Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sakeee82


sakeee82
aktív tag

Barcsak egy Destruction Derby 1-2 remake lenne ebbol...

(#2) xutrius


xutrius
csendes tag

Nem hiszem, hogy sokat kellene várni majd tőlle.

(#3) bulbaa


bulbaa
tag

Tudom, hogy az alapkoncepció másnak ígérkezik, de erről a videóról nekem a FlatOut jutott az eszembe

(#4) bivalyolo válasza sakeee82 (#1) üzenetére


bivalyolo
őstag

nekem is egyből a dderby jutott eszembe :)

amúgy nem lenne rossz, majd kiderül..

"Let's agree to disagree!"

(#5) dre75 válasza bulbaa (#3) üzenetére


dre75
tag

Egy az egybe flatout beütése van :D
The Real FlatOut 3??? ;]

(#6) dilipok válasza dre75 (#5) üzenetére


dilipok
veterán

ugyanez jutott eszembe. Nekem mondjuk jobban tetszett a dirt 1, 2, de ezek szerint erre is van kereslet.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#7) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

A dirt sorozattal is vannak fenntartásaim, de ezt dirt név alá venni, elég gáz.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8) redmonk'


redmonk'
tag

hát ez ultra tré....

!be hard, be ruthless!

(#9) fasterware


fasterware
aktív tag

Grafika ugyanaz, mint a dirt 3, nem baj ez. Nem bánnám ha hasonló lenne a Flatout: ultimate carnage - hoz játékmenetben, azzal el lehetett szórakozni.
De igazából a GRID2 jöhetne már, épp itt lenne már az ideje, ejnyebejnye.

(#10) Apika


Apika
Közösségépítő

Nem volt igazán meggyőző... :U

(#11) Legendd


Legendd
senior tag

Hohohóó, zúúúúúzáááás :D számomra megfelelő, pedig alig játszom valamivel...de az ilyen kikapcsol :D mikor jön már amúgy a GRID 2??

Alea iacta est!

(#12) LackoMester


LackoMester
addikt

Nekem így elsőre tetszik, ha ( idővel ) majd értelmes árban lesz a Steam- en meg is veszem. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#13) Chapel


Chapel
addikt

Ez a fizika (törés) botrányosan gagyi, kis túlzással ránézésre Carmageddon 2 is tudott ennyit. (figyelitek milyen kíméletes vagyok, nem az egyet írtam ;] )

Ma már rég megvan a technika szép töréses fizikára, miért nem használják? Költői kérdés nyílván, abba bele kéne ölni egy rakat energiát/pénzt, minek mikor ezt is viszik majd :(((

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#14) Legendd válasza Chapel (#13) üzenetére


Legendd
senior tag

Ebben van igazság....még jó 15 éve azért szeretettem egy DOS-os IndyCar játékot, mert törtek az autók rendesen (vagyis 30 pixel volt egy darab :D). Ilyen tekintetben a FlatOut 2 a legjobb. Bár a 3 is jó lett volna, de annyi negatívat olvastam, hogy ki sem mertem próbálni :D
Na, de a Race Driver Grid 2 mikor jön???

Alea iacta est!

(#15) Enton


Enton
addikt

Nekem a grides roncsderbi jött le róla rögtön, pályán se sokat változtattak csak a helyszín más meg több a csicsa.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#16) Szkipi


Szkipi
tag

Hát nem tudom.... eddig ez a sorozat (legalábbis eleinte) a "verhetetlen látványú és élményű rally szimulátor" kategóriában gyűjtötte maga köré az embereket és ámította el őket.
Erre most már van benne minden, meg szól mindenről csak épp a rallyról nem....szegény McRae forog a sírjában :(

"Nincs ez elb@szva, csak másra lesz jó!"

(#17) Chapel válasza Szkipi (#16) üzenetére


Chapel
addikt

Nem forog. Mivel már rég nem COLIN Dirt a neve, csak simán Dirt, jelezve hogy ez egy új sorozat ;)

A rallyról szerintem max az első rész szólt, a másodiktól kezdve köze nem volt a szimulátor kategóriához, arcade volt erősen. Félre ne érts szerettem, jó pofa volt kormánnyal stb. de a rally szimulátortól igen erősen messze van a Colin sorozat.

