Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Apika


Apika
Közösségépítő

Nem csoda, hogy nem nyilatkoznak a megjelenés időpontjáról. Így legalább nem kell magyarázkodni az esetleges csúszás miatt...

(#2) atike válasza Apika (#1) üzenetére


atike
nagyúr

Jó munkához idő kell... :) Blizzardék híresek a minőségi játékokról... Itt lehetne már azért, tény.

(#3) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

gondolom LAN mód nem lesz benne, a max 4 fős co-op mód megintcsak nevetséges. gyakorlatilag mesterségesen ki van herélve a játék legvonzóbb része, szerintem a blizzardnál úgy vannak vele, hogy ezt a játékot már úgyis eladja a neve, meg a hype körülötte. aki meg több multit akar, vegyen wowot. szánalom.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4) kapeti07


kapeti07
senior tag

Tehát 2012-ben valóban megjelenik. Ennyit lehetett kiszűrni az interjúból.

Ennyit már kibírunk! :K

Xbox: kapeti

(#5) Ilsyde válasza FireKeeper (#3) üzenetére


Ilsyde
őstag

Azert csak negy mert a D2-ben totalis kaosz uralkodott multiban: nem volt akkora jelentosege hogy ki merre/mit csinalt. Igy nagyobb felelossege lesz minden jatekosnak, ha egy-egy karakter elvandorol akkor nagyobb valoszinuseggel nyekken az egesz parti.
Szerintem okos huzas.

LAN meg nem lesz hiszen offline nem mukodik a jatek.

(#6) ddekany válasza Ilsyde (#5) üzenetére


ddekany
veterán

"LAN meg nem lesz hiszen offline nem mukodik a jatek."

Persze attól még technikailag lehetne... a kisebb lag ill. kevesebb szinkronizálási hiba kedvéért. (Nem mintha D1-2 estén kihasználták volna, hogy gyakorlatilag 0 késleltetéssel vannak összekötve gépek... Ugyan azt az algoritmust használták akkor is, így ugyanúgy kiesetek a gépek néha a szinkronból ha nagyobb tömeg volt, aztán mindenki mást látott, meg néha ugráltak a dögök. Főleg D1-ben, az de gáz, ha az ember valami nehéz moddal játszik, ahol számít is a precizitás. Nyilván nem akartak erre már akkor sem munkát befektetni.)

[ Szerkesztve ]

(#7) Wolverine válasza ddekany (#6) üzenetére


Wolverine
félisten

Azért nincs LAN, mert a game-et is a szerverről fogod streamelni jelentős részben - a spawnoló mobok és a térképek is onnan jönnek, nem a te gépedről.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8) CocooN-z válasza Ilsyde (#5) üzenetére


CocooN-z
őstag

Egyet értek, nem kicsit lesz így multi játék, 1 Player / Single már már felejtős, muszáj csapatokba verbuválódni, ami nem baj, főleg akiknek van erre a témára hangolódott társai.

Sztem felejthetetlen élmény lesz infernozni, kb mint Legendary-zni HALO ban COOP alatt.

Áhh must have!

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#9) ddekany válasza Wolverine (#7) üzenetére


ddekany
veterán

Hát na ja, mert direkt ilyenre csinálták... Mert amúgy ennek a megközelítésnek is vannak fokozatai, pl. hogy csak a battle.net-es multiplayerben fontosak a szerverek (már csak a csalások elkerülése végett is, meg persze warez ellen). D3-ban talán már nincsenek is rajta a gépeden a szörnyek mozgatásához szükséges programrészek, tehát ha egyedül vagy, akkor is folyamatos nem-akadozó netkapcsolat kell - így van?

(#10) maszi99


maszi99
őstag

Ez már kezd kissé túlzás lenni amit művelnek :((

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#11) RexpecT


RexpecT
addikt

Gyönyörű ez a videó :K !

