Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) Dany007 válasza Jhonny06 (#37) üzenetére


Dany007
veterán

Nem a véleményedet veszem sértésnek, hanem a hozzáállásodat. :)
Ha egy témában te még annyira se vagy jártas, mint az a pár "okoskodó" hozzászóló, akkor nem vagy képes megítélni hogy ki mennyire jártas a témában és mennyire nem. Ez a probléma. És ezek tudatában jössz ide minősíteni a magas lóról. Na ez az ami nem tetszik és ez az amit Iván is csinált.

De hogy a másik irányba is menjünk. Nézz meg egy PH!-s CPU tesztet. Vajon egy újonnan ismertetett technológia után hány száz hsz jelenik meg a topikjában? Mert szerintem van hogy több ezer. És szerinted közülük hánynak van köze processzor tervezéshez? Mert szerintem egynek se, mégis több százan tolonganak a topikban hogy elmondják a véleményüket, minősítsenek, leszóljanak vagy felmagasztaljanak...

" Nyilvánvalóan nem értetek hozzá, ezzel szemben elég határozottan írogat itt néhány ember."

Na ez meg az egyik legnagyobb provokáló bullshit amit mostanában hallottam. Lehet ez a véleményed nyugodt szívvel. Csak amíg beböfögsz ilyen nyíltan provokáló és másokat sértő mondatot mindenféle érvelés nélkül, addig ez nem más mint trollkodás, flém-keltés. Amit az alapelvek tiltanak.
Úgyhogy tessék, érvelj, indokolj, bizonyítsd az állításodat! Mert ezek hiányában ez nem más mint provokáció, sértegetés.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.