Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pilóta


pilóta
nagyúr

Biztos utána lehetne nézni, de hátha valaki kapásból tudja:
Mennyibe fáj egy ilyen Annual Pass, ha csak az ingyenesen letöltött alapjáték van meg? Gondolom akkor még a Forsaken-t is előbb meg kell venni, vagy az benne van ebben?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2) wjbhbdux válasza pilóta (#1) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Forsaken mellé csak a tavalyi pass tartalma jár, ezt meg kell mellé venni. Külön 40+35 EUR, egyben 70.

/s

(#3) pilóta válasza wjbhbdux (#2) üzenetére


pilóta
nagyúr

Atyagatya! :Y

Köszi, akkor inkább kihagyom...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#4) Döglött Róka válasza pilóta (#3) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ezért van ingyen az alapjáték:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#5) Th3Ac3


Th3Ac3
aktív tag

Ilyen árakért csinálhatnak akármennyi DLC-t attól még nem lesz sikeres a játék.

(#6) FefeeX


FefeeX
veterán

Szerintem mivel dec 4-én indul a DLC, és eddig mindig csak attól a naptól lehetett DLC-t venni, ne írjuk már le azt egy héttel korábban, hogy nem lehet külön megvenni...

(#7) oriic válasza FefeeX (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig nem lesz kapható külön.

It's a part of the Annual Pass and not sold separately.

Live-Die-Respawn

(#8) ribizly válasza oriic (#7) üzenetére


ribizly
veterán

Vajon mennyien veszik meg?
Úgy értem, ha 10€ lenne, akkor kb mindenki megvenné. Sokkal jobban bejön a Siege féle modell. Minden tartalmi rész a tiéd (lehet), csak toljad. Ha nem akarod tolni, akkor meg is veheted elfogadható áron.

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#9) saelin válasza oriic (#7) üzenetére


saelin
veterán

Nekem megvan minden csak az anu pass nincs. Gondoltam rá hogy lehet vissza kellene térni a D2-höz, de én még mindig várok vele. Megvárom az összes contentet ami az anu mögé van zárva és majd akkor veszem meg. Ha mázlim van akár akciósan is.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#10) laceszgamer válasza saelin (#9) üzenetére


laceszgamer
addikt

Az a baj, akkor meg úgymond az ember kimarad sok mindenből, akik addig tolták, azok mentek szépen végig sorba a dolgokon, és amit már meguntak / kevésbé ad értelmes itemet, azokat hanyagolni fogják.

Szerintem arányaiban a pass-t vásárlók 90%-a még a Forsaken előtt vette meg a passt, aki eddig nem azok közül nagyon kevesen fogják már.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#11) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

De jó lett volna ha ez a játék ezekkel a tartalmakkal jelenik meg gyárilag. Akkor a most érzett végeláthatatlan gyűlöletem a játékkal kapcsolatban, valószínűleg végeláthatatlan szeretet lenne. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) D1Rect válasza saelin (#9) üzenetére


D1Rect
félisten

Én is így vagyok vele, rohadt drága ez a játék.

(#13) Döglött Róka válasza .LnB (#11) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Tehát tetszene a játék amibe beletoltak 2 évnyi tartalmat de rohadjanak meg, hogy ezt 2 év alatt teszik meg, pénzért:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#14) .LnB válasza Döglött Róka (#13) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen. Csak az a probléma, hogy megjelenéskor 2 heti tartalom volt benne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) Döglött Róka válasza .LnB (#14) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Volt az több is. Gazdaságilag senkinek nem érné megy hogy kiad egy játékot havidíj nélkül 60 USD-ért.

Szerintem ennek a játéknak az a legnagyobb baja, hogy lelketlen a dizájn és egy katyvasz az egész. Maga a játékmenet fasza de kb a Mars DLC volt egyedül értelmes. A Forsaken szintén baromi gyenge, egyszerűen túl sokat akartak fogni, az egész Guardian mitológia rém erőltetett.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#16) FefeeX válasza .LnB (#14) üzenetére


FefeeX
veterán

Ja mert hogy más játékban több szokott lenni? Hát nem.
Az első DLC volt inkább megint a vízválasztó, akkor hagytam abba a Forsaken előttig, mikor akciózták a Mars DLC-t. Ott kiderült, hogy a második DLC nagyon jó volt az elsővel ellentétben, a Forsaken meg...
Szóval ez amit ezzel adnak, messze megér 20ezret, sehol máshol nem kapsz ennyi tartalmat, még felét sem. Most járok kb 1000 óránál a D2-ben.
(A Forsaken Ultimate vagy minek hívják DLC-t meg pont akkor vettem meg mikor "kint voltunk törökben", nem egészen 10ezerért...)