(#12) CocooN-z válasza ddekany (#9) üzenetére


CocooN-z
őstag

:K

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#13) FireKeeper válasza Ilsyde (#5) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

oké, tiszta sor, tudom nem elvárás, hogy a blizz még 2012-ben figyelembe vegye a magyarisztánhoz hasonló balkán országokat, ahol az emberek még szoktak úgy LAN partizni, hogy nincs net.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14) mephi666 válasza FireKeeper (#13) üzenetére


mephi666
nagyúr

mióta van értelmes netem, azóta dia2-ben is battle.net-en játszok single-ben :DDD kb soha nem mentem party-ban és más játékba is csak akkor léptem be, ha cuccokat akartam cserélgetni... zavaró néha a lag, de azt lehet mondani, hogy állják a sarat a szerverek: ha dia3-nál még jobban odafigyelnek, nem kell szerintem sírni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) frame>24


frame>24
addikt

Na...tehát ez a videó...azért ennek hatására egy komplett spermabankot tudnék létrehozni. :DDD

Hallod? Kell neked egyáltalán a játék? Nekem nem is kéne. Elég lenne, ha csinálnának egy szép hosszú animációs filmet ilyen minőségben!! (tök mindegy, jön a gigászi böfögve pofázó szörny és lehány mindenkit - vmely warcraft 3 videóban volt még az a dagadt zölden világító szörny, akit később fel is lehetett fogadni hősként)
A Diablo 2-t is ezekért az ACT videókért nyomtuk. Ehhez nagyon ért a Blizzard! - Mert végül is mi lesz? A 100. csoportos bukkake magic find után úgyis rájössz, hogy szar a drop. Aztán valami Jamella editorral szénné buherálod a karaktert és kiderül, hogy a nekró "minden-skill-20-on" is fos (+ skill cuccokal is), és csalódottan elmentek inkább sörözni.

Kivétel persze a jómunkásemberek, akik ladder resetig nyomják. Amúgy durva, hogy Bneten mekkora hombár-drone lopós arcok voltak, véletlenül ledobtunk egy unique cuccot pakoláskor, és 2 nanosec. múlva már fel is vette valami gyökér.

Na jó, majd azért suhintunk egy-kettőt. :)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#16) RexpecT válasza frame>24 (#15) üzenetére


RexpecT
addikt

"Hallod? Kell neked egyáltalán a játék? Nekem nem is kéne. Elég lenne, ha csinálnának egy szép hosszú animációs filmet ilyen minőségben!!"

Teljesen egyetértek. Kíváncsi vagyok hogy mekkora pénzbe kerülhet egy 100 perces ilyen minőségű film készítése :K .

(#17) FireKeeper válasza mephi666 (#14) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a b.netet én is nagyon szerettem, én csak a lan-partizás lehetőségének megölését sajnálom.

frame>24: +1

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#18) Wolverine válasza ddekany (#9) üzenetére


Wolverine
félisten

Folyamatos netkapcsolat kelleni fog; de nem tudom, valóban úgy oldották-e meg, ahogy írtad.

#15: nem fogsz szerkeszteni, mert a karakter adatai nem nálad lesznek, hanem a Battle.neten.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19) FireKeeper válasza Wolverine (#18) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

lehet megint az az eset fog előállni, hogy az szív kevesebbet aki warezol? :F

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#20) freelancer válasza FireKeeper (#19) üzenetére


freelancer
tag

Itt nem nagyon lesz warez mivel WoW mintára lesz megoldva.
Legfeljebb pár év múlva elindulnak a "nagyon blizzlike" tört szutykok. A blizzt ismerve pedig nem lesznek komolyabb szerveroldali gondok (az egyetlen megmaradt cég aki a minőséget képviseli a PC gaming piacon)

Nem neked írom!!! :
A különböző fórumokon már előre sírnak a netkapcsolatos szitu miatt, DE az esetek 100százalékában a warezpistikék rinyálnak akik ingyér akarták játszani már a megjelenés napján.
Nekik üzenem he he he megszívtátok :DDD
Két collectorom lesz, abból az egyik bontatlan marad, megérdemli a zsetont a Blizz (én pedig a kellemes kikapcsolódást érdemlem meg :K )

