Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Dany007 válasza Jhonny06 (#9) üzenetére


Dany007
veterán

A legfőbb ok a kockázatok / komplikációk esélyének jelentős növekedése.
Amúgy szerintem teljesen elfogadott dolog. Úgy értem, hogy senkit nem fognak kinézni a szülői értekezletről ha idősebb az átlagnál. Max először a kedves mamának hiszik és ennyi.

Szerintem inkább a szülő - gyerek viszonyban okozhatnak problémát. Én pl akármennyire is kedvelem a nagyszüleimet nem szeretném ha ők lennének a szüleim / nevelőim : )
Pontosan azért mert akkora már a korkülönbség, hogy ők teljesen másképp látják a mai fiatalokat, mint mondjuk a szüleim. Hiába kérdeznék tőlük bármit, a nagy általánosságokon kívül nem tudnának mást mondani.
Szóval szerintem ilyen 50+ os korkülönbségek mellett már nincs meg az az igazi apa-fiú vagy épp anya-lánya kapcsolat.
Meg mondjuk kellemetlen lehet ha te vagy az egyetlen akit nem tud elvinni anyu/apu kirándulni, mert épp kiújult a reumája... (csak egy példa...)

@Kalandor:

Én nem az ő személyét kritizálom, hiszen nem is ismerem. Nem őt magát vetem meg. Csupán kíváncsi lennék, hogy egy ilyen korban gyereket vállaló nő milyen válaszokat adna a bejegyzésben felvetett kérdésekre, gondolatokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.