Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mulderpapa


Mulderpapa
aktív tag

Bizony! Tőled vettem még tavaly egy pár napos, hibátlan N78-at, amit azóta használok.

Esetleg van valami cseréd egy hibátlan állapotú, gyári független, full tartozékos, garis Moto K3-ra? Igazi ritkaság. Full fém házas, HSDPA, QVGA kijelző, stb... :))

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#2) dirty.yakuza válasza Mulderpapa (#1) üzenetére


dirty.yakuza
aktív tag

:) Sajna a Motorolának nem áll vmi jól a szénája, nem nagyon veszegetik öket... nem rossz teló a K3.. de nehéz eladás... :R

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Buta kérdést teszek fel. Milyen telcsi lenne számomra az ideális?
Elmondom az igényeimet.

Jó nagy, jól olvasható kijelző. Erős csengőhag, mondom csengőhang, és nem dallam. Hosszú készenléti idő. Tiszta beszédhang oda-vissza.
Ha lehet, akkor automatikusan kapcsoljon be-ki akkor, amikorra beállítom.
Ne szedje az ujjlenyomatokat.
Nem kell 3G, kamera, rádió, mp3 lejátszó, szóval semmi extra.

Sokáig volt, vagyis ma is van Panasonic GD50-esem, bár már nem használom. Amit tud, az nekem bőven elég, csak az idő eljárt fölötte.
Jelenleg Samsung Z560 pihen az asztalomon. Jó, meg minden, valahogy mégsem szerettem bele.

Ha kapok választ, előre is köszönöm. :R

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) RootRulez válasza Vakegérke (#3) üzenetére


RootRulez
félisten

GD50, mekkora teló volt annak idején, nem is gondoltam volna, hogy valaki még ma is nyúz(hat) ilyet :D UP neki :D

═════════════════════════════════════════

(#5) Vakegérke válasza RootRulez (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már csak ereklyeként díszeleg a polcon. De ha villantani akarok a városban, akkor bizony SIM-et bele, zsebre vele. Ha felhívnak, élvezem szép csengését, és learatom az érdeklődő pillantások dicsőségét. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) dirty.yakuza válasza Vakegérke (#5) üzenetére


dirty.yakuza
aktív tag

Hi!

Sajna már nem igazán van ezeknek a kritériumoknak megfelelő telefon..
A jó nagy olvasható kijelző és a hosszú készenléti idő nem egyeztethető össze (még).
A mai új telefonok készenléti ideje ha használják is őket max 2 és fél 3 nap.
Egyszerű célokra szerintem egy Nokia 3110 Classic a legmegfelelőbb, bár a fekete színe, fényes anyaga kicsit gyűjti az ujjlenyomatokat, de létezik egy 3109 nevű változata kamera és ujjlenyomat nélkül......
A kijelzője viszonylag jó, kisebb felbontású igy nagyobb a betűméret és az ikonok...
Erről az automata be és ki kapcsolásról már egy ideje nem hallottam a mai mobilokban, ettől függetlenül elképzelhető hogy van ilyen még....

Üdv, GY

[ Szerkesztve ]

(#7) dirty.yakuza


dirty.yakuza
aktív tag

...esetleg még a Nokia 3500 classic!!

[ Szerkesztve ]

(#8) Vakegérke válasza dirty.yakuza (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :R

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) dirty.yakuza válasza Vakegérke (#8) üzenetére


dirty.yakuza
aktív tag

Szívesen... :C

(#10) LittleSusie


LittleSusie
újonc

szia ne haragudj h itt is kérdezem de meg van még a Sony Ericsson txt .?
nagyon érdekellne.. (: :DD :)) :U

(#11) danih válasza Vakegérke (#3) üzenetére


danih
addikt

Háhááá! Nekünk is megvan a GD50-es, annó használtan vettem apámnak, aki nem használta aztán. Megvan a maga jellegzetes hangszíne!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.