Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

DMC is back!
Reméljük elég deep lesz a harcrendszer és elég változatosak a küldetések/bossok ahhoz,hogy sikeres legyen és életben maradjon a széria. A Capcom most reneszánszát éli

Life, Uh, Finds A Way

(#2) mad1


mad1
veterán

Hat a Hellblade vagy GoW idején vátoztathatnanak ok is,mint ahogyan a santa monica tette....na de majd a 6 ;]

Ne szemetelj ! = Steam

(#3) mepet


mepet
addikt

Ejjha, már az 5. rész? Ja, most nézem, mert, hogy a 2013-as nem is az első volt, csak nekem maradtak ki a régiek... :B

(#4) saelin válasza mepet (#3) üzenetére


saelin
veterán

Majd nekem is kell egy story recap. Talán a 3. része volt amit utoljára játszottam, de abban sem vagyok már biztos hogy miről szólt. Ölni kellett benne démonokat annyi biztos.... :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#5) F34R válasza mad1 (#2) üzenetére


F34R
nagyúr

Ez nem is arrol szol mint azok a jatekok, en kifejezetten orulok hogy visszanyultak a harmas resz harcrendszereig.

(#6) RIC5I válasza hombre[EU] (#1) üzenetére


RIC5I
tag

ez az utolsó dmc nem csinálnak többet legalábbis a dmc eredeti készítője azt nyilatkozta hogy neki ez az utolsó dmc és csak a fan ok miatt tért vissza hogy egy rendes lezárást adhasson a játék és ez a játék kifejezetten a (valódi ) dmc fan oknak készül rájuk kihegyezve

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#7) mad1 válasza F34R (#5) üzenetére


mad1
veterán

Next gen vonalon lehet hogy jobban tetszene.Azt ne mond mar h a GoW nem jobb?

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#8) hombre[EU] válasza RIC5I (#6) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Én ilyet nem is olvastam. Linkelnéd a forrást? Nem azért,mert nem hiszem el csak tényleg elolvasnám

Life, Uh, Finds A Way

(#9) rdt89


rdt89
addikt

Jajj Dante végre, már epilepsziásra játszottam magam az előző részekkel, már alig várom a megjelenését, nálam tuti vétel lesz. A zene, a hangok és Dante bőven elegendő ok arra, hogy első napos vásárlás legyen. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.