Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem tetszik. Nagyon is. :)

Live-Die-Respawn

(#2) ldave válasza oriic (#1) üzenetére


ldave
félisten

Szintén. Annyira, hogy még a fehér PS4 gondolata is beköltözött a fejembe. Pedig tényleg nem terveztem idén venni gépet.

A Slime draws near! Command?

(#3) mentoloshypo válasza ldave (#2) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

A fehér gépnek nehezen lehet ellenállni.

(#4) Blyan


Blyan
félisten

És hol a gémpléj videó? :) Megvan, sorry! :B

Csak ie alatt kikapcsoltam a flasht. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#5) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem is jó játék, szép is, tartalmas is. Látszik, hogy a Bungie igen odatette magát. Mondjuk azt az összeget én még mindig sokallom. Ez tényleg lehet az új HALO. Kicsit felfedezni véltem benne a Mass Effect-et, Borderlands-ot, Halo-t. De kellően egyedi és stílusos. Nem mondom, hogy ezért vennék új konzolt. De tényleg nem rossz. Ez a játékmenet igazán megérdemelne egy rendes PC portot.

Miért egy ilyen analfabéta csávót ültettek le játszani vele? Balfék is, és látszólag nem is nagy szám neki, hogy kipróbálhatta. Kicsit flegma. És hangsúlyozom mégegyszer, hogy bééna ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) oriic válasza Blyan (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

??
(#4) Blyan

neeeeee. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7) Bad Pritt válasza .LnB (#5) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azért őt ültették oda, mert Te nem értél rá. :(

;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8) .LnB válasza Bad Pritt (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hogy mondhatsz ilyet?? [link]

Ugyanmár! Ráértem volna csak nem szóltak! :DDD

(5pont a GIFfendélnek ;] )

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) Garada válasza oriic (#1) üzenetére


Garada
őstag

Én is ezen a véleményen vagyok :D

(#10) Mister_X válasza .LnB (#8) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tudo én belső forrásból, hogy Titanfall tesztelésre is hívtak, de mivel azt visszautasítottak, ezért nem mutathattad meg a míves tudásod Destinyben ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11) .LnB válasza Mister_X (#10) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, nem vállaltam azt' olyan is lett amilyen! ;]

Titanfall fanoknak: Fasza lett ;)
A többieknek: ( :( )

:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) Bad Pritt válasza .LnB (#11) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezt nem hagyhatom ki. ;]

(Még tíz pont a Giffendélnek? :DDD)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#13) .LnB válasza Bad Pritt (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ok, mára nekem ennyi! Ez durva volt! :R :C

(Ez nagyon jó volt, jár a 10pont! :D)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) mettek


mettek
addikt

Aki vett már ps4-en digitálisan játékot...meg tudná mondani milyen lassan vagy gyorsan ér le egy ilyen letöltés? Gondolkodom a digitális verzión, 3 ezerrel olcsóbb mint a dobozos.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#15) Def26 válasza mettek (#14) üzenetére


Def26
félisten

Nálam annyival jön amennyi a netem. 12Mb/s

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16) mettek válasza Def26 (#15) üzenetére


mettek
addikt

Az nem rossz. És megjelenéskor nem lassulhat be amiatt hogy nekiesik mindenki?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#17) Blyan válasza mettek (#16) üzenetére


Blyan
félisten

Nyilván bármi lassulás lehetséges, de azért ha belegondolsz még mindig jobb, mint, ha el kéne menned a bótba, urambocsá várni a futárra.... :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18) Fratello válasza mettek (#14) üzenetére


Fratello
tag

Gyors mint állat, megjelenés napján vett digitális Final Fantasy XIV 60 Mbit-el jött... Elég szépen kipofozták a PSN-t a PS4 kedvéért...

(#19) kona005


kona005
senior tag

Nagyon jó lesz, de kibírom nélküle, a feeling annyira nem jön át :(

(#20) [Prolixus] válasza .LnB (#5) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Én Bl fanként vártam ezt a játékot, de egyre kevésbé meggyőző amit látok. Szerintem pont, hogy nem egyedi és stílusos, hanem az ellenkezője. Az alfa gameplay alatt végig olyan érzésem volt, mintha kényszeresen akarták volna összemixelni mindenféle műfajból meg brandből a jól bevált elemeket, hogy ez legyen az ultimate übercool játék, aztán valahogy féluton az egészből kiveszett volna a stílus meg a jellegzetesség. Valahogy az egész olyan steril, az UI különösen nélkülöz mindenféle kreativitást.

