Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mad1


mad1
veterán

Jaa meg 1 ev? :O

Ne szemetelj ! = Steam

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

és még csak PC verzió sem lesz ...ajjaj.. :O

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) Rebell válasza Sirandrish (#2) üzenetére


Rebell
senior tag

A remény hal meg utoljára. :N
Talán összeszedik magukat a srácok és kiadnak 1 Pc Versiont is. :K

(#4) zcool válasza Rebell (#3) üzenetére


zcool
aktív tag

Így van..
Én bízom benne.. :K

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#5) Sirandrish válasza Rebell (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ha más nem fél-egy év késéssel...de nem nagyon hiszek benne...
De legyen igazad :))
szerk: mondjuk ha esetleg tényleg a későbbiekben akarják kiadni PC-re akkor előfordulhat hogy egy kibővitett verziót kapunk....háá..álmodik a nyomor mi?:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) bishoplogan válasza Sirandrish (#2) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Vegyél konzolt.

lesz pc-s verzió később (sztem), csak ijesztik az embereket, hogy szerezzenek be min. egy x360-at :D

[ Szerkesztve ]

(#7) Sirandrish válasza bishoplogan (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az a baj hogy én Nintendo párti vagyok tehát ha jelenleg az én kicsi GC-met lecserélném akkor is egy WII-re :)
Tudod a Box/PS3-hoz már HDTV passzolna..de annyit meg nem költök játékos célokra:)
Jó nekem ez a kis slimfit Samsung :K
Persze ha elkap a gépszíj mint anno (mikor ugy cserélgettem a konzoljaimat mint más az alsógatyát:D) akkor még akármi lehet :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) Sicilian válasza zcool (#4) üzenetére


Sicilian
addikt

én is :K

nothing is true everything is permitted..

(#9) Rebell válasza Sirandrish (#5) üzenetére


Rebell
senior tag

Szeretem ezt a hozzállást,
kicsit később kapunk belőle, de már nem kell majd hozzá letölteni DLC-t. :DDD Remélem

(#10) Morden24


Morden24
nagyúr

Na, mire kijön a kettő, lehet beszerzem az elsőt :D

Most néztem mondjuk, 4K-ért nem veszélyes. Sajna nem látok olyat, ahol együtt lenne a Downfall animéval, pedig azt úgy tudnám értékelni... :K

Sectumsempra - For Enemies

(#11) Janika!2


Janika!2
aktív tag

Hát reméljük a legjobbakat! :K

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#12) Sirandrish válasza Morden24 (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát tényleg szerezd be mert nagyon zsír gamma :K

Rebell a másik lehetőség hogy olyan lesz mint a GTA4..aztis később kaptuk meg és azis kibővitett verzió volt..+100galamb:DDD
Ebben mondjuk elem lesz galamb helyett :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) Morden24 válasza Sirandrish (#12) üzenetére


Morden24
nagyúr

Valszeg először behúzom a Downfall animét, és ha az bejön, akkor jön utána a játék is :K

Sectumsempra - For Enemies

(#14) Sirandrish válasza Morden24 (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

én az Animet ugyan még nem láttam de játék nekem nagyon tettszett...ráadásul az Animere sem hallottam még sok rosszatt :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) balcsy


balcsy
aktív tag

Milyen erőmű fog kelleni ennek :D?

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#16) mad1 válasza balcsy (#15) üzenetére


mad1
veterán

1konzol.

Ne szemetelj ! = Steam

(#17) balcsy válasza mad1 (#16) üzenetére


balcsy
aktív tag

:D

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#18) balcsy válasza balcsy (#17) üzenetére


balcsy
aktív tag

mintha gamestar egyszer azt írta volna hogy lehetséges a pc:) vagy azóta már kijelentették hogy nem?:)

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#19) Sirandrish válasza balcsy (#18) üzenetére


Sirandrish
legenda

Volt róla hír de azóta jött az ujabb info hogy mégsem lesz

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.