálat szerintem elengedhetetlen része egy jó szolgáltatásnak.

(#3) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Megnéztem a videót... Szép, meg jó, de sajnos itt a 21. században had legyek egy kicsit szkeptikus ezzel kapcsolatban... Sajnos minden szó igaz, ami elhangzott benne, de sztem nem egy mobilszolgáltató fogja könnyebbé tenni az életemet...

Minden szavam magánvélemény!

(#4) Gengi válasza tothmaxy182 (#3) üzenetére


Gengi
senior tag

Biztosan nem ,de ha egy kicsit is segít benne a maga módján ,akkor miért ne? Illetve próbál ösztönözni valahogyan ,ha valaki nem is próbál az jobb?? Ha csak 1-szer egy vásárlásnál megspórolsz 300Ft-ot (ami lehet több ezer is). Semmit nem tettél érte nem kellett eladni a veséd. Csupán telefon előfizető vagy elsődlegesen a telefonálás lehetőségéért fizetsz.

(egyébként én mikor a videót néztem azt vártam ,hogy diák munkát kínálnak :) DeeWork néven)

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#5) toldy


toldy
őstag

a 12:16ra kitérve vannak mások is mint ruhabolt hiszen ott van a helyezés sportversenyeb, 5 bizonyitvány, könyvtári tagság, nyelv vizsga stb... csak még fejlődniük kell.

Egyébként arra jutottam hogy ha továbbra is ilyenek lesznek mint most és év végén valóban megszünnek a céges előfizuk ( mármint pannonnal) akkor szerintem átváltok rájuk.

Az élet nem habostorta.

(#6) amanoba válasza toldy (#5) üzenetére


amanoba
őstag

vagy mondjuk a pontokat esetleg házon belül beváltani kedvezményekre?
pl: havi 100 mega net, olcsóbb teló, olcsóbb előfizetés stbstb

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#7) agent2.0


agent2.0
tag

Nem erről kéne szólnia egy fiatal életének, hogy KÖLTS KÖLTS KÖLTS! Ezekkel a bónokkal is csak erre buzdítják a gyerekeket. Egyértelmű hogy többet költenek ha még kedvezményt is kapnak. Egyébként meg kinyitnak egy joyt, vagy glamourt és két hetente kapnak ilyen bónokat. Még hogy nagyobb durranás mint az alma, vicc..

(#8) stevve


stevve
nagyúr

Ez megint kicsit ambivalens... maga az ötlet jó. Még üzlet is van benne nekik és a partnereknek is és még akár a fiataloknak is jó lehet. A világ ismét megmenekült és mindenki jól járt - mondhatnánk.

De ott áll a másik oldalon a kedvezménylista például. Az O'Neill vagy a Björn Borg nem éppen a közép vagy diákhitelből élő réteg márkái, de még a talán elfogadható áron kínáló Adidas sincs benne, nem hogy a Jeans Club vagy a Reserved, ahol a legtöbb fiatal vagy átlagkeresetből élő vásárol. Márpedig ha volt piackutatás, ezt is látni kellett volna.

Persze kinek-kinek. Manapság már az is értékelendő, hogy van ilyen kezdeményezés legalább. A reklámnál örültem, hogy elmaradt a fiatalok butának, naívnak beállítása és a provokálás is (két tenyér, két cici...). Ez mind tényleg jó és kellett már, csak az összkép még nem teljes valahogy. Persze lehet, hogy csak én érzem így. :B

(#9) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

én csak azon csodálkozom, h stagnál az ügyfeleik száma...
Mert ha jól tévedek, csak a V kínál "kankurenciát", a nagy T-nél nem láttam ilyet.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10) devast


devast
addikt

Most látom csak, hogy a márkák között ott a sennheiser. Ha majd elkopik a hd600-amon a fülpárnája, 10 rongy helyett 9-ért kapok majd újakat rá :DDD
Az a baj azzal a videóval, hogy a tartalma, és az üzenete szöges ellentétben állnak egymással.