Aztán nagyon furcsa, hogy bizonyos képességek használatánál átvált TPS módba a játék,utána vissza FPS-be. A Deux Ex alatt sem tetszett ez a fícsör, de ott volt egy értelme, itt úgy tűnik csak a látványosságot szolgálja. Az is érdekes, hogy amikor az utolsó biztonságos városba mennek, ott is TPS nézetben látható a karakter. Az AI a Bl-hez hasonlóan rettenetesen buta, de ott egy kicsit feldobta játékmenetet, hogy sokféle ellenség volt, változatos taktikákkal, itt egyelőre nem érződik ez. Perzse lehet még nem láttunk elég anyagot a játékból. Ami még kifejezetten ellenszenves, hogy az elpatkolásnak nincs tétje. Én legalábbis nem vettem észre, hogy bármilyen ára lenne a respawn-nak, és erre utalnak a kommentátor srácok is.

Jónak tűnik a grafika, és biztos tartalmas lesz meg minden, de egyre kevésbé látom benne, hogy miért akarnám én ezt 30-40-100-akármenniy óráig játszani. Ahhoz túl unalmasnak tűnik. Úgyhogy nagyon kíváncsi leszek, hogy mennyire lesz kidolgozott a világ, mennyire lesz tartalmas a sztori...

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#21) [Prolixus] válasza [Prolixus] (#20) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ja, azt meg nem hiszem el, hogy egy normális térképet nem raknak majd a játékba? Vagy csak ezek nem hozták elő? Nagy területeken egy minimap sem árt a képernyő valamelyik sarkába, de egy külön gombnyomásra előcsalható teljes képernyős térkép minden ilyen játékba szükséges szerintem. Az azért eléggé nem volt fun, amikor 10 percig keresgétlék, hogy egyáltlaán merre kell menni és hogyan tudnak kijutni az épületből. Oké, a faszi aki játszott nagyon béna volt, de azért sandbox játékban had ne azzal kelljen már foglalkozni, hogy térkép nélkül XY épületből egyáltlaán hogyan tudok kijutni.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#22) ldave válasza [Prolixus] (#21) üzenetére


ldave
félisten

Régen, a térképet a játékosnak kellett megrajzolna.

:)

A Slime draws near! Command?

(#23) Blyan


Blyan
félisten

Engem amúgy nem fogott meg. Bungee ide vagy oda.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#24) [Prolixus] válasza ldave (#22) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Régen nem volt minden jobb. Ez a rajz mondjuk poén. :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#25) .LnB válasza [Prolixus] (#20) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jókat írsz, de sok probléma magyarázható az alpha verzióval. Az is jó nézőpont amit te írsz, hogy össze lopkodták az ötleteket. Engem ez kimondottan nem zavar, a tartalomról és a hangulatból pedig ennyi alapján nem nyilatkozok negatívan.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

konzolon FPS... pff... :W
am nagyon jó gém... :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27) [Prolixus] válasza .LnB (#25) üzenetére


[Prolixus]
addikt

A lopkodás önmagában egyáltalán nem baj szerintem. Tarantino is lopkod, aztán mégis amit összekutyul a lopott holmiból, az sokszor összességében valami egészen egyedi lesz. A Destiny is pontosan ilyen egyedi kotyvalék papíron, pont ezért érdekelt már a kezdetektől fogva, de így az eddigi gameplay vidiket nézve ez egyáltalán nem jött át.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#28) .LnB válasza [Prolixus] (#27) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És ráadásul manapság igazán egyedi ötleteket már csak indie játékokban látunk. A nagyok nem kockáztatnak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29) [Prolixus] válasza .LnB (#28) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ja, sajnos. Mondjuk ezért nagyobb mértékben szerintem a játékostársadalom a felelős, mintsem a kiadók. Feltéve, ha elfogadod, hogy profitorientált cég az összes. Ha nem lehetne csilliárd példányban eladni minden évben szinte ugyanazt a Fifát meg Codot, akkor kénytelenek lennének új ötletekkel is előállni. Nade ez már tényleg off.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#30) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Nem tudjátok hogy x360-on offline játszható lesz, vagy live kötelező?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#31) Gergosz2


Gergosz2
veterán

szép lett! :)

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#32) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Az van, hogy engem már az alfa kilóra megvett!
A grafika szép, igényes és ezen ráadásul még csiszolhatnak is.
Eddig nagyrészt egyedül csináltam a küldiket, de még így se repetitív, de persze MMO lévén haverokkal lesz ez az igazi.

Jah, és hiába még csak alfa, de kitűnően működik az egész, gratulálok a Bungie-nak, ismét bebizonyították, hogy remek csapat!

(#33) mentoloshypo válasza $p@rr0w (#30) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

MMO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.