Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LLKobe


LLKobe
veterán

Na ez egy igazi hiperkocka lehet.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2) Televan74


Televan74
nagyúr

Szép teljesítmény.
Azért HC -n jobb dolgok is eshettek volna. Főleg az első játékosnak. :(

(#3) cbr688 Azért HC -n lehet nagyobb a random dropp.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) cbr688 válasza Televan74 (#2) üzenetére


cbr688
senior tag

Nem számít hányadik vagy,elég alacsonyra van állítva a "random drop" csúszka...

(#4) csaabz


csaabz
őstag

Komoly teljesitmeny. Foleg hogy egyszer sem halt meg a karaktere.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#5) Angel1981 válasza LLKobe (#1) üzenetére


Angel1981
veterán

Az! Legalább 5 dimenziós! :D

Egyébként RESPECT!!! :R

(#6) sittes79


sittes79
addikt

Jesszus én is szeretek játszani, de remélem idáig nem jutok el leépülésben...anyám...mikor volt ez levegőn utoljára??

(#7) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Grat neki!
Szerencséje hogy nekem nem volt pénzem még D3ra...különben maximum második lehetett volna ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) Apika


Apika
Közösségépítő

Ez komoly eredmény, elismerésre méltó! :K

(#9) Narxis válasza sittes79 (#6) üzenetére


Narxis
nagyúr

Valószínűleg akkor amikor elment megvenni a Diablo 3-at. :D

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#10) Balazs_ válasza sittes79 (#6) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Egyszer eljutunk oda, hogy nem baszogatás szempontjából kommenteli az átlaggémer a képeket? Respect a srác(ok)nak, de szerintem az ő döntésük, hogy "mikor volt levegőn". Ha neki most egy pár hónapig még ez is jelenti a szórakozást, ám legyen. De nem fogok ilyen kommenteket megereszteni, mert abszolút a játszó egyén dolga.

(#11) Sirandrish válasza Narxis (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

Amatőr vagy...tuti rendelte és magát a játékot jó előre letöltötte és fel is rakta..majd a boltban ahonnan rendelte van ismerőse aki amint megkapták, már hívta is telón és diktálta a serialt :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Apika válasza Narxis (#9) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Hacsak nem futár hozta neki házhoz... ;)

(#13) Wolverine válasza sittes79 (#6) üzenetére


Wolverine
félisten

Ők profi gamerek, akik az ilyen world first killekért játszanak (és ezért szponzorálják őket). Ha neked ez leépülés, akkor mit mondasz Usaín Boltra, aki meg csak rohangászik? ;]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#14) Narxis válasza Balazs_ (#10) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ne vedd ezt ennyire komolyan. Egyszerűen csak poénkodunk. Grat neki.

Thanos was right.

(#15) KubanitoS válasza LLKobe (#1) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ez nem az a gyerek, aki a megjelenés előtt telerakta a szobát kétheti élelemmel, három számítógéppel (ha esetleg kettő is behalna) és három különféle szolgáltatótól volt internet bekötve neki?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#16) cserewarrior


cserewarrior
csendes tag

Hát hogy ez mekkora hír... :W

(#17) Sirandrish válasza KubanitoS (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez már még szerintem is pötylit túlzás :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Bazz a tag lenyomta az alien queen-t :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#19) KubanitoS válasza Sirandrish (#17) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem túlzás, hanem elmebetegség. A videót, ahol elmeséli és bemutatja ezeket a dolgokat a saját szememmel láttam youtubeon.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#20) cbr688 válasza KubanitoS (#15) üzenetére


cbr688
senior tag

még mindig jobb mintha drogozna...

(#21) Plazmacucci válasza cbr688 (#20) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Miért, van különbség?^^

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22) Sirandrish válasza KubanitoS (#19) üzenetére


Sirandrish
legenda

esetleg megtudnád keresni? kegyetlenül kíváncsi vagyok :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23) KubanitoS válasza Sirandrish (#22) üzenetére


KubanitoS
veterán

Parancsolj.

