Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) sutszi


sutszi
veterán

Nem értem a nagy meglepődést.

Kb minden termékcsoportból találsz sz@r, hitvány minőséget...meg találsz közepes...meg csúcs,...és igen komoly lehúzós árukat is...Ennyi erővel megállhattál volna zsömléknél, ahol van 19Ft, aztán van 50Ft-os is. Fújj csúnya szemét miért adja ötvenér...?! Megmondom neked. Azért tették ki azt a fehérrépát (elnézést a polihisztoroktól nálam ez fehérrépa, lehet érte vesszőzni egy csokor petrezselyemgyökérrel )
mert van olyan hülye aki nem figyel oda és megveszi. Ez pedig minden boltnak potyapénz....Nem véletlen van úgy berendezve illetve elrendezve ahogy látod. Minden egyes termékcsoportnál ellőhetnéd ezt a parádét...csak éppen értelme nincs. Nyilván nem azt kell megvenni. Ennyi.
Egyébként valamilyen szinten értem a felháborodásod, de úgy adtad ki ezt az egészet mintha nem lenne alternatíva...

Az egészséges életmódos törekvésről semmit sem tudsz...szerintem maradjunk ennyiben.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.