Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) persil


persil
nagyúr

Most nem azert de az itt felsorolt legrosszabb ertekeles 10/6 az hol "kozel szornyu"?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2) oriic válasza persil (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

GameSpot – 4
Metro GameCentral – 4
Stevivor – 5

Közel szörnyű ezekkel a tesztekkel.

Metacriticen meg vannak rosszabbak is. [link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Engem anno az első rész se fogott meg és ez sem, akármennyi trailer jött szembe a neten.
No de nem savazni jöttem, hanem érdekelne azok véleménye hogy milyen lett, akik az első rész óta szeretik ezt a szériát.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4) Xaels válasza oriic (#2) üzenetére


Xaels
félisten

Mondjuk lehet oda kéne írni mennyiből annyi. Mert ha az oldal 5-ös skálát használ akkor a 4 pl. akár jót is jelenthetne. A gamesradar ha jól tudom pont 5 csillagos skálát használ aminél a 3,5 nem a világ vége.

(#3) Kvelstadt az a baj, hogy a 2. rész szörnyen fut PS4-en és sok tesztben ennél is arra panaszkodnak. Akármennyire is szeretem a szériát, de így elengedem.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) oriic válasza Xaels (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gamesradaré volt egyedül hibás, azt javítottam, de alapból 10-es rendszerben teszem már ki ezeket a pontozásokat. (Odaírtam most mellé rendesen azért)

Live-Die-Respawn

(#6) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ez a tipikus fosch kategória , vagy ha már annyi pénzed van nem tudod mire költeni , tehetsz egy próbát vele ;]

[ Szerkesztve ]

(#7) rdt89


rdt89
addikt

Sose érdekeltek a kritikák, nálam az első rész a mai napig az egyik legjobb élményt nyújtotta és ha feelingbe ez is hozza azt a színvonalat az se érdekel ha elavult grafikával és mechanikával teszi ezt. Ha 10 körül lesz majd az ára behúzom, de sajnos jelenleg minden időm elveszi a Horizon 4, így muszáj először azt unalomig játszani. :)

[ Szerkesztve ]

(#8) Daelion


Daelion
őstag

Engem se érdekelnek a kritikák,1-2 be bele olvastam egy kicsit de amiket ott írtak engem nem hatott meg.

Első két részt pont ez miatt vittem végig pár hónapja,2 az nagyon bejött. :K

Gépigénye se lett vészes szerintem,kb 3 gigás 1060 elég neki 1080p maxra.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#9) XharX válasza WhiteWalker (#6) üzenetére


XharX
aktív tag

A fenti tesztek bőven több mint fele 7/10 vagy magasabb értékelésű, borzalmas. :N

Nem játszottam még vele, de a tesztekbe beletekerve a nagyon rossz értékeléseknél sok a panasz arra mennyire rosszul fut, ami persze jogos is, de ezt gondolom megoldják.

(#8) Daelion

Azért a videóban sokszor 40 fps környékén van, néha az alá is beesik. Mondjuk kicsit butítva valszeg simán stabil 60 fps, ami tényleg nem rossz így 2018 végén egy 1060 3GB-től.

(#10) Daelion válasza XharX (#9) üzenetére


Daelion
őstag

A videó első 5:30 percét nézd,az a 1080p,ott nem nagyon van akkora drop.
Utána 1440p meg 4k illetve gyengébb procikat használ.

[ Szerkesztve ]

(#11) D4v3


D4v3
őstag

Van 4/10 meg 9/10 :D Komoly... Ugye tegnap az indexen is sikerült lehozni a FO76-ot egész jó játéknak, fel nem fogom az egész újságírást :C

(#12) XharX válasza Daelion (#10) üzenetére


XharX
aktív tag

Teljesen igazad van, én néztem be a felbontást. :R

(#13) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Karácsony körül valszeg már hozzá lehet jutni 5-7k között, annyiért tökéletes vétel, ha annyit hoz mint az első két rész, már bele lehet tolni pár órát. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#14) persil válasza oriic (#2) üzenetére


persil
nagyúr

Jahogyja, ezt beneztem, a 10/4 mindjart rosszabbul hangzik :D Meg is olvasok mindjart a rosszabbak kozul is parat, mert az elso ket reszt nagyon birtam.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15) XuChi válasza persil (#14) üzenetére


XuChi
addikt

GameRant 2/10 :C

" nothing more than a below average hack-and-slash with some decent puzzles. "

Azért félek, hogy nagyon el van ez túlozva! Majd jön pár 10GB-s patch és jó lesz ez.

