Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Reméljük kihoznak belőle valami komolyat. Imádom a W40K világát és egy MMO-ban sok lehetőség van szerintem. Csak ne a tucatMMO-k közé kerüljön.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) Wolverine


Wolverine
félisten

Hmm. Ha egyelőre ennyi megmutatnivalójuk van, akkor ebből 2-3 év múlva lesz játék.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3) hommeros


hommeros
őstag

MI ez a MW stílus. Warhammer katasztrófára sikeredett a nagy megfelelés közepette. Reméljem most keményebbek lesznek. :D

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#4) berker válasza hommeros (#3) üzenetére


berker
tag

Nagy rajongója vagyok a w40k univerzumnak, és nekem még egyik játék sem okozott csalódást. A katasztrófát a warhammer mmo-ra érted?

(#5) hommeros válasza berker (#4) üzenetére


hommeros
őstag

Igen, a WHO-ra. Mivel a fenti játék is MMO, így párhuzamot vonhatsz, hogy nem az RTS-re gondolok

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#6) berker válasza hommeros (#5) üzenetére


berker
tag

Viszont úgy látszik, hogy ami a wh40k univerzumban játszódik (és nem a sima warhammerben) azokkal a játékokkal sosincs gond. Remélem ezzel sem lesz, bár nem szeretem az mmo-kat, pláne az mmofps-eket.

(#7) Realradical


Realradical
őstag

Remélem játszható lesz a necron! :D
Egy dolog hiányzik nagyon a W40K-ból az a skaven.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#8) Jander válasza Wolverine (#2) üzenetére


Jander
senior tag

Hát igen, eléggé ellentmond a videó tartalma és a végén a 'coming soon' felirat... mindegy, én inkább az sw:tor-t várom, meg a gw2-t.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#9) Necroman_Mk2 válasza hommeros (#3) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Más kiadó, más fejlesztő:
Warhammer AoR: EA / Mythic
Warhammer 40k MMO: THQ / Vigil Games

A Mythic mellet az online tapasztalat szólt (anno ők csinálták az első PvP orientált MMO-t), a Vigil viszont a Darksiders-szel tette le a névjegyét.
Meglássuk, mi kerekedik ki belőle.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#10) csaabz


csaabz
őstag

Nagyon várom, ha megjön, talán hajlandó leszek letenni a World of Tanks-t...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.