Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) Dany007 válasza Lauda (#5) üzenetére


Dany007
veterán

Neee :D Tehát akkor te azt mondom, hogy az ország lakosságának ~ 90%-a hót picsa buta, aluliskolázott birka és/vagy lusta másik állást keresni és azért spórolnak?
Ez egy kicsit elhamarkodott beböfögés volt szvsz...

Én még mindig az ésszerű spórolás híve vagyok. A sok birka megveszi az agyonreklámozott márkás szarokat kétszeres / háromszoros áron, miközben minőségileg(!) féláron is meglehet venni ugyanazt. Csak venni kéne a fáradtságot hogy utána nézzen az ember 1-2 dolognak.
És az ésszerű spórolásnak nem az a lényege, hogy minél több pénzt takaríts meg, hanem az, hogy feleslegesen ne dobd ki az ablakon!

Btw az egészet úgy fogalmaztad mintha itthon a jelenlegi helyzetben csakúgy varázsütésre lehetne munkahelyet váltani... Plusz valószínűleg gyereked sincsen ha ilyen lazán veszed a dolgokat... Mert gyerekkel együtt kicsit megváltozik a világ. Persze az ember csak akkor vállal gyereket ha el is tudja tartani. Tiszta sor. Csakhogy az elmúlt 5-6 évben eléggé megváltozott a világ, amit elég nehéz volt előre kalkulálni bárkinek is.

Ettől függetlenül a konkrét cél kitűzése helytálló. Csak azt nem értem, hogy Te aki már megjártad az USA-t mért itthon keresed ezt a célt? Eddig se értettem ezután meg végképp nem.
Magyarok tízezrei élnek külföldön vígan / boldogan szintekkel jobb életet, mint itthon. Te kint voltál, elkezdted... benne voltál... mégis hazajöttél. Miért? És a kint maradó százezernyi magyar miért nem jön vissza?
Vagy úgy gondolod, hogy az anyagi függetlenséget nagyobb eséllyel éred el itthon, mint az USA-ban?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.