Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sicilian


Sicilian
addikt

Ahhh végre vami Diablo3 hír :DDD :K :R
Jöhetne már, nagyon várom...

[ Szerkesztve ]

nothing is true everything is permitted..

(#2) Isee


Isee
senior tag

Jó lesz ez a game, csak ne legyen wow-os a skillezés meg a játékmenet, és akkor rendben lesz :K

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#3) D1Rect válasza Isee (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

Azért a wow skillrendszere nem olyan rossz.

(#4) Derrewyn


Derrewyn
senior tag

Na ennél a karinál főleg a szinkronhang alapján derül ki, hogy nő... A művészi kép alapján nem ilyen ingame kinézetet vártam volna...
A görnyedt tartás miértjét egyébként már a férfi karakternél sem értem, ettől nem lesz autentikusabb, csak röhejesen néz ki... Próbáltak volna meg így járni egész nap, rájöttek volna, hogy ember nem áll/jár így.

(#5) ollie válasza Derrewyn (#4) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Próbáltak volna meg így járni egész nap, rájöttek volna, hogy ember nem áll/jár így.

Harc közben?

***

(#6) Morden24 válasza D1Rect (#3) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hekkendszlesshez tökéletes, ez tény.

Sectumsempra - For Enemies

(#7) Scholes9 válasza Isee (#2) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Szerintem brutál jó a WoW skill rendszere illetve a talent rendszer is, ha idevesszük, én legalábbis imádtam :K Videók alapján egyelőre nálam a male witch doctor a favorit, nagyon hasonlít a WoW warlock azaz boszorkánymester karakterére ami 3,5 évig a main karim volt anno és baromi jó volt vele nyomulni, a petek meg csak hab volt a tortán, valószínűleg ezzel fogom először végignyomni a játékot :))

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8) Derrewyn válasza ollie (#5) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Nem csak harc közben mozog így.

(#9) Isee válasza D1Rect (#3) üzenetére


Isee
senior tag

Nem, nem azt mondtam, hogy a WoW-é x@r, hanem úgy akartam magam inkább kifejezni, hogy a DiabloII-é, illetve a WoW-é nem teljesen ugyanaz, maradhatna a skillrendszer Diablo-s, ne legyen elwowosítva a játék :B

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#10) elithun


elithun
őstag

Most már bemutathatnák a játék megjelenési dátumát is. :))

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#11) Vistaboy válasza elithun (#10) üzenetére


Vistaboy
veterán

Egyetértek, és az szerepelhetne a bejelentésben, hogy holnapután jön. ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#12) atike válasza Sicilian (#1) üzenetére


atike
nagyúr

Hát na.... Maximálisan egyetértek... Hosszú lesz még egy évet várni. És ezek a csepegtetett morzsák... Sóhaj. Jöhetne már.

(#13) Scholes9 válasza elithun (#10) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Amilyen tempóban halad a játék fejlesztése szerintem örülhetünk, ha jövőre kijön és nem tolják át 2012-re a megjelenést...sajnos.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14) ollie válasza Derrewyn (#8) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jó, de a boszik púposak, nem? :D

***

(#15) Gergo88


Gergo88
tag

Kísértetiesen hasonlít némelyik helyszín a Torchlightra (vagy fordítva?).

Basu gasu bakuhatsu busu basu gaido.

(#16) EczkE válasza Gergo88 (#15) üzenetére


EczkE
addikt

Bennem is ez merült fel. :U De a Torchlight tetszett. És ez a graf is bejön, főleg, hogy a Dio III-nak kicsit komolyabb, nem olyan rajzos. :))

Asszem mindenféleképpen!

(#17) Derrewyn válasza ollie (#14) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Ja, és még vasorruk is van, meg mézeskalács házikóban élnek. :D

(#18) Wolverine válasza elithun (#10) üzenetére


Wolverine
félisten

Majd az idei BlizzConon leghamarabb. Legalábbis ez a tippem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19) Alpi válasza Derrewyn (#4) üzenetére


Alpi
tag

A görnyedt tartás azért van, mert pucsít a kis hölgy. Főleg a férfi játékosokra van hatással. :D

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#20) jookomak válasza Wolverine (#18) üzenetére


jookomak
őstag

ott még előbb a sc2-őt, és a soros wow kiegészítőt fogják, nem? vagy ez lesz minden idők legjobb blizzconja.
(nagy pénzt azért nem rakok az utóbbira)

(#21) Wolverine válasza jookomak (#20) üzenetére


Wolverine
félisten

A SC2 jelenleg júniusi megjelenésre van pozicionálva, a Cataclysm meg szinte bármikor jöhet július és december között... csak az a kérdés, mennyi mini contentpatch jön még felvezetésként. A BlizzCon időpontja sem világos, szó volt meg nem erősített hírekben júliusról és októberről is - vagyis az tűnik csak biztosnak, hogy a SC2 után lesz majd a rendezvény.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22) CaptainChaos válasza Morden24 (#6) üzenetére


CaptainChaos
tag

Mikor lesz már meg ez a GÉÉÉM?

A 2. részt már annyiszor elővettem étvágycsillapítás miatt.

sztetek elég lesz hozzá a masinám?

leírás az adatlapomon...

70/403-03-54 Hívj, ha nem vagyok PH-n, és biznisz van JUSTICE FOR HUNGARY!!!! Szebb jövőt! Azért jó tengerparton lakni, mert csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék

(#23) Scholes9 válasza CaptainChaos (#22) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én bízom a Blizzben gépigény terén, bár nálam kb maxban fog menni efelöl nincs kétségem, nálad is jól fog menni, ha nem is maxban, de jól fog, de ez csak találgatás persze, de ismerve az eddigi Blizz játékokat kb ez a tippem. Persze mindez függ attól is, h azért 2 éven belül kiadják-e a játékot :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#24) Wolverine válasza CaptainChaos (#22) üzenetére


Wolverine
félisten

Ne viccelj. Tökéletesen fog futni, ezt látatlanban le merem fogadni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#25) CaptainChaos válasza Wolverine (#24) üzenetére


CaptainChaos
tag

Köszi szépen a hsz-t. Bár most a kedvenceim is mennek normálisan ultra high-on, és azok se annyira ronda gagyi játékok. (farcry2, fallout3 stb... bár nem is mai egyik sem)

[ Szerkesztve ]

70/403-03-54 Hívj, ha nem vagyok PH-n, és biznisz van JUSTICE FOR HUNGARY!!!! Szebb jövőt! Azért jó tengerparton lakni, mert csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék

(#26) Sicilian válasza atike (#12) üzenetére


Sicilian
addikt

Bizony, de most már kibírom bármi áron, nagyon várom, ajj mennyit toltuk haverokkal :R
Addig lehet megint előveszem a második részt, kicsit nosztalgiázni :DDD :K

nothing is true everything is permitted..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.