Ja és valóban jól emlékeztem, tényleg ez a gyerek az, aki ebben a hírben lenyomta Diablot infernón. ;] Amikor én néztem a videót még nem volt megszámozva.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#24) F_Zolee válasza cserewarrior (#16) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én is csodálkozok ezen. Napi szinten lehetne betenni, hogy valaki mondjuk végigtolta a GTA4-et 1 óra alatt. :DDD Esetleg már az is hír lesz ha ez a srác vesz valami új konfigot.

(#25) Sirandrish válasza KubanitoS (#23) üzenetére


Sirandrish
legenda

szegéééény..még borotválkozni sem maradt ideje míg nem nyomta le HC INF Diot :DDD
Ugyanolyan egérpadja van mint nekem..viszont nekem 3 darab X7esem van, neki meg csak 2..a kis LOW sz*r :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Azért remélem nem ez a legnagyobb élmény az életében. :W

(#27) KubanitoS válasza juliabrilke (#26) üzenetére


KubanitoS
veterán

Elnézve a dolgait pedig ez lehet az. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#28) DeFranco válasza KubanitoS (#23) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ez marketing. Pár szponzor telenyomja annyi géppel, amennyi jólesik neki, te megnézed videón, ő végigtolja a játékot pár nap alatt, marha nagy marketingérték, lekaszálja a lét a szponzoroktól, aztán van neki 49 hete arra, hogy azt csináljon amit akar. Mondjuk kimenjen a napra a D3 speedrunból vett kabriójából.

(#29) KubanitoS válasza DeFranco (#28) üzenetére


KubanitoS
veterán

Van logika abban, amit írtál, azonban véleményem szerint a Diablo 3-nak nincs és nem is volt szüksége arra, hogy suttyók reklámozzák.

Egyébként meg ennek a videónak milyen marketingértéke van? Szerintem semmilyen. Legalábbis én nem éreztem késztetést tőle, hogy játsszak a játékkal, vagy, hogy ezért megvegyem, mert egy nóném végigjátszotta. (Nem mintha ne lenne már meg nekem is. ;] )

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#30) Wolverine válasza KubanitoS (#29) üzenetére


Wolverine
félisten

Neked ő noname, de talán van olyan játékos, akit ismersz, más műfajban. Ahogy feljebb említettem, ő profi gamer - neki ez olyan munka, mint Usaín Boltnak a futás, vagy Cseh Lászlónak az úszás; te viszont azért futsz vagy úszol, mert jól esik... :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#31) Kassh válasza Balazs_ (#10) üzenetére


Kassh
csendes tag

Soha nem fogunk eljutni eddig. Ne is várd. :) Én az ilyeneken már csak mosolyogni tudok.
Addig jó, amig ez a plebs nem tudja hogy ezek a "kockák" mennyit is keresnek azzal hogy noliferkednek. Akkor már azért is menne a sirás, meg az irigykedésből kiindult gyűlölködés :D

(#32) KubanitoS válasza Wolverine (#30) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ezen biztosan nem fogunk összeveszni, de azért ne hasonlítsuk az úszást, meg a futást már a gépezéssel. Értem én, vannak versenyek, meg e-sport, de ez a gyerek nekem nem több, mint egy nolájfer. Kizárt, hogy valami nagy név legyen, vagy akár a Blizzard pénzelje, szerintem csak egy nóném a netről, akinek sok szabadideje van.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#33) Wolverine válasza KubanitoS (#32) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem a Blizzard pénzeli, de profi, aki a nevét a WoW-ban szerezte még az Exodus tagjaként. Az a guild az egyik legjobb amerikai brancs volt, de mostanra gyakorlatilag meghalt.

szerk: vajon a sakkal már összevethető a játék, vagy azzal sem? :U

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#34) rt06 válasza KubanitoS (#32) üzenetére


rt06
veterán

"...de ez a gyerek nekem nem több, mint egy nolájfer."

