Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Nagyon jó! Kíváncsi vagyok ez milyen lesz (ha lesz :) ) "új köntösben"... Anno (ezzel is) sok idő elment... :D

(#2) dabadab


dabadab
titán

Kickstarter project, mert vegulis ez lenne a lenyeg :)

DRM is theft

(#3) atike válasza dabadab (#2) üzenetére


atike
nagyúr

2013 Q3 a tervezett, igen. Viszont a 350.000-ből van kemény 4300 eddig.... Bár van 28 nap még. Valósuljon meg... ;)

(#4) dabadab válasza atike (#3) üzenetére


dabadab
titán

Ma indult, ha rakeresel, akkor lehet latni, hogy most jelennek meg a cikkek rola.

Nekem mondjuk az az alapelvem az ilyen projektekkel kapcsolatban, hogy csak akkor szallok be, ha egyertelmuen oda van irva, hogy lesz Linuxra is, szoval ebbol most kimaradok.

Egyebkent en vagyok az egyetlen, akinek jobban tetszik a spectrumos screenshot, mint a modern concept art? :)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#5) atike válasza dabadab (#4) üzenetére


atike
nagyúr

Will you be releasing Dizzy Returns on Android / Mac / Linux / Steam / XBLA / PSN / WiiU / other?

It would be great to bring Dizzy Returns to as many platforms as possible, but of course that all depends on whether we are successfully funded or not! If we're lucky enough to exceed our goal we'll certainly be considering other platforms.

;]

Adni kell nekik zsét, és lesz mindjárt Linuxra is... :)

A kézzel rajzolt art-ok a karakterről elég Disney-sek lettek tény. De a faluról a kép speciel nem olyan rossz... :) Na majd kiderül. Hátha. :D

(#6) dabadab válasza atike (#5) üzenetére


dabadab
titán

Errol beszeltem, hogy az ilyen homalyos igergetes (HA meghaladja, akkor LEHET, hogy megfontoljuk) nekem nem eleg.

DRM is theft

(#7) Zoz


Zoz
őstag

És a Codemasters mit szól ehhez?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.