Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Fel fel fel

Egy kis olvasnivaló: [link]

És itt pár szó, miről is beszélünk: [link]

[ Szerkesztve ]

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

meggondolandó, az a gond, hogy kukkeros vagyok alapból....

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) Alg


Alg
veterán

Arénában is vannak most nagyon jó áron, 50-90% engedménnyel...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4) DeFranco válasza Mr.Csizmás (#2) üzenetére


DeFranco
nagyúr

És erős a kukker? Nem tudod hanyagolni alkalmanként?

(#5) bubi92


bubi92
őstag

múltkor malomban(kecskemét) néztem én is. de az esprit helyén lévő boltban volt. és kicsit drágábban adták tizenegy-két ezer körül, a kínálat is elég szegényes volt, főként wayfarer-ek voltak. mivel tervezek egy polaroidot vásárolni, hétfőn el is nézek mamutba hátha találok

(#6) DeFranco válasza bubi92 (#5) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Malomban volt ez is, csak ez a pöstieknek nem mond semmit :D

A földszinten a középső részen, kb. az Orsay-al szemben. Sokféle volt, de a legtöbb vékony fémszáras, de több forma, nem csak a wayfarer.

(#7) h3lios


h3lios
addikt

Vicces, egy olyan cikket olvasni ahol valaki megemlíti Kecskemétet. :)
(Ugye én is idevalósi vagyok) Ez a Pestiek számára már vidék, illetve Isten háta mögötti terület. :DDD

B-tag: H3lios#2825

(#8) Mr.Csizmás válasza DeFranco (#4) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

1,25

mellőzhető persze, inkább a sötétített szélvédő dizájnja számítana, tudod milyen vagyok :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9) bubi92 válasza h3lios (#7) üzenetére


bubi92
őstag

:U <--- ez egy link:D

(#10) DeFranco válasza h3lios (#7) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én is Kecskeméten nőttem fel, azt tartom a szülővárosomnak :)

(#11) Alg válasza Mr.Csizmás (#2) üzenetére


Alg
veterán

félre

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#12) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Hm, nem lenne rossz, csak nehezen tudnám hanyagolni a -6.5-es szemüvegemet :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13) tildy


tildy
nagyúr

Ha ezt hamarabb tudom... Esmnek csak polaroidot szoktam venni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14) DeFranco válasza tildy (#13) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én is dobtam egy hátast... csak az a fránya kék lencse nem volt (a kislány szerint ilyen idén nem is jött egyáltalán).

De a meglévő szemüvegem egy áldás, az biztos.

(#15) bubi92


bubi92
őstag

arénában elég kevés polaroid volt. holnap beveszem mamutot hátha találok nekem tetszőt:D

(#16) DeFranco válasza bubi92 (#15) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Várom a fejleményeket :)

(#17) bubi92 válasza DeFranco (#16) üzenetére


bubi92
őstag

mamutban konkrétan hol?xd

(#18) DeFranco válasza bubi92 (#17) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mammut 2 a körúthoz képest atúloldalon, tehát vagy a hervissel szemben, vagy egyel fentebb

(#19) bubi92 válasza DeFranco (#18) üzenetére


bubi92
őstag

Igen igen közben már megtaláltam, de a százalékos tábla hátul el dugva.most egyet fizet kettőt vihet akció ami nem olyan jó biznisz

(#20) bubi92


bubi92
őstag

esetleg valaki látott mostanában hasonlót? csak mert nekem azóta sem sikerült találni szemüveget :P

(#21) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Szombaton az auchanban voltam (M3-Fót) és lőttem két szép példányt (gazdasszonynak meg magamnak) pótszemüvegnek az autóba. Darabja 3000 Ft volt, mindkettő Polaroid, ploarizált, eredeti:

Ennyiért marhára megérte, gagyit sem kapni ilyen áron.... mondjuk azt a kékes-lilás lencsét valami piszok módon irigylem, de férfiban soha nem kapni olyat.

[ Szerkesztve ]

(#22) Def26 válasza DeFranco (#21) üzenetére


Def26
félisten

Ez nagy "lájk". Szeretem az ilyen értesítő posztokat. Nagyon hasznos így tavasszal. :)) :R Megyek én is körbenézek.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23) DeFranco válasza Def26 (#22) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A többsége női volt, a női ruha részlegen van, a sorok között egy Polaroid állványon, de akad férfi is. Ha arra jár az ember, megéri átböngészni. :K

[ Szerkesztve ]

(#24) DeFranco


DeFranco
nagyúr

up ha valaki ebédidőben ph-zna.