Lehet utálni egyeseket azért, mert ugyanazt adják ugyanannyiért, mint bárki más a piacon, csak értelme nincs. Viszont most már jóval többet ad.

Döglött Róka: maga a játékmenet piaci sztenderd kéne legyen, egyszerűen a legjobb, legfelhasználóbarátabb és legegyszerűbben, finomabban kezelhető FPS a piacon. A világ pedig magával ragadó, ha nem oscar díjas sztorit vársz tőle. A fegyvertípusok, a rendszer... Többször utáltam már a DLC-k miatt, de egyszerűen pár hónap után mindig visszajövök játszani vele, ha nem is mindig az endgame-et, annyira kényelmes és kellemes játék. A gambit meg... Nagyszerű játéktípus, szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#17) .LnB válasza FefeeX (#16) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Final Fantasy XV, Spider Man, Red Dead Redemption 2 stb stb stb. Ezekkel mind több időt játszottam a megjelenés napjától számítva, mint a francos Destiny 2-vel. És ezek körül egyik sem MMO (Igaz a Destiny 2 is csak papíron az). 2 hét után álltam a Destiny 2-ben mint f*sz a lakodalomban, mert nem volt mit csinálni benne.. (Egyedül a Raid-et nem csináltam meg.) 300-as itemlevel után már csak minden kedden tudtam volna csak fejlődni. Vagy baromi nagy szerencsével Exo engrammokkal. De mivel négyesével farmoltam a Public Eventekből, és semmit sem ért, ezért nem volt ami a játék mellett marasztaljon. :U

A Destiny 2 a megjelenés napján nem volt több mint egy túlárazott üres sz*r. És de, mások sokkal többet adnak ugyan ennyiért.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) ldave válasza Döglött Róka (#15) üzenetére


ldave
félisten

Dreaming City-t lelketlennek nevezni nekem kicsit erős, egyik legjobb fantasy-scifi helyszín, amivel játékban találkoztam.

A Slime draws near! Command?

(#19) Döglött Róka válasza .LnB (#17) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Szóval Single Player sandbox címeket hasonlítunk egy lootgrind shooterrel aminek van egy viszonylag jól kiegyensúlyozott pvp része. Hogy Mitől MMO azt nem tudom mivel minden közös eseményen max 12 játékost látsz.

Helyén kell kezelni a dolgokat, gyűlölködni meg tüntetéseken szokás. Én nem szoktam túltolni a dolgokat ha meg egy játékban farmolni kell, akkor az a játék rossz. Destinyben nem kell farmolni, mert anélkül is lehet élvezni a játékot viszont nem veszi el a lehetőséget azoktól akik erre gerjednek.

Nem a víz a hülye, de elfogadom a véleményed.:)

ldave: Dreaming City egyszerűen gyenge, a blind wellnek semmi értelme, csak egy huszadik grindfest. a dizájn meg a huszadik lebegjenek sziklák a semmiben az olyan futurisztikus meg mesés. Bár az meg kell vallani az Osiris DLC után többet mutat.

A zenék a Forsaken-ben fantáziátlanok, a főcímzene borzalmas. Feudális rendszert erőltetnek a távoli jövőben, ami a Dűne óta lerágott csont. Pátoszos Guardian imádat csak azért, hogy a játékos egóját simogassák. Nincsenek egyéniségek, Cayde karaktere borzalmas volt.

Egyedül a gunplay miatt játszom vele, mert az jó (Halo copy-paste, mily meglepő, hogy jó:D) és emiatt leginkább csak PVP-t. Az lenne a legjobb hogyha a sebzés kijelzését el lehetne tüntetni.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#20) ldave válasza Döglött Róka (#19) üzenetére


ldave
félisten

Hogy is mondtad, elfogadom a véleményed.

A Slime draws near! Command?

(#21) .LnB válasza ldave (#20) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A tiédről nem volt szó, csak az enyémről. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22) ldave válasza .LnB (#21) üzenetére


ldave
félisten

A válasza második fele nekem szólt ;)

A Slime draws near! Command?

(#23) .LnB válasza ldave (#22) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az igaz, de csak nekem zárta azzal a mondandóját, hogy elfogadja a véleményemet. Neked nem. :P

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24) Döglött Róka válasza .LnB (#23) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mindenkiét elfogadom így jó?:DD

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#25) .LnB válasza Döglött Róka (#24) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD (jó ez a gif)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26) Döglött Róka válasza .LnB (#25) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Blindman trailer-re keress rá YouTube-on:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#27) .LnB válasza Döglött Róka (#26) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy jó, hogy ide illik, találó.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28) Döglött Róka válasza .LnB (#27) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Elsőre is értettem;)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#29) Polllen válasza FefeeX (#16) üzenetére


Polllen
nagyúr

A Warframe-ben már megkapod ingyen. Az amúgy is a Destiny 1-t másolta anno.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.