Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) datatomm


datatomm
tag

És akkor ezt is hurcoljam magammal?

Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.

(#2) macilaci78 válasza datatomm (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Igen, hát majd egy kilós jószág.

Szvsz amelyik notinak elégtelen a hűtése, azt már nem igazán használják hurcibálva, ölben, terepen. Otthon, irodában fix helyen meg elfér alatta ez a motyó.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#3) Wyll válasza datatomm (#1) üzenetére


Wyll
őstag

Ki kért rá?! ;] Van egy olyan érzésem, hogy nem cipelészés céljából készült..
Szerintem amúgy ránézésre nem rossz cucc, ára is még épp elviselhető, bár mondjuk mire ideér...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#4) datatomm válasza Wyll (#3) üzenetére


datatomm
tag

"Van egy olyan érzésem, hogy nem cipelészés céljából készült.."

De a laptop igen!

Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.

(#5) banhammer


banhammer
veterán

Mikor kapnak már észbe a gyártók és raknak a ventilátorra egy kapcsolót amivel ki lehetne kapcsolni a világítást?
Éjszaka így is úgy világítanak a notebookok, mint a karácsonyfák.

Biztos én vagyok a problémás alkat, de engem zavar az alvásban a nem természetes fény.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6) #56573440 válasza datatomm (#4) üzenetére


#56573440
törölt tag

a legtöbb melegedésre jellemzően hajlamos újabb noti akkor kapcsol fehéren izzó módba ha komoly terhelést kap, kvázi játszol rajta. aki a vonaton akar játszani az ijt mindenki más viszonylag fix helyen teszi azt. ez számomra egyértelmű hogy a "gamer" csoportnak szól, mintsem a terepen komoly terhelést jelentő munkát végzőket. oda nem kell opcionális kék led, és van kisebb, olcsóbb megoldás is, ami nem egy kiló.

(#7) banhammer válasza #56573440 (#6) üzenetére


banhammer
veterán

Az olcsóbb megoldás az, hogy valamivel megemeled a notebook hátsó részét ahol általában a CPU van.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8) #56573440 válasza banhammer (#7) üzenetére


#56573440
törölt tag

hát alap esetben ha nincs komolyabb vga vagy proci és vagy több bármelyikből akkor annyi is bőven elég. az én céges tecrámnak amiben van egy régebbi melóra hegyezett quadro meg egy nem épp étvágytalan proci, már jól esne a légmozgás is. procin is jópár fokot hoz, a vinyóról nem is beszélve.

nagyobb, jobban melegedő proci vga párosoknál a gyári hűtés is persze elég tud lenni, de én szeretem ha 1: nem maxon teker a venti 2: ha a hőmérsékletek normálisak, értem én hogy 100 fokig elmehet a gpu gond nélkül, de nem szeretnék garidő után parázni hogy mi lesz, stb.

megvan ennek is a piaca, és van is rá igény, de ez sokkal inkább a játékosokat célozza meg. más kérdés hogy játékra notit az... noh mindegy ;)

(#9) Tomessz85 válasza banhammer (#5) üzenetére


Tomessz85
tag

Akkor ez a hűtő biztos nem zavarna ..... mert lehet kapcsolni a világítást ,sőt még a venti fordulatszámát is lehet állítani. :K

Szerintem sokkal hatásosabb egy ilyen ventis megoldás ,bármilyen szimpla "emeléstől" .

[ Szerkesztve ]

(#10) baracsi


baracsi
tag

[link] ehhez hasonlót vettem ilyen veszem-viszem vásáron, 1500 Ft volt, de hihetetlen profi, ultra-gagyi ahogy kinéz, de teljesen halk és korrektül hűt, és könnyű is, ha meg a ventik kifáradnak benne, vagy hangosak lesznek, ki tudom cserélni, nyilván eredeti kínai

[ Szerkesztve ]

(#11) misx


misx
senior tag

23 dBA? Az én L1-em 21dBA zajszinttel bír, igaz 1400-es fordulaton. Azért asztalra téve nem mondanám csendesnek. De ha megy a zene, nem hallani. :))

[ Szerkesztve ]

(#12) freemanone


freemanone
őstag

Hmm csinos darab. Kíváncsi lennék a hűtési hatásfokra. Bár jobban örülnék, ha nem kéne erre feláldozni egy usb portos.... tudom, hogy benne van a hub, de az már nem teljes értékű port.

(#13) pusszycat válasza freemanone (#12) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha csak 1 mód van rá mellőzd a laptop usb használatát mert a terheléssel csak fokozod a melegedést inkább dugd valamelyik media player, blue-ray player usb-be. ;] :U

Samsung Wave GT-8500

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#14) Apika


Apika
Közösségépítő

Nagyon tetszetős, igazi gémer darab... :DDD

(#15) freemanone válasza pusszycat (#13) üzenetére


freemanone
őstag

Hahaha haha ha ha... köszönöm az értékes hozzászólást :N

(#16) pusszycat válasza freemanone (#15) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tesz semmit,de azért az leeset hogy a coolerre gondoltam nem másra. :F :D

Samsung Wave GT-8500

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#17) freemanone válasza pusszycat (#16) üzenetére


freemanone
őstag

Igen, igen leesett, csak még korán van a trollkodáshoz! :DDD
12 előtt nem vagyok túl használható általában. :B

(#18) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Annyira dizájnos, hogy már a rusnya kategóriába lptték be a kis noticoolerüket.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#19) zeg válasza freemanone (#12) üzenetére


zeg
senior tag

Egy valamire való, komolyabb notinak felesleges ilyesféle hűtés. Szvsz az agyondizájnolt, NYÁKolvaszó 1óra alatt csontramerülő gagyi gamernotiknál bizonyára ér valamit.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#20) freemanone válasza zeg (#19) üzenetére


freemanone
őstag

Van egy "karácsonyfa" MSI-m gtx560m-el, (ahogy itt sokan referálnak rá)
Az alá keresek egy jobb erős hűtőt amivel esetlegesen a 15fok minusz elérhető lenne. Gyárilag nem igazán lépi túl a 80 fokot, de asztali/otthoni használatnál nekem néha jól jönne egy kis OC a kártyán. Tervezem az MXM-es modul cseréjét egy GTX580m-re, de addig is ez egy egész jó megoldásnak tűnik OC esetén, és nem a csodás ledek miatt.
Szükségem van a mobilitásra, az erőre és nem utolsó sorban egy olyan ritka állatfaj vagyok, aki imádja a PC-s játékokat.

A legtöbb ilyen cooler pad egy vicc... nyáron könyvnek nekidöntve jobb ventillátornak, hogy én ne főljek meg, de reménykedek benne, hogy nem mindegyik. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21) zeg válasza freemanone (#20) üzenetére


zeg
senior tag

Nem ismerem a notid, így a 'gagyi' jelző kivételével te vagy a célközönség.:)

3dfx cuccokat keresek megvételre

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.