(#21) CocooN-z
Van egy Diablo 2 bontatlan collectors-om is, kis kincs nekem :U

[ Szerkesztve ]

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#21) CocooN-z válasza freelancer (#20) üzenetére


CocooN-z
őstag

A bontatlan collectorsért cserébe felajánlom az egyik belső szervemet vagy a használt hardver parkom 78,567%-át! :D

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#22) Scholes9 válasza CocooN-z (#21) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#23) CocooN-z válasza freelancer (#20) üzenetére


CocooN-z
őstag

Azért még a maradék 21,433% ot is odaadom :D

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#24) freelancer válasza CocooN-z (#23) üzenetére


freelancer
tag

Nincs üzlet ;]

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#25) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Nem tudom, hogy miért kerültek ki szinte minden gamer oldalra ezek az információk friss hírként. Értem én, hogy ezeket kérdezgették most twitteren a játékosok, de tudomásom szerint szinte semmi új nem hangzott el. A max 4 játékost már egy éve is mondogatták, a voice chat hiányáról is olvastam már valahol régebben, egy vagy két későbbi kiegészítő megjelenését meg eddig is biztosra vehettük. Ami a twitterezésből inkább fontos számomra, az a 'soon' és 'pretty close' szófordulatok használata a megjelenés és az új rúnarendszer ismertetése kapcsán. Tudom, hogy a 'soon' nem sokat árul el, de a válaszokat végigolvasva mégis az érződik, hogy nem akarják már nagyon elhúzni a megjelenést.

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#26) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Szóval akkor összegzem magamnak:
Ez a hír is mint az előző néhány KIZÁRÓLAG negatív hírek... nem lesz voice chat, na mind1.... nem lesz 5fős cop.. marad a gány grafika gyenge textúrákkal... egy két újítás a diablo 2höz képest csakis torchlight koppintás (stone of recall helyett town portal, stb)... bétából kiveszik a mystic artisant, és a fehér cuccok nem újrahasznosíthatók... ennyi várajozás után ennyi szar fejlemény kell a francnak, inkább egy új dungeon siege jöjjön

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#27) KubanitoS válasza FireKeeper (#13) üzenetére


KubanitoS
veterán

2012-ben nem nagy elvárás valamilyen normálisabb internet megléte egy átlagos háztartásban, pláne olyanoknak, akik játszanak is a géppel.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#28) Scholes9 válasza KubanitoS (#27) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:K 5/0,5 netem van és mindenre elég, játszani is bőven :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#29) mephi666 válasza Scholes9 (#28) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, nem is a sávszél a lényeg, hanem a ping... normál esetben olyan minimális adatforgalomnak kellene lennie, hogy egy 33.6-os modem is elég legyen :DDD (a szerver üzemeltetőjének is az lenne a lényeg, hogy minimális legyen az adatforgalom, így minél több ügyfelet ki tudjon szolgálni)

...játszottunk még anno betárcsázós nettel quake1-2-3-at meg még pár játékot neten :K (amikor volt a matávnak valami akciója, hogy éjszaka+hétvégén max 150ft-ot számlázott, ha nem szakadt a kapcsolat)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30) mongoose123


mongoose123
aktív tag

Kiegészítő kiadásának dátuma : ~2020

(#31) FireKeeper válasza freelancer (#20) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

van eredeti DRM-es játékom (anno2070), és hát mit ne mondjak... nem ezért fizettem... remélem hogy igazad lesz, és a blizz szerverei tényleg megbízhatóan működnek majd, nem rohadnak le minden héten mint az ubi szerói.
amúgy engem leginkább a single rész és a sztori érdekel, szóval nem dőlnék kardomba egy olyan warez alternatív verziótól, amiből ki van gyomlálva a multi. ha tetszik a játék, és akarok multizni, majd megveszem eredetiben (az eddigi blizz játékok a wowokat és az SC2-t leszámítva mind megvannak, szerintem is megérdemlik a fiúk).

