Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jofi81


Jofi81
őstag

Most már nem veszem meg újra, de az lett volna az igazi, ha eredetileg is a teljes játékot adják ki...

(#2) anulu válasza Jofi81 (#1) üzenetére


anulu
félisten

hozzászokhattál volna a DLC lehúzáshoz. másról nem szól ez az egész

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Steamen már most 40 euró. Nem mintha megvenném, mert megkaptam ajándékba, de ezért a játékért még 15-öt sem adnék... A dlc-ről ne is beszéljünk...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4) banhammer


banhammer
veterán

Remélem a Dirt 2 ára még jobban leesik.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5) Apika válasza Sub-ZeRo (#3) üzenetére


Apika
Közösségépítő

De az még csak a sima Dirt 3...

(#6) Sub-ZeRo válasza Apika (#5) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Tudom, azért mondtam hogy már most 40 euró... Steamen biztos lesz vagy 50-60 euró...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7) Apika válasza Sub-ZeRo (#6) üzenetére


Apika
Közösségépítő

A 40 euró nem fix ár? Lehet, hogy a megjelenés után a sima Dirt 3 akciós áron lesz majd...

(#8) Sub-ZeRo válasza Apika (#7) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

De az, de kitudja hogy steamen mennyi lesz.

Annó így volt a race és a kiegészítőjével is. Steamen 30 euró volt a játék, a simbin egyik honlapján meg 3 euróért lehetett hozzá jutni. Persze a kieg is benne volt...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9) bishoplogan válasza Sub-ZeRo (#8) üzenetére


bishoplogan
senior tag

A dobozos változat 40 euró lesz, ez már holtbiztos. Steamen max 45 lenne sztem. de ott is tartani kell a 40 eurót, főleg hogy 1 éves játék lassan, pár hónap híján...

(#10) Pipó


Pipó
őstag

Engem kifejezetten idegesített a gymkhana, kifejezetten frusztrált. Volt amit nem is tudtam megcsinálni. Emiatt a játék felénél abbahagytam. A 2 azonban zseniális.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#11) bishoplogan válasza Pipó (#10) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Osztom a véleményedet! :K

engem pl a játék első félórája egyszerűen lenyűgözött, de miután jöttek ezek az amcsi pályák..... dirt 2 megunhatatlan.

(#12) Dano58 válasza bishoplogan (#9) üzenetére


Dano58
tag

Lesz az olcsóbban is [link]

(#13) csaabz válasza Pipó (#10) üzenetére


csaabz
őstag

En is igy latom.
Masodik resz fantasztikus volt, a harmadik reszt meg vegig se vittem...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.