A No Man Sky is honnan hova felfejlődött az évek alatt. OK a mai napig nem tud lekötni 10 percnél tovább, nem is nekem készítették, de fejlődik szépen azért!

[ Szerkesztve ]

(#16) WhiteWalker válasza XharX (#9) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Aham , majd szépen eljut az Agony,Fallout76 és hasonló agyon reklámozott hulladékok sorsára.
Ezt is csak a neve "adja el".

(#17) vicze


vicze
félisten

Ha jól látom végigfutva az értékeléseket, akkor a nagyon gyengék mind PS4 reviewk kiemelve, hogy gyengén fut és fagy, a jók mind PC verziók és kiemelték hogy szépen fut max grafika mellett is.
A 10/7 tünik reálisnak.

[ Szerkesztve ]

(#18) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#3) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nekem nagyon bejött mindkét első rész. Ezt is vártam már. Most egy dolog a felbontás, meg az fps, stb..stb.. De a játékélmény milyen? Karakterek? Sztori? A régiekkel sem volt különösebb probléma szerintem. Persze ma már divat fikázni mindent. Van egy kis fps drop és máris fos a játék . :O :DDD Amúgy sem egy AAA cím.
Olvastam én is a külföld oldalakat: játszhatatlan mert szar a kamerakezelés. ? Na ne már...
Ha nem is most de idén megevszem, kíváncsi vagyok rá. Arra is hogy mennyire passzol az előzményekhez a sztori. Én megvárom a gamerek kritikáit inkább, bár sosem izgatott a kritika ha tetszett egy játék. És ez tetszik. Max csalódok. :D

(#20) melega válasza atainprison (#19) üzenetére


melega
őstag

Nekem adja gameplay videókat néztem róla, és idén év végén meg is rendelem. Azért olyan későn mert anyukám nem enged több játékot idén.

spoiler
Ugyanis régen a PoP Warrior within és The Two Thrones voltak a kedvenceim, ez a játék meg arról meg a GOWról koppintja az akrobatikus és platformelemeket az egyik oka hogy megveszem
/spoiler

Nálam 10/8 pont.

[ Szerkesztve ]

(#21) myckey válasza WhiteWalker (#6) üzenetére


myckey
veterán

Jól megaszondtad, ma is érdemes volt .......... :C :DD

On:

Kinek tetszett az előző 2 rész, az ebben sem fog csalódni. Viszi tovább a " régi" jó dolgokat.
Játékmenet, animáció, zene, látvány és sztori+karakterek.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#22) Xaels


Xaels
félisten

Valaki már jatszik vele PS4-en?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23) melega


melega
őstag

Én még nem januártól fogok, de korábban leírtam az okát miért.

(#24) vicze válasza melega (#23) üzenetére


vicze
félisten

Új TR is féláron volt megjelenés után 2 hónappal, úgyhogy ezt is leértékelik szerintem karácsony előtt. :D
Az alap verzió nem vészes, de azért mégis csak kell a Deluxe, hogy legyen Crucible majd, ami azért na valljuk be kell. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25) melega válasza vicze (#24) üzenetére


melega
őstag

Amúgy nagyon szeretem az ilyen stílusú játékokat.

A TRt sajnos a Shadow of The Tomb Raiderrel lezárták nem tud újat mutatni. Örülnék egy Prince of Persia bejelentésnek is. Jordan Macner azt mondta mindent elkövetnek hogy legyen, de amíg ACre van kereslet kevés esélyt látok rá, pedig az kéne helyette. Sőt a ps 5-ös generáció után időutazásosra is megtudnák csinálni a popot, mikor már a tévével együtt adják el a konzolokat..