KubanitoS: ez tiszta sor, de mi pl haverokkal anno sokat jártunk bérelt helyekre (pl művház, vagy ilyen olyan egyesületek székházainak termei) LAN-ozni, és ott bizony nem volt net. igen, tudom, hogy kinn az USA-ban az ilyen felfoghatatlan, de nekem hiányozni fog a LAN.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#32) Wolverine válasza FireKeeper (#31) üzenetére


Wolverine
félisten

A single adataihoz is kell a szerver, szóval a warez az alternatív verzió - ha lesz - nem egyhamar lesz megoldható.

A Blizzard a WoW-val 7 éves tapasztalatot szerzett az ilyen típusú rendszerek kiépítésében és működtetésében; nem aggódnék amiatt, hogy a Battle.net ne bírná a strapát.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33) FireKeeper válasza Wolverine (#32) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

igaz, nem lesznek kész vele gyorsan, a szintén online mentéseket készítő Assassin's Creed 2-t is csak bő egy hónappal a megjelenés után sikerült feltörniük.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#34) mongoose123 válasza FireKeeper (#33) üzenetére


mongoose123
aktív tag

Nem teljesen mert volt offline szerver és azon mentette neked az adatokat és töltötte be az kb. 2-3napra rá lett kész 100%-osan.

(#35) havasa válasza FireKeeper (#31) üzenetére


havasa
aktív tag

A Blizz. szerencsére nem úgy áll hozzá, mint a konzolorientált Ubisoft. Nagyon ritkák a 10 perces leállások is és szokásuk azokat napokkal előre, pontos időponttal bejelenteni. Szóval emiatt felesleges aggódni. :)

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#36) CocooN-z válasza FireKeeper (#31) üzenetére


CocooN-z
őstag

Nem értem ezt a siránkozást, évek óta elérhető szinte minden olyan helyen internet, ahol LAN partikat szokás tartani (Ma már egy PC mit sem ér Net nélkül): Valakinél, bérelt torna/it termek, közösségi házak, etc. Együtt a banda, de online kommunikál mindenki, kit érdekel hogy nem 2 Métert hanem XXX Kmétert tesz meg az a jel, ha a hangulat a lényeg, a játék élmény, és hogy ordibálhatsz a fejével 1 méterre tőle :)

Minden tényezőjével együtt is LAN kompatibilisnek tartom a D3-at

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#37) mongoose123 válasza CocooN-z (#36) üzenetére


mongoose123
aktív tag

Háááát... igazad van de lanon kevesebb az esélye, hogy csalnak:)

(#38) ollie válasza FireKeeper (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Melyik játékban van több mint 4 fős co-op?

***

(#39) mongoose123 válasza ollie (#38) üzenetére


mongoose123
aktív tag

Szerintem jó hogy csak 4 személyes, mert így biztos nincs aki elkapkodja előled a cuccokat, illetve grieferek stb. Tuti csapat 4 haverral és élvezni lehet a játékot nagyon sokáig.

(#40) FireKeeper válasza ollie (#38) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a dio2-ben 8 fő is vihette egyszerre a sztorit.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#41) CocooN-z válasza mongoose123 (#37) üzenetére


CocooN-z
őstag

elsősorban nem Lan versenyre céloztam hanem haveri lan partikra ;)
-bár sajnos voltam olyan "baráti" lanpartin ahol pofátlanul cheateltek :(

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#42) mongoose123 válasza CocooN-z (#41) üzenetére


mongoose123
aktív tag

Akkor nem kell sokat menni utána, hogy leszoktasd a csalásról :D

(#43) Ilsyde válasza FireKeeper (#40) üzenetére


Ilsyde
őstag

Starship Troopersben (FPS, nem a felulnezetes akciojatek) is 8 jatekos tolhatta co-opban. Hah, regi szep idok :D

[ Szerkesztve ]

(#44) ollie válasza CocooN-z (#41) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Viszont olyankor egy baseballütő is hatásos anti cheat megoldás lehet.

