Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DeFranco


DeFranco
nagyúr

(#2) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

:R

https://www.coreinfinity.tech

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Igen.

(#4) lapa


lapa
veterán

nekem csak descentem volt. najó szomszéd gyereknek. rohadt magasan lakott. az ér? volt, hogy úgy bontottak le a gép elől, kis szemcsepp aztán miután újra láttam már mehettem is haza, köszi hogy átjöttél.

(#5) DeFranco válasza lapa (#4) üzenetére


DeFranco
nagyúr

most nagyon röhögök... kb. három felebaráti (előtte baráti volt) számítógépről lettem eltiltva a mortal kombat 2 című gyermekjáték miatt. mindig akarták mutogatni, hogy milyen rpg karaktert terveztek milliméterpapíron meg mit tanultak gitárórán az entersandmanből. igen, szuper, jáccunkmá.

[ Szerkesztve ]

(#6) looser válasza DeFranco (#5) üzenetére


looser
addikt

Nálam csak az MK1 és a Wolfenstein futott rendesen (386 SX20, koproci nélkül), szóval átjártam máshoz (486 DX2/66) nyálat csorgatni :-)
Mire lett egy jobb gépem (P1 166MMX), addigra meg kijött a Quake(2?), szóval nekem pont kimaradt a Doom :-(
Mondjuk nem lett volna haszontalan akkoriban, ha játékon kívül más dolgokkal is ismerkedik az ember...

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#7) Lord Myn


Lord Myn
senior tag

'93 vége... Akkor 386DX-40-em volt, úgyhogy vissza kellett kicsit venni az ablakméretből és/vagy low-detail-en játszani, hogy normálisan fusson (értsd: kb. 20 fps, de az akkoriban folyamatosnak tűnt). Viszont egyike volt az első játékoknak, ami kihasználta az akkor frissen szerzett UltraSound hangkártyámat, virtuális 3D hangzást (FocalPoint 3D) kreálva fülesen. Valami döbbenetes volt akkoriban, ráadásul sokkal tisztábban is szólt mint a konkurrencia SoundBlastere, mivel hardveresen mixelte az audio csatornákat, nem szoftveresen, mint az SB. Iszonyat meg lehetett tőle ijedni, amikor éjszaka játszottál és a hátad mögül rádordított egy szörny... :Y

"War does not determine who is right - only who is left."

(#8) DeFranco válasza Lord Myn (#7) üzenetére


DeFranco
nagyúr

azt, hogy mennyé'máalunni? :DDD

(#9) lapa válasza DeFranco (#8) üzenetére


lapa
veterán

mikorjösszaludni?

ájájáj.

(#10) DeFranco válasza lapa (#9) üzenetére


DeFranco
nagyúr

most összerezzentem egy pillanatra :DDD

(#11) Huma


Huma
addikt

Régi szép idők...

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.