Szerencsére a God of War, meg a Darksiders nem halt még ki.

(#26) vicze


vicze
félisten

Tegnap jött frissités ami elvileg sok technikai problémát javít, eddig nem láttam semmilyen hibát.
Jeleneg 1080p-ben minden maxon. GTX1070Ti-on röccenés mentes.
Durván nehezebb mind az eddigiek az biztos.

(#27) Xaels válasza vicze (#26) üzenetére


Xaels
félisten

Gameplay-ek alapján elmentek egy kicsit Soulsborne-os stílusba. Ami nem baj nekem, a Nioh gyakorolta rám az egyik legnagyobb hatást. Majd bemegy a "fa alá".

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28) BOBAKILL válasza vicze (#26) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nekem 1060on is szépen fut majdnem full beállításokkal, bár beakad néha amit nem tudok mire vélni. Valszeg a memoria kevés neki, 8gb van jelenleg... :/ Vagy a videokártya memória kevés, a fene tudja. 3gbos a karim. Nagyrészt simán fut 60fpsel, csak néha dadog kicsit.
Állítólag pc port jobb mint a konzolos.
Ma egyszer összeomlott a program, de eddig nem volt gond jópár órás játék után.
Jó nehéz, picit Dark Souls szerű. Callenging nehézségen van hogy alig bírok az ellenfelekkel. A bossok is nehezek, bár Story módban gondolom nem nehezek annyira. Én örülök hogy van kihívás, igaz így a hack and slash nem működik úgy ahogy kellene. Viszont hozza a Darsiders hangulatot. Sztem simán 10/8, de rosszabb esetben is 10/7, az átvezető videók nehol nagyon gagyik..
Sokan azért húzzák le mert nehéz... sztem neg pont ez az erőssége hogy rávesz arra hogy kitapasztald az ellenfeleket, ne csak csapkodj összevissza. Keresték az utat a hack and slash meg a DS közt és hát majdnem meg is találták. A balanceon lehetne csiszolni picit.

(#29) kwzatz válasza atainprison (#19) üzenetére


kwzatz
őstag

Jaja, ACG-nek jó videói vannak!
Még ezt ajánlott megnézni a Darksiders 3-ról:
Skill Up Darksiders 3 Review

A nagyobb game review site-ok igyekeznek minél előbb kirakni a kritikáikat, hogy az övék legyen az első, azt olvassák többen stb., így sokszor nincs elég idejük a játékra. A fenti két illetőnek egyértelműen többet adok a véleményére.

(#30) persil válasza vicze (#26) üzenetére


persil
nagyúr

"Jeleneg 1080p-ben minden maxon. GTX1070Ti-on röccenés mentes."
Meg szerencse. Ez kb olyan, mintha azt mondtad volna, hogy az elso resz remekul megy gtx2080-nal :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#31) vicze válasza persil (#30) üzenetére


vicze
félisten

Igen csak eddig arrol cikkeznek, hogy akad PS4-en és rosszul optimalizált...

(#32) BOBAKILL válasza vicze (#31) üzenetére


BOBAKILL
őstag

PC-n is rosszul optimalizált. PS4en nem tudom. Mert azért legyünk őszinték, ennek a játéknak gtx1060-on is röccenésmentesnek kellene lennie folyamatosan. De sajnos nem az. Igaz, ez engem nem zavar. :D

Neked melyik nvidia driver van fent? Most nézem hogy az újabb elvileg optimalizálva van a játékhoz....hmmm. Fel is rakom.

[ Szerkesztve ]

(#33) vicze válasza BOBAKILL (#32) üzenetére


vicze
félisten

Autoupdate, mindig a legújabb, Win 1809. Csak tegnap óta játszuk szóval a javítások és a driver is fennvolt már.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.