(#25) MaciG


MaciG
addikt

Nagyon jók a Polaroid napszemüvegek, mindig is ilyet vettem (vagyis most vettem egy PolarGear-t a állítólag ugyanaz a lencséje, mint a Polaroidnak, de ezt még nem sikerült kiderítenem), mert megéri az árát. :R

BANZAII

(#26) DeFranco válasza MaciG (#25) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem fényérzékeny a szemem, huszonpár évig szenvedtem, mire megtaláltam a polarizált lencsét. Azóta is használom mindig, ha süt a nap, eszméletlen jó érzés, hogy egy becsillanás sem tud elvakítani...

(#27) Eastman válasza MaciG (#25) üzenetére


Eastman
őstag

Ránéztem az avatarodra és esküszöm, hogy PolarBear-t olvastam. :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#28) DeFranco válasza Eastman (#27) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Most hogy mondod én is :DDD

(#29) MaciG válasza Eastman (#27) üzenetére


MaciG
addikt

hehe, de akkor a szemüvegről ti se tudtok semmit? Mert elég sok üzletben láttam, csak én az eladóknak már nem hiszek, mert nekik "minden eladó" ,neten meg szinte semmi.

BANZAII

(#30) Eastman válasza MaciG (#29) üzenetére


Eastman
őstag

Nem hallottam még róla.

Én tavaly a munkavédelmi boltban vettem „mindenálló” napszemüveget egy ezresért. Teljesen jól néz ki. Kaptam hozzá kis könyvet ami tartalmazza az összes minősítését és számozott mindkét lencséje.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#31) hoffman_ válasza DeFranco (#21) üzenetére


hoffman_
nagyúr

polarizált polaroid 3k-ért? :Y ha most kiautózom Fótra, még benzinnel is kijön 4-5k között. basszus! :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#32) DeFranco válasza hoffman_ (#31) üzenetére


DeFranco
nagyúr

yepp, itt van előttem, le is teszteltem a monitoron. polarizált.

(#33) hoffman_ válasza DeFranco (#32) üzenetére


hoffman_
nagyúr

szinte hihetetlen :) nagy UP a bejegyzésnek.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#34) DeFranco válasza hoffman_ (#33) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tegyük hozzá a többsége női... de van férfi is azért. egy kört megér, ha valaki akar venni, ha meg esetleg mellette vesz valamit amit amúgy is kellene, már nem ment hiába

szerintem visszamaradt valahonnan vagy 30-50 darab, aztán beszórták kilóra, hogy hadd vigye aki akarja. ki lehet fogni ilyeneket, tesco-ban is láttam már.

vagy készleten ragadt, és mivel a multiknál a beragadt készlet a legnagyobb szitokszó (nem forog a pénz ami benne van, és ennél nagyobb kár nincs), inkább eladja a manager nagy bukóval, csak ne álljon ott az excelben, mert bukja a prémiumot a szar mutatók miatt.

[ Szerkesztve ]

(#35) hoffman_ válasza DeFranco (#34) üzenetére


hoffman_
nagyúr

kocsiban úgy se nézi senki, hogy ffi vagy női hemüge van rajtam :D (meg pecánál se jellemző)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#36) Eastman válasza DeFranco (#32) üzenetére


Eastman
őstag

Régi telefon vagy kvarcóra, kvarcjáték fölé helyezve, elforgatva is csekkolható a polarizált lencse.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#37) MaciG válasza Eastman (#36) üzenetére


MaciG
addikt

Vagy ha esetleg kettő szemüveged van akkor egymás elé keresztbe téve nem jut át rajta fény (vagy csak nagyon minimális). Bár az előbbi kétségtelenül gyorsabb és könnyebb módszer. :)

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#38) DeFranco


DeFranco
nagyúr

amúgy ha valaki arra járna: nem a napszemüveges résznél van, ami a túlsó nagy falon van, hanem a női ruhás sorok között egy körbejárható állványon. az egyik állvány a pola, a másik valami más.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.