Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Forest48


Forest48
aktív tag

Mivel tud többet, mimt egy google cardboard?

(#2) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Amíg nem lesznek komoly alkalmazások/játékok hozzá, addig csak vakítos cucc lesz...

(#3) jacis


jacis
nagyúr

Itthon nem is kerül forgalmazásba ha jól tudom.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4) dAnky válasza INGJOKE (#2) üzenetére


dAnky
aktív tag

Ez a gear vr nem alkalmas arra hogy ha lejatszok egy filmet a telefonon es felveszem akkor amit latok az csak egy nagy kijelzo lenne es ugy nezem rajta a filmet?

(#5) Garada válasza dAnky (#4) üzenetére


Garada
őstag

Hát nem gondolom azt, hogy nem tudná.Pontosan nem néztem utána de érthető nem csak játékra lesz alkalmas szerintem.

(#6) Segal válasza dAnky (#4) üzenetére


Segal
veterán

Tudnia kell kiindulva az első hozzászólásból.
Ugyanis cardboard-ra elérhető a VR cinema alkalmazás is ami megfelezi a képernyőt és "3D-t" csinál belőle. Viszont ennél nem működik az nfc.
Van még egy program Cmoar VR Cinema néven ebbe nem csak hatalmas vászon van meg ha oldalra nézel akkor székek mint egy moziba hanem a fejed mozgását is követi de ebbe rém homályos a kép. (Note 3-al próbáltam)
Ideig óráig el lehet vele bohóckodni párezer forin tot simán megér de 200 dollárt (főleg itthon szerintem euro-t) biztosan nem adnék érte.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#8) hemaka


hemaka
nagyúr

Olcsobban elszorakoznek vele ideig-oraig, de egyebkent meg elegge gyerecipoben jar ez a dolog.

(#9) Garada válasza halkow (#7) üzenetére


Garada
őstag

Hát az biztos, hogy nálunk nagyon sokan nem tartanának igényt rá.

(#10) Tidzsimon


Tidzsimon
őstag

Szerintem fél év és lesz univerzális verzió, mondjuk kickstarteren.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#11) dAnky


dAnky
aktív tag

Aha ertem. Koszi az infot. Akkor erne meg a ketyere ha egy full hd filmet latnek vele a telefonon tokeletes minosegben. Lefekudnek es ha kinyitnam a szemem csak a filmet latnam semmi mast. De 2d-be mert a 3d-t nem szeretem:)

(#12) Kékes525


Kékes525
félisten

Ehhez is két nagyjából egyforma képességű szem kell? Annyira nem vagyok otthon a témában ezért kérdezem.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#13) Aryes válasza dAnky (#11) üzenetére


Aryes
nagyúr

Note 4 1440 x 2560 felbontású, ebből sehogy se jön ki full hd ha megfelezed, csak 720p. Az ötlet amúgy jó lenne, pár év, és olyan is lesz, amit leírtál. :)

(#14) #86973952


#86973952
törölt tag

A kesztyű nem fog szerepelni a kiegészítők között? A vezérlés/navigálás miatt kérdezem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.