[ Szerkesztve ]

(#11) che 1990


che 1990
tag

"Készülékkínálat:akik látták, hogy bővült a portfolió, azok azt is észrevehették, hogy az Android, mint olyan, sajnos hiányzik. A jó hír, hogy nem sokáig, erről is fogunk beszélgetni."

De legalább ez ad egy kis okot,a reményre :R

(#12) talpalavalo válasza che 1990 (#11) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Hát ha erről beszélni kell, majd bejlentik hogy lesz 1 vagy 2 telo oszt annyi :S

(#13) csab2


csab2
veterán

Ez a mylife nem rossz. Sot az egesz djuice sem. Csak azt nem ertem, minek kellett ebbe belekavarni az Apple-t?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#14) parkr válasza csab2 (#13) üzenetére


parkr
őstag

hát, végülis csak egy almáról volt szó... :)

(#15) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Többeknek: a sajttáj után nehezményeztem feltett kérdés formájában is, hogy nem okvetlenül a 20% ruhakedvezményről kéne szóljon a myLife... mert az én megítélésem szerint ezzel nem azt érik el, hogy a megspórolt pénzt hasznos dolgokra fordítják a fiatalok, hanem egyszerűen eggyel több ruhát vesznek.

De megkaptam a választ, hogy folyamatosan mennek a tárgyalások valóban értékes, hasznos irányba is, uszodabérlet, színház, könyvtár, nyelvtanfolyam, stb is lesz a kedvezményezett cuccok között, mint ahogyan most is van már például könyvre discount. És innentől már okés a dolog, mindenki maga döntheti el, hogy hol és mikor váltja be a djuice kedvezményeit.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#16) nyunyu


nyunyu
félisten

Jessz, ma reggel supportos kollegina nagy lelkendezve kozolte, hogy vegre kaptunk infoanyagot a misztikus MyLife-rol. :DD

Ahhoz kepest, hogy aprilis ota be van mondva a 1440 fomenuben, hogy harmas gomb MyLife, egesz jo idot futottak.

Mar nem emlekszem, melyik hivas volt a rekorder, de juliusban volt olyan, aki egymas utan 150-szer probalta lekerdezni a MyLife irasos tajekoztato anyagat. :DDD
Mondanom sem kell: sikertelenul.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#17) stevve válasza Bog (#15) üzenetére


stevve
nagyúr

Ez így máris rendben lesz, amint lesznek ilyenek. Én személy szerint szurkolok egy értelmes kezdeményezésnek. :C

(#18) kocsonya válasza agent2.0 (#7) üzenetére


kocsonya
tag

Szerintem teljesen igazad van.
Nekem is egyből az ugrott be, hogy a ló másik oldaláról akarnak felugrani és most nekik ez a helyes irány.
A videoban persze egyszer sem hangzik el, hogy ők is azt mondják, hogy "Vásárolj, mert akkor vagy menő!", vagy ha igen, akkor úgy, hogy a másik "aljas" szolgáltatók (nem mobil) akarják ezt, ők persze nem, de csak akkor kapsz kedvezményt, ha veszel pl 30e-ért egy GÁZ farmert. (Valahol talán volt olyan is, hogy átlag 10e jut egy gyerek ruháztatására!?)

A kezdeményezés mindenképpen értékelendő, de ha már elindulnak valamivel, akkor a ténylegesen eredményt kívánó és szellemi előrejutást segítő dolgokkal kellett volna kezdeni szerintem. Persze abból nem fog visszacsorogni semmi sem, ha valaki olcsóbban vesz úszodabérletet.

Szar az élet, mégis éled!

(#19) kocsonya


kocsonya
tag

Az viszont nagyon a felkészületlenséget mutatja, hogy pl még mindig nem lehet tudni pontosan, hogy miért jár és mennyi pont, ugyanis másfél napja olyan nagy az érdeklődés az djuice.hu oldalon, hogy még mindig nem lehet rajta megnézni semmit sem.

Szar az élet, mégis éled!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.