oszt' mond csak, te (de ez szol mindenkinek, aki nem erti ugyan, mi a jelentossege a dolognak, de jon nolifer-ezni) fel tudsz mutatni barmi hasonloan ertektelent?
te (ti) miben vagytok vilagelsok, vagy mi olyat alkottatok, ami minimum ismert nemzetkozi szinten is (ha elismert is, azert plusz pont jar)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#35) Peat;) válasza Wolverine (#33) üzenetére


Peat;)
veterán

Sakkal? Ne szórakozzunk már, nem egy évtizedet kellett arra várni hogy egy számítógép képes legyen pl az ember elleni hatékony játékra profi szinten.....DIO3 egy végtelenül primitív játék ha az emberi agy képességeit nézzük. Kb ettől olyan sikeres, agyhalottan is lehet szórakozni vele, ha meg számolgatni van kedved azt is lehet. Szórakoztató kis játék. Sajnos nem több, a story nagyon rövid, kb ahhoz az iphoneos játékhoz tudnám hasonlítani amiben csak ölni kell, ha végigjátszottad akkor pedig nagyobb hp-s és sebzésű dögöket kell újra gyakni jobb itemekkel. A diablo3 sem szól másról.

[ Szerkesztve ]

(#36) frame>24


frame>24
addikt

Azért nem tartom "nolifernek," mert pl. a valódi pénzes aukciós házban többet keresett pár nap alatt az eladott cuccokból, mint én a közalkalmazotti fizumból...

És lehet, hogy az egész napos játékkal jobban szórakoznék én is, mint a főnök hülyeségeit hallgatva + lapátolva neki a kutatási adatokat, amiért itthon lófaszt sem adnak...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#37) Peat;) válasza frame>24 (#36) üzenetére


Peat;)
veterán

no offense: máshol sem adnak sokat a közalkalmazottaknak. Ott a versenyszféra, a közalkalmazotti melókat szerintem ugródeszkának érdemes használni nehéz munkapiaci körülmények között. Minél előbb váltasz annál jobb lesz a jövőd szempontjából. (nem szeretik azt a munkapiacon aki sokáig volt közalkalmazott, függetlenül attól hogy mit csinált)

(#38) KubanitoS válasza rt06 (#34) üzenetére


KubanitoS
veterán

Na ezt vártam már, az ultimét tízéves vagyok szkill is előkerült: meg ne merjen szólalni senki, ameddig nem csinálja jobban. Kösz, de én nem akarok "világhírnevet" szerezni valami videójáték miatt, inkább élem az igazi, valóságos életem, még ha ez neked nem is tetszik és később is csak nevetni fogok, az ilyen "világraszóló sikereken", mint amilyet ez az ember elkövetett...

Ajánlanám figyelmedbe azt a South Park részt, amelyben Stan apja akkorát sz*rt, mint még senki és ezzel világraszóló sikert ért el. Az a tett is hasonló értéket képviselt ezzel, a világ egyenlő mértékben lett jobb mindkét esetben.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#39) Sirandrish válasza KubanitoS (#38) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Kösz, de én nem akarok "világhírnevet" szerezni valami videójáték miatt, inkább élem az igazi, valóságos életem"

Miért zárná ki a kettő egymást? De most tök komolyan...aki a videójátékok világában elér valamit az már csak egy torzszülött lehet? Neki miért nem lehet normális élete?

Lehet kivett 2 hét szabit...lesz*patott 10M (vagy mittomén hányan d3aznak) embert és most megy vissza melózni mint te vagy bárki más, vagy épp hobbi szinten eljegyzi a barátnőjét akitől 3hónap múlva gyereke lesz..
Miből gondolod hogy nála ez kizárt csak azért mert a D3-ban első lett valamiben?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#40) KubanitoS válasza Sirandrish (#39) üzenetére