Egyébként ez a "Monsterenergiaitalreklámfolytonfarolok" Dirt-ök nekem túlságosan amerikaiak, nem mennek le a torkomon és ez sem kivétel :U

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#18) ch003067


ch003067
addikt

Elég bután néz ki, de azért kíváncsi vagyok rá :D

(#19) Szkipi válasza Chapel (#17) üzenetére


Szkipi
tag

Igen tudom, hogy ez már a harmadik rész lesz ami McRae neve nélkül jelenik meg de sok rész akkor is az Ő védjegye alatt ment le (Colin McRae Rally 1-től a Dirt1-ig).
Pont ez a gond, hogy mióta levették a nevét azóta elfordultak minden irányba csak épp a rally felé nem.

[ Szerkesztve ]

"Nincs ez elb@szva, csak másra lesz jó!"

(#20) MarcZ


MarcZ
senior tag

Emberek, nyugalom... Csak ez a DiRT Showdown lesz ilyen, DiRT 4 visszatér az eredeti kerékvágásba.

A man's got to do what a man's got to do.

(#21) PainKiller69


PainKiller69
csendes tag

Szörnyű!

(#22) - = Zk = - válasza bulbaa (#3) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem a Grid.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#23) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Ez elég sovány. :(

(#24) ch003067 válasza Recon666 (#23) üzenetére


ch003067
addikt

Mi ez a bigyó az avatarodon ?

(#25) Recon666 válasza ch003067 (#24) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Megnyertem a desktop szépségversenyt.

:R

[ Szerkesztve ]

(#26) ch003067 válasza Recon666 (#25) üzenetére


ch003067
addikt

Jaah, akkor gratulálok :)) :R

(#27) - = Zk = - válasza Recon666 (#25) üzenetére


- = Zk = -
félisten

úú, gratulálok :R...
meg is nézem, melyik képpel :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28) Recon666 válasza - = Zk = - (#27) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

:R

(#29) Thunderzolee

Nekem is a Flat Out jutott eszembe. Imádtam. :D

Recon666: akkor nem kérdezem meg mégegyszer. :DDD

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#30) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Elég sz*rnak néz ki..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#31) ch003067 válasza Motion_Blur (#30) üzenetére


ch003067
addikt

:DDD

(#32) Recon666 válasza Thunderzolee (#29) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Ne is. :((( :D

[ Szerkesztve ]

(#33) banhammer


banhammer
veterán

Mintha a FlatOut-ot látnám.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#34) misx


misx
senior tag

Én pont tegnap tettem fel a Dirt2-t nosztalgiázni. :D

(#35) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Jaj, végre lenne egy olyan jó játék mint a flatout 1-2 (az flatout ultimate lehúzás, a burnout paradise halál unalom, a split second scriptelt, a blur meg gagyi)
Remélem flaout szintű zenékkel és törésmodellel jön ki!
MUST BUY
az ultra pro ralis kockáknak meg nyugi, jön még dirt 4 amivel majd lehet mazoistáskodni:) Bár lehet csak én vagyok a szimulátorokhoz béna

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#36) Sub-ZeRo válasza GeryFlash (#35) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha van 1-2 éved szimulátorokra gyúrnod, hogy élvezhetően menjen neked, akkor nem leszel hozzá béna. ;] :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#37) Chapel válasza GeryFlash (#35) üzenetére


Chapel
addikt

Az "ultra pro rallys kocka" a Dirt közelébe nem egy,de meg valamire való szimulátor kedvelő sem.
No offense, de nyilván nem vagy "szakmabeli", ismétlem semmi gond csak butaságokat mondasz ezzel. :U
Dirt (1-2) szép is, jó is, de egy homokos talajon 200km/h-ról 10 méteres fékút az igen erős arcade kategória.

Fura dolog ez, mert értem én hogy minél butább egy game annál több hozzáillő ember tud vele játszani( üzlet ez nyilván) de pl. ott a a Gta 4. Hála az euphoria fizikájának korához képest fantasztikus az autók fizikája, ami épp hogy dob a játékon nem kicsit. Arra akartam csak célozni, hogy lenne igény a jóra....jó értem, az meg pénz és energia és minek ha veszik a gagyit is. :(((

Bár én is elku*vultam, mert a Shift 2-vel tolom. (kormánnyal és kikapcsolt segítségekkel).
Nem, ez így is messze van a szimulációtól, de állat :DDD

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.