Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

:)

Pont erről beszéltünk pár napja... Nem csak PS, hanem XBox verzió is "gyanított" volt... :D

[ Szerkesztve ]

(#2) Pöttön válasza atike (#1) üzenetére


Pöttön
őstag

Azért várjuk ki a végét! :)
Majd ha a Blizzard bejelenti akkor lesz 100%
Minden esetre én is remélem hogy jön boxra is.

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#3) errorcode06 válasza Pöttön (#2) üzenetére


errorcode06
őstag

Mivel csak a pénz számít, hülyék lennének nem meglépni.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#4) vg válasza errorcode06 (#3) üzenetére


vg
addikt

Kérlek magyarázd el nekünk, mi más számítana egy játéknál?

(#5) Pöttön válasza errorcode06 (#3) üzenetére


Pöttön
őstag

Igen ezt én is így gondolom. :K

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#6) #51736960 válasza vg (#4) üzenetére


#51736960
törölt tag

látszik, hogy fiatal vagy :)
egy olyan vén farok, mint én, még emlékszik azokra az időkre, amikor egy játék fejlesztése során a fő szempontok a "minőség, tartalom, játékidő, stb..." voltak, és a haszonnal csak másodsorban foglalkoztak a fejlesztők...

(#7) vg válasza #51736960 (#6) üzenetére


vg
addikt

Ezt nem mondod komolyan... te jó ég! :F

(#8) errorcode06 válasza vg (#7) üzenetére


errorcode06
őstag

Nézd, nem tudom te hogy vagy vele, de én még játszottam olyan játékokkal, hogy system shock, fallout, fallout tactics, dungeon keeper, heroes of might and magic, hexen, total annihilation. blood, ultima. Számomra ezeknek volt értékük, mert nem mind az agyatlan lövöldéről szólt. Erősen kétlem hogy te például egy System shock-ot végig tudnál-e játszani. És itt nem a grafikáról van szó, hanem az összetettségétől, nehézségéről.

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#9) Tikakukac válasza vg (#7) üzenetére


Tikakukac
titán

Hát azért az a szintű pénzkasza és játékosok szarba sem nézése régen messze nem volt ilyen szinten, ezt azért elég magabiztosan kijelenthetjük.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#10) vg válasza errorcode06 (#8) üzenetére


vg
addikt

Nem, nem tudnám, én egy kretén vagyok... Amúgy nem erről volt szó, bár a kötözködés az jól megy neked. A kérdésemre még mindig nem kaptam választ. Mi másért készítenék a készítők egy terméket? (Esetleg te is úgy gondolod, hogy a napfénynek készítették azokat a játékokat komplett csapatok, napi sok-sok órában?)

(#11) Def26


Def26
félisten

Eddig nem érdekelt ez a diablo téma. Most egyre inkább tetszik. :)) Egyébként mikor várható?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12) errorcode06 válasza Def26 (#11) üzenetére


errorcode06
őstag

Mivel csak most került elő, nem hinném hogy együtt jelenik meg a PS3 verzióval.

Mr kötözködő: A céljuk a szórakoztatás volt, és csak másod, harmadlagos volt a pénz termelése. A 90-es évek elején a legtöbb játék garázsprojekt volt, amit a fejlesztők saját maguk adtak ki.
Úgy formálták ahogy ők akarták. Ráadásul nem "eszegette" őket folyamatosan egy nagy majom stúdió(activision, EA, vagy mostmár a disney-is) akiknek ha nem tetszett egy koncepció(pl a mostani battlefront) simán elkaszálták, a már majdnem befejezett projektet.
Ezzel együtt persze azt is elérték hogy az a szerencsétlen programozó feleslegesnek érezte az elmúlt 2-3 évének a munkáját...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#13) vg válasza errorcode06 (#12) üzenetére


vg
addikt

"A céljuk a szórakoztatás volt, és csak másod, harmadlagos volt a pénz termelése."

Én befejeztem ezt a "társalgást".

(#14) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vártam már mikor jön elő a "szemét Blizzard" téma. Utáljuk őket, bla bla bla.
Nem is kelett sokáig várni. :C

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) oriic válasza Def26 (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2014 tippre. Már ha tényleg jön.

Live-Die-Respawn

(#16) Def26 válasza oriic (#15) üzenetére


Def26
félisten

pff az messze van. Azt hittem valamikor nyáron jön. Akkor már lehet ezt is nextgenre veszik meg.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17) AxBattler válasza errorcode06 (#8) üzenetére


AxBattler
félisten

Hm, most hogy mondod, lehet megveszem a SS2-őt a GOG-ról, majd akciósan!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#18) Prof


Prof
addikt

Röhögnék ha csak egy találékony marketinges photoshop akciója lenne, hogy népszerűsítség a boltjukat ;]

(#19) oriic válasza Prof (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem csak kép, katt rá a linkre a hírben, behozza a webshopot a dio3-al.

Live-Die-Respawn

(#20) TaS1kaaa


TaS1kaaa
aktív tag

Már csak konzolos Starcraft 2-öt várom :D

(#21) D_r_u válasza errorcode06 (#12) üzenetére


D_r_u
tag

Az alapgondolatoddal egyetértek, de a #8-as hozzászólásodban felsorolt játékok - amiket, ha jól értem, Te arra hozol fel példaként, hogy elsősorban a szórakoztatás volt a céljuk - közül 3-hoz is volt némi köze az EA-nek, ráadásul a Falloutok mögött a korszak nagyvadja, az Interplay; a TA, a Blood meg félig a Hexen mögött meg az akkoriban szintén tőkeerős GT Interactive (manapság Atari) volt megtalálható.
Bár az is igaz, hogy ezek a játékok már nagyrészt a 90-es évek második feléből származnak, nem pedig az elejéről.

(#22) Skynet258


Skynet258
veterán

@vg:

Most mi van, neked nem romantikus amikor az idő mindent megszépít? Akkoriban a játékfejlesztők a kapott pénzt inkább a Rex alapítványnak adták, meg jegesmacikat simogattak. Francot se érdekelte a pénz. Te ezt nem értheted na. ;)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#23) Foxmulder89 válasza #51736960 (#6) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

A haszon sosem volt másodrendű, de minőséget kaptál a pénzedért cserébe.
Én inkább úgy mondanám, hogy a minőség, tartalom, játékidő stb volt a fő szempont ÉS erre a hozzáállásra építve próbáltak hasznot termelni, elég sikeresen. Nem jöttek ki egymás után ilyen gyakran de nem is volt baj mert több idő kellett hozzá hogy egy jó játékot megunj, a játékélmény számított.
Ma marketing van helyette..
Nem úgy mint ma, amikor f*snak egyet, kennek rajta kettőt és kiadják, mert "úgyis megveszik", mert nincs jobb/majdnem mindenki ezt csinálja. Aztán jönnek a javítások, mert ugye bugos és hiányos is a játék, amit letölthetsz +pénzért DLC formájában.

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.