Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolás


Zolás
addikt

Számomra még mindig beteges a csajomegytamagocsiprogram. Most ez eléggé megerősödött bennem :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Ilyen jó csajom sose lesz :DDD
Közelről kicsit pixeles..:DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) v!ct0y válasza nagyistvan (#3) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hinnye dejó..ezért regiztél ?

(#5) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Aszittem ez vmi zombis :)

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6) sz.mich


sz.mich
tag

Hogy ezek a japánok milyen igényesen megtudják rajzolni a lányoknak a... szóval a lányokat. :)) Egyből beindult a nyáltermelődésem. :D Bár nem értem mi értelme ennek a játéknak, DoA-nak ennek sok köze a lányokon kívül nincs. :N

Ahogy előttem írták, valami tamagocsi érzést kelt az egész.

Csak kp., az ár fix.

(#7) fricz19 válasza Zolás (#1) üzenetére


fricz19
őstag

egy japán férfi még el is vette a digitális "szerelmét"
ha jól emlékszem itt is volt róla cikk
na igen, tényleg beteg :)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#8) Gomez86 válasza fricz19 (#7) üzenetére


Gomez86
őstag

Az egy iskolás kissrác volt, és csak valami tréfát örökítettek meg, és Vistaboy oltotta itt a népet :)

De ettől függetlenül csak a japánok ilyen idióták hogy digitális csajokra képesek elkölteni egy valag pénzt, hogy kártyázhassanak, és röplabdázhassanak velük :)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.