***

(#45) DrTroglodyte válasza RexpecT (#16) üzenetére


DrTroglodyte
tag

A Toy Story 3 nagyjából 200 millió dollárba fájt a Pixarnak, egy Diablo mozi is simán lenne ennyi.
Menne nekik? Lássuk csak...
Az Activision Blizzard nyeresége 2010-ben 418m USD volt, (2.3 milliárd USD összebevétel után) azt nem tudni, ebből a Blizz mennyit szedett be.
Mindenesetre ha nagyon akarnának, ki tudnának köhögni egy Diablo mozifilmet. Ha Kotick papa is úgy látja jónak, mivel ezt egyedül a Blizz nem tudná finanszírozni.

(#46) Wolverine válasza DrTroglodyte (#45) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez nem feltétlenül pénzkérdés. A 2010-es BlizzConon elhangzott, hogy egy olyan 3-4 perces bevezető animáció, mint pl. a Cataclysm intrója (vagy akármelyik Blizzard-játéké), házon belül egy éves munkát jelent.

#33: a Diablo III-ban nemcsak a mentések kerülnek fel a battle.netre. A játék jelentős része is ott van: a mobok spawnja, a loot eldöntése stb. Gyakorlatilag a Diablo III pontosan olyan rendszerben működik, mint egy átlagos MMO, csak épp single/co-op játékként.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47) ddekany válasza frame>24 (#15) üzenetére


ddekany
veterán

Izé... jól meg csinálták ez a cinematic trailert az biztos, viszont én pont attól kapok agybajt, hogy 10 év feletti embereknek még számít, amikor arról van szó, hogy mennyire "várós" valami. Amúgy töténetileg eléggé khm a videó. Mert annál lustább történetvezetés elemet, mint az, hogy valaki megálmodja, hogy mi van... És amúgy parafenoménségből lát ő ilyeket, vagy tényleg kommunikál vele a démonbááácsi? Utóbbi esetben nagyon sok esze van... Értitek, nyilván annak az ürgének a nakájának kell ilyesmikkel dicsekedni, aki eddig 2x játszott kulcsszerepet a pokol törekvéseinek elszabotálásban... Na de mindegy, itt úgy is a hentelés minősége lényeg.

(#48) ddekany válasza CocooN-z (#36) üzenetére


ddekany
veterán

"Minden tényezőjével együtt is LAN kompatibilisnek tartom a D3-at"

Csak épp technikailag a LAN-nak nincs benne haszna, mert úgyis a Blizzard szerverein keresztül fog folyni a forgalom. De szociális értelemben nyilván LAN kompatibilis.

(#49) ddekany válasza mongoose123 (#39) üzenetére


ddekany
veterán

"Szerintem jó hogy csak 4 személyes, mert így biztos nincs aki elkapkodja előled a cuccokat"

Ezt már azzal kiküszöbölték, hogy mindenki egyedi drop-ot lát. Tehát emiatt nem volt erre szükség. Valószínűleg csak soknak tartották azt a neonvihardt (totál káoszt), ami 4 feletti karakterszámnál van. Nem tudom kinek milyen agyfelépítése van, de főleg ha még van néhány idézett dög is...

(#50) KubanitoS válasza FireKeeper (#31) üzenetére


KubanitoS
veterán

Értem én miről van szó. Én is jártam haverokkal csé partizni a helyi "lan klubba" nem is egyszer... kb tizenöt éve. El kell ismerned, a klasszikus LAN felett eljárt az idő, most az internet korszakát éljük.

Egyébként meg most is lehet lanozni: jöjjetek össze és Battle.net-en keresztül csináljatok egy játékot. A mai sávszélességek mellett nincs probléma a sebességgel és bizony ez egy kényelmesebb módja is a "lanozásnak", hiszen ezáltal kikerülitek a "szokásos" lan partiknál előforduló betegségeket, például hogy egy ember nem látja a szervert, a másik nem tud csatlakozni, ilyesmi. Annak idején nálunk mindennaposak voltak ezek a problémák lan partizás alatt.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.