Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Eddig nem gondolkodtam pótakksikban, vagy akkupakkban, de ez most elgondolkodtatott a kis méretével, és a méretéhez képest szép kapacitásával... 30 dolcsiért meg nem is aranyárú cucc, de azért nem is olcsó.

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#2) SkodaDuda


SkodaDuda
tag

Akkor már inkább: EZ
(még ha picit nagyobb is)

(#3) Jones528


Jones528
tag

Nem rossz kis cucc. :) Valaki tud írni még egy pár ilyen hordozható töltő nevet? ( nem muszáj ilyen kicsinek lennie ) Köszi

Nokia Lumia 1020

(#4) zoli03


zoli03
őstag

Oké, hogy kicsi, de 30 dollárért ekkora kapacitású akku igen drága.

(#5) Gondwana


Gondwana
addikt

Én (a kissebb térfogati fajlagos kapacitás ellenére) már évek óta erre esküszök. (10db enelooppal már egy hétig kibírja a HD2)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#6) Tikakukac válasza Gondwana (#5) üzenetére


Tikakukac
titán

Dupla akksi, plusz egy utángyártott, és akár egy durva napot is kibír nálam :B Mióta itthon vagyok mondjuk 2 napig elmegy a laposabbikkal is :K

Maga az ötlet nem rossz, főleg akinek nincs cserélhető akksira lehetősége. A többieknek viszont 1 restart és belemehet az új akksi, ami kb. ilyen pici és nem kerül ennyibe.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#7) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ezek félmegoldások rakjanak a mobilokba tisztes méretű és kapacitású akkukat, de tudom ami a karcsúság vadászat folyik, addig ez csak egy álom marad. :U Vicc hogy naponta kétszer töltök. :(((

Tikakukac: a problem az hogy, terjedőben van a nem cserélhető akku tehát pótakkut így el lehet felejteni.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8) Tikakukac válasza Cyberpunk (#7) üzenetére


Tikakukac
titán

Még szeretném a HD2-t egy darabig használni, szóval engem annyira nem érint :B De dühítő, az biztos.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#9) jerry311


jerry311
nagyúr

Onkisules mennyi ido?
Toltenem kell hetente vagy eleg 3 havonta? :U

(#10) zoli03 válasza jerry311 (#9) üzenetére


zoli03
őstag

Valószínűleg lithium-ion vagy lithium polymer akku van benne, szóval elég kicsi az önkisülése.

(#11) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Amíg csak 0,5A-t tud leadni, addig nem rúg labdába. :(

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#12) Osynho


Osynho
addikt

Felkeltette az érdeklődésemet a téma :) Valaki ismeri az ebay-en látható, 5000mah-s külső akksikat? 15 dollártól indulnak, 2 kimenettel, az egyik erősebb, talán még egy tabletnek is elég lenne. Bár az 1A kevés. Kérdés, hogy jók-e ezek valamire :F

[ Szerkesztve ]

(#13) yknarf


yknarf
tag

tetszik, hasznos

http://steamcommunity.com/id/yknarf

(#14) Reggie0 válasza macilaci78 (#11) üzenetére


Reggie0
félisten

Dehogynem, sot telefonok szempontjabol ez az elonyosebb.

(#15) Male válasza Cyberpunk (#7) üzenetére


Male
nagyúr

Teljesen egyetértek... ha már úgyis pótakksit cipel magával, akkor lehetne nagyobb is a telefonja.... és máris nem lenne a plusz szenvedés, vacakolás ilyen kiegészítőkkel (ami idő, pénz, és persze még az öttöltésnél veszteség is, szóval azonos plusz súllyal nagyobb üzemidő lenne elérhető... )

Persze tudom, még meglátnák, hogy az ő telefonja 3mm-rel vastagabb, és ez tarthatatlan! :)

(#16) #16939776 válasza Male (#15) üzenetére


#16939776
törölt tag

+1

és azt se felejtsük el hogy meg bele a töltési/kisütési ciklus rendesen az alul méretezett akkukba, és gyorsan át lehet lépni az élettartamon :U

Eldobható/dobandó "telefonok"

(#17) lujó55


lujó55
őstag

vajon repülőgép fedélzetre felengedik?
vagy olyan pici, hogy már gyanús és rátérdelnek a nyakamra a tiborok?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.