KubanitoS
veterán

Félreérted, nekem semmi bajom nincs ezzel a dologgal. Valamilyen szinten értékelni is tudom, hiszen én is szoktam gémelni és biztosan megosztanám másokkal én, ha elérnék valami szép eredményt. Azonban én a gémelést hobbinak tekintem, nem vérprofi dolognak és biztosan nem zárkóznék be egy szobába két hétre és úgy látszik, ez zavar itt egy-két embert.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#41) Sirandrish válasza KubanitoS (#40) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én sem zárkóznék be 2 hétre hideg élelemmel csak azért hogy nyomhassak 24-be egy gamet, de nem nézem le azokat akik esetleg megteszik. És főleg nem nevezem őket nolife-ernek mikor semmit sem tudok róluk.
Lehet hogy 2 hétig gamelt aztán napi 16 órában rákot halászik...jó ez a srác szinte tuti hogy nem de a lényeget gondolom érted...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42) Wolverine válasza Peat;) (#35) üzenetére


Wolverine
félisten

Akármennyire primitív is, egy hónap alatt összehozott valamit, amit más korábban még nem tett meg a játékban. Ez megsüvegelendő teljesítmény, ugyanis szerintem a D3 játékosainak 90%-a fél év, vagy akár egy év alatt sem fog hardcore inferno szinten Diablót ölni.

#38: szvsz teljesítmény szinten ez semmiben sem különbözik attól, amit megnézhetsz a sportcsatornákon - csak épp kevésbé elismert.
Nem mellesleg - hogy a #40-re is reagáljak - sok dolgot űznek komoly pénzért profi szinten, ami a legtöbb embernek maximum hobbi, a futástól a sakkon vagy a táncon át a futballig és az éneklésig...

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#43) f_you válasza KubanitoS (#40) üzenetére


f_you
tag

"én a gémelést hobbinak tekintem, nem vérprofi dolognak és biztosan nem zárkóznék be egy szobába két hétre és úgy látszik, ez zavar itt egy-két embert"

Tény, hogy nem egy átlagos dolog, de ő ezzel pénzt keresett (nem is keveset), ilyen alapon pedig fel lehet úgy fogni, mint melót, csak amég mi reggel becammogtunk a munkahelyre, addig ő leült a gép elé és nyomta.

(#44) dabadab


dabadab
titán

Nem ertek Diablohoz, de ehhez kell valami skill? Mert a videokon ugy tunt, hogy csak odament es utotte a szornyeket, kulonosebb strategia nelkul. Elkerulte valami a figyelmemet?

DRM is theft

(#45) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Grat!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#46) válasza dabadab (#44) üzenetére



addikt

Hát, 1 hónap alatt 5-6 millió emberből eddig 1-nek sikerült. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#47) Wolverine válasza dabadab (#44) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen. Mivel az ellenfél vissza is üt, azt ki kell kerülni... és ez nem feltétlenül egyszerű, sok olyan akad (főleg magasabb nehézségen), aki ha egyszer eltalál, abba belehalsz. Márpedig a hardcore karaktereknek csak egy élete van.
No meg az se mindegy, milyen cuccba öltözöl, milyen fegyvert használsz, és milyen spelleket használsz az elérhetőekből. Ezek együtt jelentik azt, hogy ezek ketten megcsinálták, amit 6 millió másik játékos eddig nem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#48) leslieke válasza Wolverine (#47) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jó lenne találni infót arról is, hogy ebből a 6 millióból mennyien jutottak el a találkáig Inferno Diabloval.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49) rt06 válasza KubanitoS (#38) üzenetére


rt06
veterán

nem videojatekrol beszeltem (es tizeves is regen voltam)
barmilyen teren az eletnek (akar igazi, akar virtualis) elertel-e olyat, amit fel tudsz mutatni, hogy az nemzetkozileg (el)ismert
megpedig azert, mert lathatoan nem eled az igazi eletet, hanem egy forumon fikazol masokat, amiert ok szinten nem teszik

de ha mar animacios sorozatra hivatkozol, epp par napja vetette fel valaki a sorozatos topic-ban, hogy akik oda irogatnak es sorozatot neznek, azok mind nolifer-ek, mert csak a sorozatok karakterein keresztul elik eletuket...

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#50) rt06 válasza KubanitoS (#40) üzenetére


rt06
veterán

nem, nem az zavarja az embereket, hogy te nem tenned, hanem hogy milyen modon nyilatkozol arrol, akik teszik

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.